Чарівна патика• 04 февраля в 07:21

Сколько у вас сейчас уходит денег на семью?

Из расчёта на 1 члена семьи в среднем?
У нас получается на 3 человека минимум 60 тыс. Т е 20 на человека. Это без отдыха, крупных покупок, болячек...
Я в шоке, если честно.
У вас как?
Простоваля• 04 февраля в 10:14
Ответ дляЛеди Г
Немає сенсу брехунькать, вони навпаки люблять показати, які вони багаті і успішні. Мене навпаки здивувала сума, яку вони на родину на продукти витрачають, хоча сестра сказала, що найдорожчі там порівняно з іншими країнами.
Не найдорожча Британія по продуктам.
Ірландія і скандинавські країни - дорожчі.
Соседушка• 04 февраля в 10:14
Ответ дляПростоваля
фото
А склад?
Телячі ніжноСті• 04 февраля в 10:14
Ответ дляПроня_Прокоповна
Які такі великі інші трати? Комуналка 2 тис, школа безкоштовна, дитина гарно вчиться без репетиторів, побутова хімія, іноді одяг взуття (ми не шопоголіки всі), на бензин чоловіку (5 км до роботи, тут не рахую). Я працюю з дому, а донька в школу ходить ногами = трат на дорогу немає)))

Якщо медицина, то так, ми користуємось послугами приватної клініки - це недешево, але ж і непостійно треба)

От так спокійно і недрайвово ми живемо))
квартира 58 квадратов, 2000 только отопление
вся коммуналка под 4-5
Соседушка• 04 февраля в 10:15
Ответ дляЛеди Г
Родичі купили собі квартиру за 3 роки, розповідають трати свої, немає таких трат, дитина хрдить до школи. Сестра не біженка, а навчалася.
Іпотека?
автор Чарівна патика • 04 февраля в 10:16
Ответ дляТелячі ніжноСті
вся коммуналка под 4-5
Человек понятия не имеет о тех цифрах, которые пишет)
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 10:17
Ответ дляТелячі ніжноСті
вся коммуналка под 4-5
В мене приватний будинок з твердопаливним котлом))) Передмістя)
2 тис: це світло, газ до плити, вивіз сміття. Вода своя -все)
Люблю_смаколики• 04 февраля в 10:18
Ответ дляЛеди Г
Квартира в которой мы живём стоит 650 тыс. Детский садов нет бесплатных до 4 лет,школа,да,потом бесплатно,но,до неё дожить ещё нужно,а детский сад стартует от 1500 и до 2800,за 1500 ещё за год место нужно бронировать. Если жить в каком-то маленьком городе далеко от Лондона то можно и за 100-200 квартиру купить,но,там и зп соответственно,маленькие.
Леди Г• 04 февраля в 10:18
Ответ дляПростоваля
Не найдорожча Британія по продуктам.
Туди ще не доїхала вона, з Іспанією порівнювала, з Францією. Іспанія - найдешевша.
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 10:18
Ответ дляЧарівна патика
А Ви така вся розумна з себе))) То навчіться правильно планувати бюджет - і буде Вам щастя))
Не їм після шостої• 04 февраля в 10:19
Ответ дляПроня_Прокоповна

А занятия спортом и ещё каким-то увлечением?
Леди Г• 04 февраля в 10:19
Ответ дляТелячі ніжноСті
вся коммуналка под 4-5
Щось дуже велика комуналка - ми за 150 кв платимо 4-6 тисяч. За 48 - до 2-х тисяч взимку. Шукайте, де витік грошей.
75В• 04 февраля в 10:20
Ответ дляПростоваля
Ну і вони реально дешевші.
Не понимаю, на кого рассчитаны подобные сентенции. Словно остальные ни Польши не видели, ни магазинов, ни цен, ни ассортимента. Да хоть сайт открой любой польской сети - и наслаждайся.
А то ж цены Польши по акциям считают, а украинские - по Гудвайну, не иначе…
Я_з_Франека• 04 февраля в 10:21
Ответ дляПроня_Прокоповна
Скільки ж ви всі жерете, якщо витрачаєте по 100-200 тис?)))
В моєму холодильнику м’ясо, риба, свіжі овочі, яйця, сиров’ялена ковбаска, лаваш, молочка, фрукти, шоколад і т.д. На тиждень йде максимум 3 - 3,5 тисячі на їжу, на трьох людей... Десь на 2 тисячі купуємо раз в тиждень + невеликі докупи протягом тижня.
Не верю, только сыровяленая колбаса весит больше 200 грн. Апельсины кг в самом дешёвом магазине 70 грн. Масло выше ста грн
Леди Г• 04 февраля в 10:23
Ответ дляСоседушка
Іпотека?
Ні, вони заможні були в Україні, вони ще й в Іспанії купили апартаменти, щоб самим їздити, а решту часу здавати. Перші півтора роки ще сподівалися повернутися, що все скінчиться, а потім зрозуміли, що немає сенсу викидати гроші на оренду.
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 10:24
Ответ дляНе їм після шостої
Я вже написала - бігаю щоранку. Мені вистачає для підтримання форми.
Та і спортзал в нашій місцевості - невелика розкіш.

