Локшина на вухах• 03 февраля в 16:05
Переїзд не хотілося б, але підкажіть, може Бровари?
Дівчата, зараз евакуюються поряд населені пункти. Ось починаю і я дивитися((( як не хочеться втрачати свою домівку(((
Але план повинен бути.
Дивлюся більше всього пропозицій по роботі в Броварах. Бо щось в інших містах роботи мало і зняти будинок теж проблема. В Броварах наче і те, і те є. Ті хто живуть там, чи знають місто-напишіть мені щось, може яку пораду дасте де винаймати житло. Чи ще щось, бо руки опускаються. Хочу будинок, бо в мене два французи, в квартиру навряд чи пустять.
Але план повинен бути.
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:07
Ответ дляМалявка ще та
Так Бровари нормальний варіант
Дякую ♥️🤗
Метровий сантиметр• 03 февраля в 16:07
Там часто обстрелы, сбивают, через Бровары чаще всего летит эта хрень
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:08
Ответ дляМалявка ще та
Ще можна Бориспіль подивитися
Так, дякую, дивилася. Там трошки меньше пропозицій по роботі.
Майданщица• 03 февраля в 16:08
Ответ дляМетровий сантиметр
Теж саме хотіла написати. Бровари/Бориспіль. Та і впринципі з інших сторін теж саме
Не рахую, а вважаю• 03 февраля в 16:08
Ответ дляМетровий сантиметр
Нажаль так. З весни 2024 ми дуже потерпаємо.
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:08
Ответ дляМетровий сантиметр
А Бориспіль?
Малявка ще та• 03 февраля в 16:08
Ответ дляЛокшина на вухах
Але житло більш доступне
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:09
Ответ дляМайданщица
Дякую! А де краще тоді?
Несемо світло разом• 03 февраля в 16:09
Ірпінь
Вишгород
В цілому при бажанні все можна знайти
Але справа часу
Вишгород
В цілому при бажанні все можна знайти
Але справа часу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 февраля в 16:09
Якщо по цінах влаштовує, то в іншому Бровари цілком норм, бо це далеко недешевий населенний пункт
Редисочка• 03 февраля в 16:09
Якщо ви налаштовані на передмістя Києва, то Бровари - непоганий варіант. Ще можна дивитись подібні міста - Вишгород, Бориспіль, Васильків і тп, де є інфраструктура, легше знайти роботу, більше житла, нижчі ціни. Точно не нові забудови в полях - аля Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, Білогородка і тп села
Майданщица• 03 февраля в 16:10
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую! А де краще тоді?
Краще мабуть в Києві. Якщо ось пишуть Вишгород там теж атаки і Водосховище.
Руда ліса• 03 февраля в 16:10
Я сама не з Броварів, але купила там квартиру під здачу в Атланті, 43 квадрати здаю за 9500, це вже третій жильці, здається миттєво. Якраз від цього ЖК пряма маршрутка до Києва.
Комиссия50%• 03 февраля в 16:10
Ответ дляЛокшина на вухах
А Бориспіль?
То же самое. У них траектория каждый раз через Бровары на Борисполь или Вышгород.
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:11
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В мене біля дому завод. Вже більше 250 ракет прилетіло. Але дякувати Богу не в будинки. Так, вікна постійно вилітають.
Редисочка• 03 февраля в 16:11
Ще варіант - Троєщина в Києві, не набагато дорожче, роботи більше і інфраструктура краще, порівнюючи з Броварами
Не рахую, а вважаю• 03 февраля в 16:11
Ответ дляЛокшина на вухах
А Бориспіль?
Трохи менше.
Автор, ще можете дивитись Вишневе, Вишгород, Боярка, Ірпінь, Буча, Чабани, Новосілки, Глеваха.
Ну і села навколо цих міст.
Удачі вам! Хай ненадовго вам з дому доведеться їхати
Ну і села навколо цих міст.
Руда ліса• 03 февраля в 16:11
Ответ дляЛокшина на вухах
У вас залізні нерви...
Вишневий цвіт• 03 февраля в 16:11
Ответ дляПолтавська галушка
Мадам броварі
Що має бути у людини в голові, щоб писати ’типа шутка’ в темі, де людина може втратити домівку. Не бажаю,вам і всім ’ржущим мордам’ стикнутися з таким горем, якщо аюаи не з московії.
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:12
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Дякую, а які дешевші?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 февраля в 16:12
Ответ дляКнягиня пітьми
Кожна ніч шахедна,ховатися ніде
А так жити можна
Ну це все передмістя Києва таке, тоді краще Київ, але теж всяке буває
Редисочка• 03 февраля в 16:12
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Трохи менше.
Ну і села навколо цих міст.
У Глевасі, Боярці чи Новосілках знайти роботу, навіть, в магазині - задача з зірочкою
Локшина на вухах
• 03 февраля в 16:13
Ответ дляРуда ліса
А довго їхати до Києва?
Руда ліса• 03 февраля в 16:14
Ответ дляЛокшина на вухах
А довго їхати до Києва?
Ні, якщо немає пробок. Я по Києву довше їду в одному районі.
Не рахую, а вважаю• 03 февраля в 16:14
Ответ дляЛокшина на вухах
А довго їхати до Києва?
Пів години десь до станції Лісова приблизно.