Первая ласточка инфляции• 03 февраля в 23:03
Зрада і коханка
Дізналася про зраду чоловіка, що була вже давно.Але…Вибачається, просить пробачення і т.і. Розвалите все можно швидко, але стільки років разом, діти…Цікаво, чи є пари, які возобновили стосунки?що після зради? бо мене нагрібає дуже сильно.
Але хочу просто поділитися думками…бо я в шоці, що є таке в житті.
Почала копатися у всьому і ось що вийшло з приводу коханки:
Вона одружена, старша від чоловіка десь на 10 років, якщо не більше.Так от, в неї така тема- вона вишукує саме одружених чоловіків, їх зваблює, влюблює, короче робить робить все, щоб вони за нею шаленіли, грається, а потім закінчує з ними. Не оправдовую чоловіка, але вона спеціально лізе до одружених. Влізла не в одну сімʼю. От звідкіля беруться такі с@чки?як їх не мучає сумління?
Результат:
вже голосів:
12 (29.27%)
Зберегли сімʼю, але важко
10 (24.39%)
Розлучилися зразу
9 (21.95%)
Зберегли сімʼю, стало краще
7 (17.07%)
Просто живемо разом як сусіди
3 (7.32%)
Дала шанс, але згодом розлучил
Клептоманка• 03 февраля в 23:22
Автор, набросать вам идей для тролинга? Бо я уже задолбалась читать эти убогие сочинения. Давайте хоть чуток уважения к советчицам
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:23
Є в нас на роботі така пані, як ви описали. Працюю там вже 17 років, з Універу, і вона теж , трохи старша за мене. Бачу як фліртує, як одягається з декольте, волосся шикарне. Духи бомба, сама бомба( я їй заздрю по зовнішності чесно кажучі).Заміжня. за 17 років повелося на неї тільки два одруженних ( неодружених більше). Два!!! З 300 чоловіків..всім подобалась, це точно, бо жоден не сказав на неї фу. Але виявилось тільки два блядуна і козла. Так от що я думаю, жінка в чому винна? Вона насолоджується цим всім. Припустимо вона фліртувала з 20 чоловіками, а не триста. Може і більше. І от 18 з 20 виявились з сімейними цінностями, і два козли невстояли. Жінки в них теж нічого так. А чи пані ця тут винна???
Ваш чоловік, автор, тут винний, а вона вряд чи. Вона запропонувала, хтось відмовився, ваш слину пустив. Звабила? Смішно читати, їх і збавляти не треба. Посміхнулася і він твій, якщо він козел, як ваш. Порядний посміхнеться у відповідь, та піде до дружини за сексом.
Зберігати вам родину чи ні, то тільки ви вирішуєте. Але такі пані є і будуть ще, і ваш не встоїть знов.
мегамоСГ• 03 февраля в 23:23
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вона навіть проходила курси «гейши», щоб задовільнити чоловіків
І як тепер вашому з вами, мабуть згадує, дрюкає на неї, ви ж тепер на фоні неї помєрклі*
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Боже, звідки такі подробиці. Ви страшна жінка, досьє зібрали ціле.
мегамоСГ• 03 февраля в 23:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Всі моменти я знаю, все сам розказав, коли прижала його. І переписки їхні всі перечитала
А ви в анабіозі були коли він переписувався, чпікав її? Ходив на масажі простати до гейші.
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Що пише жінка вашому? Я для себе питаю, на чоловікові випробую))
Угги в горошек• 03 февраля в 23:25
Ответ длямегамоСГ
А ваш як олень, був під гіпнозом
Да любой рад вставить без обязательств, а если еще и задорно- так вообще. Прямо открыли Америку. Мужики - все кобели. Если женой выгодно быть - жены молчат, если не выгодно - разводятся.
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На той час було за 40
А скільки він з нею?
мегамоСГ• 03 февраля в 23:26
Ответ дляУгги в горошек
Ні, ви що, він не такий, його звабила тьотка
мегамоСГ• 03 февраля в 23:28
Ответ дляЗаведУющая
Тепер вона знає, що його стебло приводили в шалене блаженство)
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:29
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Все досить складно…Я так розумію вона таким чином мстить, в неї чоловік жив в іншому місті з молодою коханкою, а на вихідні до неї приїджав.
Все смішніше і смішніше))) самі придумали?
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:29
Блін, ну от звідки стільки зразу негативу?я не виправдовую чоловіка, я зараз думаю як мені далі жити.Кодна може опинитися на моєму місці. А з приводу зовнішності-вона звичайна, нічого такого немає. Але її чоловік при великих грошах і відносно вона теж
Пополняю_Карму• 03 февраля в 23:30
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Коварная какая
Угги в горошек• 03 февраля в 23:30
Ответ длямегамоСГ
Та 100% мужиків такі. Я була гарна в молодості- не було такого який не підкатував, навіть з дружинами поруч. Зараз теж досить просто заговорити - починається відразу - пішли на каву і тп. Не існує такого мужчини, якого неможливо звабити. Деякі жінки просто магніт для чоловіків.
