begovelik• 03 февраля в 14:08

Проголосуем?

Результат:
вже голосів: 153
34 (22.22%) Собачка Жучка
23 (15.03%) Свій варіант
19 (12.42%) Порошенко
15 (9.8%) Дейенеріс Таргарієн
13 (8.5%) Зеленський
12 (7.84%) Арестович
10 (6.54%) Залужний
8 (5.23%) Мураєв
6 (3.92%) Тимошенко
4 (2.61%) Бойко
3 (1.96%) Кирило Буданов
3 (1.96%) Гройсман
1 (0.65%) Білецький
1 (0.65%) Притула
1 (0.65%) Яценюк
0 (0%) Кличко
dulenok• 03 февраля в 14:09
Жучка! Без вариантов
Mila228• 03 февраля в 14:11
А що ж ви пуйла не внесли в списки, відразу б було видно скільки тут ждуніх.
_Katya_1985• 03 февраля в 14:11
а можно никого, вот вообще никого из этих
AtomicX• 03 февраля в 14:14
4 человека за зелень. Мой шок в шоке)
Alex_Kri• 03 февраля в 14:19
— Песчаный карьер — два человека. Уборка улиц — три человека. Мясокомбинат... на сегодня нарядов не прислал. Есть наряд на строительство жилого дома. Цементный завод?..
Seehund• 03 февраля в 14:20
Победит Зеленский в опросе, Манька проголосует со всех аккаунтов.))
Star39• 03 февраля в 14:27
Блин, долго колебалась между собачкой Жучкой и Арестовичем
klaraneill• 03 февраля в 14:28
я за Дейенерис, она бы навела порядок)
Мимо_шла• 03 февраля в 14:31
Кто голосует за Арестовича шутит?
Aksinia 111• 03 февраля в 14:34
Ответ дляMila228
По Мураеву можно ориентироваться ) то хуйла кандидат
elenze66• 03 февраля в 14:38
Ответ дляAksinia 111
100%. Ще й перший виїхав з сім´єю з України, і чомусь не в рашу а за кордон. Наших людей біда нічому не навчила.
elenze66• 03 февраля в 14:40
А хто тут голосує ? Знову зеленський , а за ним арестович
Манула• 03 февраля в 14:42
Ответ дляelenze66
Любителі уzького миру як були так і залишаються незалежно від місця перебування ...
elenze66• 03 февраля в 14:43
Ответ дляМанула
Автор мураєва в список включила, ще б януковича і шуфрича...
sky-labs• 03 февраля в 14:46
Ответ дляМимо_шла
Кто голосует за Арестовича шутит?
Нет. Не шутим
Мимо_шла• 03 февраля в 14:49
Ответ дляsky-labs
Нет. Не шутим
Надеюсь арестович закроет границу и для дам когда станет президентом.
Никто не должен сбежать от своего выбора
sky-labs• 03 февраля в 14:50
Ответ дляМимо_шла
Он даже для вас их не будет закрывать ’в наказание’, что не проголосовали за него
elenze66• 03 февраля в 14:53
Арестович, Мураєв, Яценюк - в прольоті
Арестович та інші політемігранти не матимуть права балотуватися на посаду Президента, — OBOZ.UA

Все через чинний Виборчий кодекс, який вперше чітко визначає умови для отримання права бути кандидатом у Президенти: є вимога щодо проживання в Україні «протягом 10 останніх перед днем виборів років».
Щоправда, ця вимога не поширюється, наприклад, на Залужного, бо «не є порушенням вимоги про проживання в Україні виїзд особи за кордон у службове відрядження».
Манула• 03 февраля в 14:54
Ответ дляelenze66
Арестович, Мураєв, Яценюк - в прольоті

Тільки хотіла написати, що утікачам нічого не світить в цьому плані
Плаття-терапія• 03 февраля в 14:55
Про які вибори мова якщо в країні війна
Це фантасмагорія все(

Але я обрала Жучку, прям довіряю їй)
Pіxel• 03 февраля в 14:55
.
sky-labs• 03 февраля в 14:56
Ответ дляPіxel
.
Будут
_ЯгодаМалина_• 03 февраля в 14:57
А где ж Гончаренко то?))) Тут недавно кто то скрины выкладывал,что чат жипити сказал что президентом будет он)
Amalpi• 03 февраля в 14:57
Ответ дляПлаття-терапія
Про які вибори мова якщо в країні війна
Це фантасмагорія все(

Але я обрала Жучку, прям довіряю їй)
В Израиле не проводят выборы? Границы закрыты?
Плаття-терапія• 03 февраля в 14:58
Ответ дляAmalpi
Україна це Ізраїль?)
elenze66• 03 февраля в 14:58
Ви ще вірите в чесні вибори ? Кого нам трамп призначить, той і буде.
Amalpi• 03 февраля в 14:59
Ответ дляПлаття-терапія
Україна це Ізраїль?)
Израиль не страна?
sky-labs• 03 февраля в 14:59
Ответ дляAmalpi
В Южной Корее тоже проводят выборы и даже президентов в тюрьму садят при необходимости
Манула• 03 февраля в 14:59
Ответ дляПлаття-терапія
Про які вибори мова якщо в країні війна
Це фантасмагорія все(

Але я обрала Жучку, прям довіряю їй)
Ну ходить же теорія змови, що пу Трампу умову поставив, що не буде нічого підписувати з Зе. Тому намальовується такий ланцюг - перемир´я, вибори, підписання угод... Але так, все це вилами по воді писано
Плаття-терапія• 03 февраля в 15:00
Ответ дляAmalpi
Израиль не страна?
Ну це ж геть інше, не треба нікого з нами порівнювати. Що б тут не робилося - все через сраку буде, навіть з найкращих міркувань