Джонсонюк• 22 января 2025

Ніна, Ніка, Кіра?

Проголосуйте, будь ласка)
Результат:
вже голосів: 116
44 (37.93%) Ніка
41 (35.34%) Ніна
31 (26.72%) Кіра
Нервогенератор• 22 января 2025
Для цуцика ж ім´я, так?
Эскиз бесконечности• 22 января 2025
Автор, неужели не можете придумать лучших имен? Пожалейте ребенка🙏🏻
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Для цуцика ж ім´я, так?
Ні, для дитини.
А ви з сарказмом же, так?
Ms. Скромность• 22 января 2025
Ніна зараз моє улюблене імʼя. Жаль доньки не намічається
Кусюче сонечко• 22 января 2025
Не нравится ничего
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
«Кращих» це яких)? Моїй сімʼї подобаються саме ці імена. Просто не можемо дійти згоди)
Дай подивлюся• 22 января 2025
Жодне не подобається
Дай подивлюся• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Жребій)
Тріль!• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
То краще вибирайте в колі сім´ї...тут такі змії,обісруть будь який варіант)
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляДай подивлюся
Жребій)
Мабуть так)
Клементина• 22 января 2025
Ніна подобається
Локшина на вухах• 22 января 2025
Жодне не подобається
Локшина на вухах• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ні, для дитини.
А ви з сарказмом же, так?
В мене собаку звати одним з цих імен
Само_достаточная• 22 января 2025
Нина, нежная девочка
Швидка Настя• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
красивые имена, правда. Мне нравится Нина, я не сужу об имени по временной моде. Автор называйте так как вашему сердцу ближе, зачем вы слушаете мнение других людей, которым безразлично на имя постороннего ребенка. Добавлю.. я человек с редким именем, в моем имени всегда ВСЕ делают ошибки, и это головняк, не совершайте ошибок моей мамы.
Вредняжка• 22 января 2025
Ответ дляНервогенератор
Для цуцика ж ім´я, так?
Куди там, яка ви. А вас як звуть? Матільда Калістратовна?)
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Моя Кира. Одна была в саду, одна в школе, одна на кружках. В отличии от Милен,Карин,Маш. Имя короткое,не требует сокращения,как большинство имён.
МояХатаЗкраю• 22 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
В мене собаку звати одним з цих імен
Хто вам винуватий, що ви без фантазії і собаку людським імʼям назвали
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
В мене собаку звати одним з цих імен
І що? А в мене старшу доньку звати Олександра і вона каже: «Ну, чому мене назвали таким жахливим іменем? Чому не якимось із цих»?»)). У всіх своє розуміння прекрасного)
осень харашо• 22 января 2025
Ну навіщо вам думка форуму? В мене наприклад імʼя Ніна має дуже погані асоціації з однією сусідкою по дому, яка ненавиділа митися і дивитися за собою і виглядала як бомж. Я вам дуже допомогла зі своєю думкою? Не слухайте нікого, називайте як вам ближче до душі
Вредняжка• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ну яких, таких як звуть автора цього коментаря, кращі тільки в неї і її дітей.
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Зізнаєтесь)?
Швидка Настя• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Зізнаєтесь)?
имя? меня зовут Леона, и мне 49 лет. для всех я просто Лена.
Вредняжка• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Дуже гарне імʼя. Мені так подобається!
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Короткі, лаконічні імена - це мій фетіш)) Туди ж Віра, Емма і Єва. Але, їх категорично не приймають інші члени сімʼї.
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Чоловік мріє про Кіру ще з часів старшої доньки)
автор Джонсонюк • 22 января 2025
Ответ дляШвидка Настя
Яке гарне у вас імʼя …
Магиня• 22 января 2025
У меня дочь Нина, очень нежная девочка.
Одна в школе, на танцах, в поликлинике, везде переспрашивают:’Нина?’
осень харашо• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Ну так називайте так, чудове імʼя! Я коли старшого народила, теж вже мала імʼя для доньки, і імʼя її чекало 7 років, я не передумала, обожнюю до сих пір
САМ_ТАКОЙ• 22 января 2025
Ответ дляДжонсонюк
Киньте жребий