Первая ласточка инфляции• 03 февраля в 23:03
Зрада і коханка
Дізналася про зраду чоловіка, що була вже давно.Але…Вибачається, просить пробачення і т.і. Розвалите все можно швидко, але стільки років разом, діти…Цікаво, чи є пари, які возобновили стосунки?що після зради? бо мене нагрібає дуже сильно.
Але хочу просто поділитися думками…бо я в шоці, що є таке в житті.
Почала копатися у всьому і ось що вийшло з приводу коханки:
Вона одружена, старша від чоловіка десь на 10 років, якщо не більше.Так от, в неї така тема- вона вишукує саме одружених чоловіків, їх зваблює, влюблює, короче робить робить все, щоб вони за нею шаленіли, грається, а потім закінчує з ними. Не оправдовую чоловіка, але вона спеціально лізе до одружених. Влізла не в одну сімʼю. От звідкіля беруться такі с@чки?як їх не мучає сумління?
Результат:
вже голосів:
12 (29.27%)
Зберегли сімʼю, але важко
10 (24.39%)
Розлучилися зразу
9 (21.95%)
Зберегли сімʼю, стало краще
7 (17.07%)
Просто живемо разом як сусіди
3 (7.32%)
Дала шанс, але згодом розлучил
Дівчина заглядєніє• 03 февраля в 23:05
Спортивний інтерес, як і в чоловіків. Це я одразу на останні запитання відповідала. Так то в мене такого не було (чи я не знаю).
Вишиванка• 03 февраля в 23:09
Это что-то психологическое, обвинять тетку, хотя она вам ничего не должна была, а муж, который как раз был должен как-то за рамки рассуждений почему
Мошей ницца• 03 февраля в 23:11
Ответ дляЛина-7139
Должна быть очень незаурядная женщина чтобы прямо мужики её не просто юзали а чтобы теряли головы и воюблялись, причём она ещё и старше мужика на 10 лет)))
І чому вона досі не коуч
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:11
Ответ дляЛина-7139
Вона навіть проходила курси «гейши», щоб задовільнити чоловіків
Мошей ницца• 03 февраля в 23:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
О, то це нативна реклама курсів?
Шпондєр• 03 февраля в 23:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
молодец
Стрибну в гречку• 03 февраля в 23:12
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це вам все чоловік розповів? Що у ліжку робили теж розказав?
Дівчина заглядєніє• 03 февраля в 23:13
Ответ дляСтрибну в гречку
Автор перетролила
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:15
Всі моменти я знаю, все сам розказав, коли прижала його. І переписки їхні всі перечитала
сЛАдКОежКА• 03 февраля в 23:15
Можливо краще подумати чому така ситуація виникла в вашій сім´ї? Для чого? Якщо ви кохаєте чоловіка і хочете з ним жити, і він не кобель, що бігає за всіма спідницями, то треба цю ситуацію пропрацювати і відпустити, і жити далі. А якщо заради дітей жити разом, то можливо треба задуматись чи треба така родина? Це тільки вам вирішувати..
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:16
Вона йому сама хвасталась, і казала що молодіє від цього
Девальвация• 03 февраля в 23:16
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Скільки років гейші.
Дівчина заглядєніє• 03 февраля в 23:16
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так и в несовершеннолетнюю превратится скоро.
Просто если она такая офигенная то зачем ей это надо,влезать в семьи?Разве что она хоть и реально такая эффектная но при этом нимфоманка и так как мужа и одного любовника ей не хватает знакомится принципиально с женатыми чтобы не уговаривали её выйти замуж так как ей нужен только сэкс.Либо не она соблазняет мужиков а они сами ей навязываются.Ну а иначе зачем такой роковой женщине самой цеплять мужиков и влезать в семьи?Обычно это делают для самоутверждения ранее отвергнутые серые мышки,которые берут просто хорошим трахом в постели этих женатиков
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:18
Ответ длясЛАдКОежКА
Зрозуміло, що були якісь проблеми між нами, але це ж не привід зраджувати
Вкаблучках• 03 февраля в 23:18
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Він такий дурний, що не вмів видаляти переписки?
Тоді його б і ослиця звабила 😂
мегамоСГ• 03 февраля в 23:19
Ой, яка класна легенда, згвалтований, нещасний, тьотка маленького хлопчика звабила....є ж баби, яким по фіг, пробачають, ще й інших звинувачують, бо він же такий класний, всі його хочуть, а він лиш мій, знає де його стойло, завжди вертається, значить любить, він не винен, що народився таким гарним, але ж мій, нікому таке щастя не віддам)))
мегамоСГ• 03 февраля в 23:20
Ответ дляЛина-7139
Та такого мачо всі хочуть, ви що, він не винен
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:20
Ответ дляЛина-7139
Все досить складно…Я так розумію вона таким чином мстить, в неї чоловік жив в іншому місті з молодою коханкою, а на вихідні до неї приїджав.
мегамоСГ• 03 февраля в 23:21
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Боже, що тільки не придумаєш, щоб жінка потішилась, такого мачо звабила клімактерична бабулєта.
Девальвация• 03 февраля в 23:21
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ого, скільки один урок коштує.Багатенька гейша вам попалася
мегамоСГ• 03 февраля в 23:22
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А ваш як олень, був під гіпнозом