Юлія-4ad2• 03 февраля в 23:04

Кімнатні огірки

Доброго вечора.
Дівчатка, підкажіть будь ласка хтось вирощував огірки кімнатні? Та що робити якщо кіт відгриз перші два листа розсади ( ? Вони вже не виростуть?( Та закриває листя, це також погано?
lus_so• 03 февраля в 23:14
Оці ’ниточки’, які повитягувались, то огірок вже не жилець. Скажіть коту, хай доїдає, хоч якась з них буде користь.
автор Юлія-4ad2 • 03 февраля в 23:16
Ответ дляlus_so
То що вони витяглись це лізуть на світло наскільки я знаю ( бо не вистачає освітлення, та ну його того кота, все зіпсував(
Merlana• 03 февраля в 23:18
Ответ дляЮлія-4ad2
Вы досвечиваете?
lus_so• 03 февраля в 23:23
Ответ дляЮлія-4ad2
Рослинки вже не виживуть, вони не будуть розвиватись далі, зачахнуть. З огірками не так все просто - затицяв, полив і красота. Я їх не вирощую, бо їм не вистачає світла, а досвічувати лінь. Один раз, отакі як у вас виростила, вони благополучно гавкнулись і я більше вдома їх не сію, тільки в грунт на дачі.
автор Юлія-4ad2 • 03 февраля в 23:25
Ответ дляMerlana
Вы досвечиваете?
Ні, лампа є , але її вмикати нікуди так щоб кіт не гриз
автор Юлія-4ad2 • 03 февраля в 23:25
Ответ дляlus_so
Я зрозуміла дякую (
Merlana• 03 февраля в 23:27
Ответ дляЮлія-4ad2
Толку не будет без лампы
автор Юлія-4ad2 • 03 февраля в 23:36
Ответ дляMerlana
Толку не будет без лампы
Шкода(