Увлєчєніє - це моя робота)) Працюю в ІТ сфері, тут постійно вистачає і роботи, і навчання. Дитина ходила на різні гуртки, а зараз їй цього не хочеться...
Леди Г• 04 февраля в 10:24
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вони живуть в самому Лондоні, район сказали, що середнячок.
Борщичок• 04 февраля в 10:25
Да, у нас так же: на жизнь без излишеств нужно 20К грн на человека на месяц.
Небоброїдка• 04 февраля в 10:25
33 тисячі на трьох - в нуль вже 9 місяців. Школа доньки - 5 км - бензин, комп.курси 3000 (але вже будемо відмовлятися), англ. курси 2200, спортлайф був на 2-х на рік 15000 з басейном купляли заради дитини. Тепер програма від сколіозу - 8000 в місяць, хз як і де брати. В державну поліклініку ходили - за 1.5 року і 5 програм виріс до 2 ступеня. Одяг лише дитині - підліток новий по акціях. По комуналці - то борг за опалення, то за воду. 3 місяці нерегулярно щось покриваємо.
Люблю_смаколики• 04 февраля в 10:26
Ответ дляЛеди Г
То вони за 3 роки купили житло за мінімум 500 тис фунтів?) Бо це майже старт цін,можна ще в якомусь соушел хаусі купити за 350-450, будинки стартують від мільйона. Щось вони вам понабрехували))
Не їм після шостої• 04 февраля в 10:27
Ответ дляПроня_Прокоповна

Ну такое
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 10:28
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви щодня їсте масло?)) Я масло використовую лише трішки в кашу додати. Бутербродів в мене вдома не їдять. По кілограму апельсинів(70), бананів(80), мандарин(100), яблук(50) = 300 грн Вам не вистачить на тиждень? Про ковбаску написала, бо іноді любимо шматочок відрізати і поласувати))
Люблю_смаколики• 04 февраля в 10:28
Ответ дляЛеди Г
Так так і кажіть,що гроші з собою привезли,а не заробили за 3 роки в Британії і купили. Тут ніхто не купує житло за 3 роки,мінімум за 30.
Пишу з калідору• 04 февраля в 10:29
Ответ дляЧарівна патика
А какая страна?
Германия
Я таке знаю• 04 февраля в 10:29
Ответ дляЛеди Г
Ні фіга (((
Успокаивайте себя и дальше
Леди Г• 04 февраля в 10:29
Ответ дляЯ_з_Франека
Вчора масло купила по 92 грн, до цього ще дешевше брала. Ковбас не купую, навіть не знаю скільки вони коштують - це сміття харчове, я не балувана - мені стейк, чи буженина підходить, але виключно мого приготування, апельсини на вихідних брала по 49 грн - смачні, солодкі, соковиті.
Проня_Прокоповна• 04 февраля в 10:29
Ответ дляНе їм після шостої
Ну такое
Якоє?))) Не по-багатому?)))) Я ж забула, треба бути без передніх зубів, але з останнім айфоном))
Не їм після шостої• 04 февраля в 10:31
Ответ дляПроня_Прокоповна
Скучно.
Весь день сидеть дома и выходить только на пробежку в любую погоду. Когда вокруг столько интересных занятий.
Я таке знаю• 04 февраля в 10:31
Ответ дляСоседушка
То не масло за таку ціну)
То масло. И очень вкусное. В Польше в принципе нет ’не масла’.
Просто тетя купила его по акции и вешает, что в Польше цена ниже. А неакционная цена на него 100 грн
Я_з_Франека• 04 февраля в 10:32
Ответ дляПроня_Прокоповна
Нет конечно, у меня 1 кг яблок уходит в день,коробка печенья, примерно 6 яиц. Масло на бутерброды, в кашу, макароны,гречку,пюре итд. За день могут съесть 9 битков.
Леди Г• 04 февраля в 10:33
Ответ дляЛюблю_смаколики
А що такого, в них бізнес був зв´язаний з нерухомістю в Україні, продали щось, два авто продали, практично не їздили, влітку 21 купили в салоні. А те, що там заробляли - це виключно на поточні трати.