Доброго вечора.
Дівчатка, підкажіть будь ласка хтось вирощував огірки кімнатні? Та що робити якщо кіт відгриз перші два листа розсади ( ? Вони вже не виростуть?( Та закриває листя, це також погано?
Ответ дляЮлія-4ad2
То що вони витяглись це лізуть на світло наскільки я знаю ( бо не вистачає освітлення, та ну його того кота, все зіпсував(
Рослинки вже не виживуть, вони не будуть розвиватись далі, зачахнуть. З огірками не так все просто - затицяв, полив і красота. Я їх не вирощую, бо їм не вистачає світла, а досвічувати лінь. Один раз, отакі як у вас виростила, вони благополучно гавкнулись і я більше вдома їх не сію, тільки в грунт на дачі.
Ответ дляlus_so
Я зрозуміла дякую (