Пополняю_Карму• 03 февраля в 23:30
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Сохранил? Вот лошара!
Угги в горошек• 03 февраля в 23:31
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Забийте, це нічого не значить. Мужчини всі тварини - робіть як зручно вам
Аноним с кешбеком• 03 февраля в 23:31
Я б не повергалась. Це помилка. Він буде з вами жити тільки заради дітей, ви у нього навіть поваги не заслужите. «Склонен к измене родины» мій батько завжди так учив мене, що матір і батьківщину не вибирають, якщо чоловік зрадив, то на нього треба червоним маркером як в армії писали робити позначку Зрадник, таких ні зраджена сторона, ні прийнята не любить))) а ви самі думайте як вам далі жити… ви тільки його планку піднімете і взагалі всі над вами і тепер сміються, а потім взагалі будуть вас за сміття сприймати, скажуть чия хата? Вона в житло вернулась, їсти не мало за що купити і тд… я вам 100% даю гарантію що усі скажуть чия хата? Хто оплачує навчання дітей? Харчування? Одягає? Ви будете ніхто і звати вас ніяк, а його сімʼя просто вас якщо ще не прикончила, то докончить безповоротно (і морально, і духовно, і фізично). Ну таке. На день не закохуються. Він все життя буде її згадувати і на вас усю злість зганяти, вам це треба?
Я тут раніше тому і писала, що випитувала чоловіка про попередніх дівчат, не тому щоб все знати які вони мега чи ще щось, а кого він любив чи не любив, чи хто його гнав як собаку, тому що це все від твориться на відносинах… Нецікаво як він там кого раком, боком, стоя чи трьох зразу…
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:31
Ответ дляПополняю_Карму
Сохранил? Вот лошара!
Ні, він був впевнений, що тих переписок вже давно немає. Там була досить цікава схема
Шпондєр• 03 февраля в 23:31
Ответ дляПервая ласточка инфляции
знаю семьи где прощали
знаю где разводились и потом опять женились
знаю где расходились навсегда
Дайте подумать• 03 февраля в 23:32
С изменой сталкивалась моя покойная мама. Первый раз, она прощала. Спустя много лет узнала опять об измене. Она зависила от отца. Опять прощала, но забыть не могла. Тем самым съела себе нервную систему. Итог, много заболеваний и смерть! Если вы готовы простить, то можете конечно попробовать. Например, моя бывшая свекровь мужу простила. Сейчас живут ок. Но я не смогла бы простить.
Весела бджілка• 03 февраля в 23:36
Автор шо ви ото як маленька... -якщо вам жити нема де, у вас лапки і працювати не хочеться, то єдине що лишається це стати ’мудрою жінкою’. Тут на советчиці таких купа. І ви пробачите, чого уж там, ну присунув комусь у вагіну, ну буває. ’Панять і прастіть’...
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:37
Ответ дляВесела бджілка
Житло своє є, і працюю я
Шпондєр• 03 февраля в 23:37
Ответ дляВесела бджілка
вы очень заблуждаетесь, думая что мудрые это только с голой жопой
это стереотип
Мозговая пилочка• 03 февраля в 23:38
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не жодна, я зібрала манатки чоловіка і викінула разом з ним, бо я не ганчірка
Первая ласточка инфляции
• 03 февраля в 23:38
Ответ дляСнідаю авокадо
Сколько вам лет и как давно это было?
37, було 6 років назад
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:39
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я була на вашому місті 12 років тому, пішла за ручку з дитиною до батьків через три дні. Злоби нема, ви трошки , як це сказати вічливо, тупите. Він гулящій олень у вас, його не звабили, він оті 2 козла з 20, де 18 нормальних. Ваш буде гуляти, і до цієї баби в нього було і буде. Гарантую..Ось запропонуйте на поліграф. Точно гуляв. Я як розлучилася , то два роки погуляла до другого весілля))) Отаких , як ваш чоловік в мене було валом ( я всім відмовляла, одружені, то фу) . Тобто пропозицій від них. Всі одружені, і всім хочеться чогось новенького. Нікого з них я не збавляла. Вони просто козли.
Весела бджілка• 03 февраля в 23:39
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Житло своє є, і працюю я
ТОді тим більше слід пробачити!!! Ви певно себе під плінтусом знайшли? Правда ж? що й досі вагаєтеся...чи прийнятно , що його член був в іншій жінці, чи не дуже... дєйствітельно...
ЗаведУющая• 03 февраля в 23:39
Ответ дляУгги в горошек
Все вірно.