Червона ікорка• 03 февраля 2025
Криза середнього віку небезпечна, сивина в голову - біс в ребро
Чому часто нібито цілком нормальні люди стають дивними, а іноді вкрай небезпечними у віці під 40, 40+ років? Ось один з таких випадків
Танцепесенная• 03 февраля 2025
Як мені мій знайомий сказав, якраз 40 років, який підкатував, будучи одруженим - хочеться пережити другу молодість.
Хропочка з гривкою• 03 февраля 2025
Ответ дляТанцепесенная
хочется и в 40, и в 50, и в 60 и 70 наверное
Жертва интернета• 03 февраля 2025
Я Вам так скажу это просто
там туман в голове в глазах и просто похерить свою семью...
Will_Be...• 03 февраля 2025
Девчат, в40-45 это ещё цветочки... Я вам по сайту, по клиентам мужчинам скажу - после 55 там, реально, сносит крышу.
Червона ікорка
• 03 февраля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Цікаво, те , що особисто маю колег 40+ в неадеквті від полювання на неповнолітніх, проте у 27-30 років вони були цілком нормальні та сімейні.....
Карамбулкул• 03 февраля 2025
Хто не хоче дивитися цю 30 хвилинну маячню, коротко: Сюжет відео розповідає про Томаса Монтгомері – 46-річного чоловіка, який видавав себе за 18-річного морського піхотинця, щоб зав’язати онлайн-роман з нібито молодою дівчиною Джессі. Насправді за профілем Джессі ховалася її мати, яка використовувала фото власної доньки. Коли обман розкрився, Джессі почала зустрічатися з реальним молодим хлопцем, що викликало у Томаса шалені ревнощі. Це призвело до вбивства конкурента, арешту Томаса та руйнування кількох життів через брехню в інтернеті.
Червона ікорка
• 03 февраля 2025
Ответ дляКарамбулкул
Ви забули про головне, хто насправді переписувався з Томасом
Хропочка з гривкою• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
хто
Не їм після шостої• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Смішно?
Червона ікорка
• 03 февраля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Смішно?
не смішно, а страшно, якщо чесно
Швидка Настя• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Написано мати. А хто?
Не їм після шостої• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
не смішно, а страшно, якщо чесно
Отож...
Карамбулкул• 03 февраля 2025
З Томасом Монтгомері насправді переписувалася не Джессі, а її мати — Мері Шилер. Вона використовувала фото своєї доньки, щоб видавати себе за 18-річну дівчину, і втягнулася в онлайн-роман, не замислюючись про наслідки. Я ж написала про це... Відео дурне, і не врате перегляду, не витрачайте час. Якщо коротко - ідіотів та хворих в світі вистачає. Це і без відео ясно
Хочу барабульки• 03 февраля 2025
Ви наче вперше трукрайм подивились. Там такі бувають інтриги, що офігеваєш.
Червона ікорка
• 03 февраля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Написано мати. А хто?
Рідна мати у віці 40+ без дозволу доньки та відправляла збоіенцю її спідню білизну, фотографувала її інтимні моменти, коли та не бачила......
Тішуся неперетішуся• 03 февраля 2025
Ответ дляКарамбулкул
дякую, добра людина
Швидка Настя• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Мати теж збоченка
Карамбулкул• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Нащо ви тягнете сюди цю чернуху? збоченець???
Мао_Мяо• 03 февраля 2025
Це розказали мабуть для того зоб убезпечити молодих дівчат, що сайти знайомств - це не найкраще місце для знайомств. Це просто щоб час вбити, не більше.
Мао_Мяо• 03 февраля 2025
І так 40+ трохи небезпечні я вважаю, тому що максимум що вони здатні це погуляти, не більше і це треба завжди мати на увазі.
Карамбулкул• 03 февраля 2025
Це маніпуляція. На таке можна трапити і в реальному житті. Там просто ’джекпот’ вийшов, бо зустрілися дві людині з психічними захворюваннями. З точки зору медичної психіатрії ця ситуація:
Томас Монтгомері
Вибухова реакція на відмову, що завершилася вбивством, може бути ознакою імпульсивного розладу контролю або навіть межового розладу особистості (BPD).
Мері Шилер
Має риси дисоціального (антисоціального) розладу особистості. Інтимні фото доньки виходять за межі простої нудьги, що свідчить про педофільні або ексгібіціоністські тенденції. Її поведінка нагадує інтернет-аддикцію (залежність від віртуального життя), що зустрічається при обсесивно-компульсивному розладі (ОКР) або емоційно нестабільних розладах.
Томас Монтгомері
Мері Шилер
Танцепесенная• 03 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Та навіть згадати Цекало, який повівся на молодуху і лишився з нічим. З іншого боку навіть трохи шкода. Тому що нормальні ніби здорові люди стають одержимі. Можливо це на рівні фізіології над якою вони безсилі