Тушьмушьнюшь• 04 февраля в 15:27
Що значить пахати в залі? Що там роблять? Щоб була красива фігура
Тушьмушьнюшь
• 04 февраля в 15:28
Я завжди думала що там приємні відчуття
Чого тоді стільки людей ходять в спортзал?
Язвочка• 04 февраля в 15:29
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
Лично я через себя переступаю и терплю, это физически очень тяжело, под конец ты с трудом доползаешь до раздевалки. Если бы я это любила хоть, но я не люблю, мне просто нужен результат
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля в 15:30
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
каких людей? до 30 максимум 40
Ms. При теле• 04 февраля в 15:30
бо силові, то вам не с гантельками 2 кг, а нормальні ваги, а от результат радує, тому і ходять. Взагалі ще грає значення харчування, багато вуглів, білку, достатньо жирів
Тушьмушьнюшь
• 04 февраля в 15:31
Ответ дляMs. При теле
Як то багато вуглеводів? Не можна
Бамбарбия! Кергуду.• 04 февраля в 15:31
На самом деле если нет цели иметь ярко выраженные рельефы, прям пахать не нужно
Ms. При теле• 04 февраля в 15:31
Ответ дляТушьмушьнюшь
Як то багато вуглеводів? Не можна
здрастє, я їм 200 гр вуглів на день і то це малувато, вони наповнюють м´язи і дають енергію. То ви просто не в темі
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля в 15:32
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
цель выйти замуж? или удержать мужа богатого пока у него стоит?
Брюлик в стразах• 04 февраля в 15:32
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я завжди думала що там приємні відчуття
Сколько? Ну может 5-10% от всего населения города.
Треба ось так• 04 февраля в 15:32
хто шо робить. хто на лавці спить жирненький, а хтось з вагами значними присідає и має гарну дупу
Брюлик в стразах• 04 февраля в 15:32
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я ненавиджу спорт. Не знаю, хто там від нього кайфує
+1 хотя я хожу в тренажерку, но ’пахать’ там никогда не собиралась.
Бамбарбия! Кергуду.• 04 февраля в 15:33
Ответ дляДеньгиНеСдаю
То есть без замужа вам фигура вообще такое, лишнее?))
Сижуревувшоке• 04 февраля в 15:33
Ответ дляТреба ось так
Не факт. Полно толстых посещающих с и жмущих большой вес
Ms. При теле• 04 февраля в 15:33
взагалі дивують люди які в залі гантельками помахали, шось там поприсідали і пішли. Так фігуру не зробиш
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля в 15:35
Ответ дляТреба ось так
на лавке тот кому не надо торговать дупой
Єдина Країна• 04 февраля в 15:35
Ответ дляMs. При теле
А як?
Танцепесенная• 04 февраля в 15:36
Ответ дляMs. При теле
Може вам просто з генетикою не пощастило?
Ms. При теле• 04 февраля в 15:38
Ответ дляЄдина Країна
А як?
робоча вага потрібна нормальна, ок якщо новачок прийшов, йому можна вибачити, але бачу жіночки які ходять регулярно, так і продовжують гантельками махати
Танцепесенная• 04 февраля в 15:39
Щоб була красива фігура треба в першу чергу їсти збалансовано, відмовитись від алкоголю і мати нормальний режим, відпочивати. А щодо залу, то найважче переступити через себе. Бо знаєте як, худесенькі чомусь люблять кардіо, а пухкенькі силові. А треба б навпаки. Або проблемна зона живіт, а качають руки.
Ms. При теле• 04 февраля в 15:40
Ответ дляТанцепесенная
яка генетика? типу є генетика і є дупа? ну я бачила таких, дупа є, але тіло запливше, лишні кг, насправді з такою конституцією тіла, таку цукерочку спортивну можна зробити
Брюлик в стразах• 04 февраля в 15:41
Ответ дляMs. При теле
Так у них и нет цели ’сделать фигуру’.
Пугачиха• 04 февраля в 15:42
Ответ дляMs. При теле
Так а шо вас не устраивает в махании гантельками?
Я хожу 2 года, большие веса мне тяжело, и главное, зачем? Я не выступаю фитнес бикини, не участвую в соревнованиях, на размерах жопы не завязан ни зароботок, ни личная жизнь, зачем мне упахиваться?
Танцепесенная• 04 февраля в 15:43
Ответ дляMs. При теле
В тому плані, що потрібна велика вага.
Ms. При теле• 04 февраля в 15:43
Ответ дляБрюлик в стразах
Так у них и нет цели ’сделать фигуру’.
зробити фігуру, мабуть ні, але підтягнутися так, інакше який сенс ходити в зал
Ms. При теле• 04 февраля в 15:45
Ответ дляПугачиха
ну ви ж попу хочете гарну? хочете, а присідати тримаючи в руках по 5 кг....ну...блін, від чого ж вона виросте..
Треба ось так• 04 февраля в 15:47
Ответ дляДеньгиНеСдаю
так хай дома спить.
тіки кисень ото краде