Чудо в декрете• 05 февраля в 13:29
програма Інтелект 1клас Київ
Вітаю,
Поділіться, будь ласка, Київ, лівий берег програма Інтелект початкова школа в яких школах є?
наштовхуюсь тільки на приватні школи за цією програмою.Хочемо спробувати піти в 1 клас навчатися по програмі Інтелект але в державній школі.
175см55кг19лет (она)• 05 февраля в 13:32
Можете пообдзвонювати найближчі школи. Або в районо добра людина попадеться і скаже по телефону.
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:32
Ответ дляКидаю курити
а что вас привлекает в этой программе?
програма )
Кидаю курити• 05 февраля в 13:33
Ответ дляЧудо в декрете
програма )
ну я ребенка с нее забрала, по вашему вопросу вот ответ
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:34
Ответ для175см55кг19лет (она)
перш ніж написати сюди, звонила.Навіть ті які вказані на сайті Інтелект кажуть по телефону що не набирають перший клас по програмі Інтелект.
175см55кг19лет (она)• 05 февраля в 13:35
Але ви маєте розуміти, що це теж неточна інформація, бо потрібна згода батьків усього класу на програму. Наприклад, в 25 році набирає учнів вчителька, яка має сертифікат на цю програму, але серед 90 першачків лише 10 хочуть інтелект (зараз часи скрутні, не всі будуть платити). Тому школа цим 10 учням каже: на інтелект набирали, але не набрали, тож вчимося по нуш. І це дуже частенька історія.
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:35
Ответ дляКидаю курити
чому забрали?
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:37
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:37
Ответ дляАноним_1858
На сайті цієї програми можна подивитись, в яких школах вона є.
вже опрацювала список
175см55кг19лет (она)• 05 февраля в 13:37
Ответ дляЧудо в декрете
Ну от вище може бути одна з причин.
І насправді не така вона й хороша, банато зайвого, яке не використовується в наступних темах, тобто висить мертвим вантажем чи забувається.
Кидаю курити• 05 февраля в 13:38
Ответ дляЧудо в декрете
чому забрали?
потому что нам эта программа не понравилась, да, в начальной школе она еще более менее и то не все дети ее тянули. А вот средняя школа это какой-то треш. Взять, к примеру, историю, интеллект ее не дает уже дети учатся по обычному учебнику. Язык только английский и интеллект не дает, учебники уже на усмотрение учителя, в других классах минимум 2 языка.
Кидаю курити• 05 февраля в 13:40
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну от вище може бути одна з причин.
да там подача материала странная, никакой системности
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:42
Ответ дляКидаю курити
ну мене поки цікавить початкова школа, звісно треба дивитися по дитині а не по бажанню тільки батьків.В якому місці Ви навчалися?
Якщо Киів то в якій школі?
Кидаю курити• 05 февраля в 13:42
Ответ дляЧудо в декрете
Якщо Киів то в якій школі?
не Киев
Кидаю курити• 05 февраля в 13:44
Ответ дляЧудо в декрете
Якщо Киів то в якій школі?
просто подумайте, вы будете оплачивать то, что дети могут и бесплатно получать.
Чудо в декрете
• 05 февраля в 13:48
Ответ дляКидаю курити
де бесплатно в НУШ? це різні програми абсолютно.
я задала питання не для того щоб отримати переконання.
Мая твая не панимать• 05 февраля в 13:58
ого. вам не принциповий і район Києва!
Оболонський район Ліцей 9 (проспект Рокосовського)
набирають Інтелект
І:
Добрий день, шановні батьки!
У вівторок, 11 лютого, о 17.00 в Ліцеї відбудеться День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.
набирають Інтелект
І:
Добрий день, шановні батьки!
Чудо в декрете
• 05 февраля в 14:02
Ответ дляМая твая не панимать
ого. вам не принциповий і район Києва!
набирають Інтелект
І:
Добрий день, шановні батьки!
набирають Інтелект
І:
Добрий день, шановні батьки!
дуже дякую за відповідь, лівий берег цікавить
ВерСаСе• 05 февраля в 14:15
Ответ дляЧудо в декрете
Можете подзвонити або написати в районне управління освіти по вашому району. Або пошукати в групах, на ФБ по вашому району, де мами переписуються, спитати там пораду
Я только за!• 05 февраля в 14:16
Скажу жуткую банальщину - надо искать сильного педагога, даже если будет программа нуш, хороший педагог может самостоятельно усилить программу более сложными заданиями
И кстати сейчас у сына 1й класс нуш - я не скажу, что там все просто, даже наоборот
Мошей ницца• 05 февраля в 14:26
Ответ дляКидаю курити
Неправда. Дочка в 5 класі, син в 7. З історії як і з інших предметів зошити, атласи, зошити для практичних.
Мошей ницца• 05 февраля в 14:27
Ответ дляКидаю курити
Химия, кстати, опыты почти не предусмотрены)
Неправда знову ж: є зошит з лаб роботами - майже кожний урок лаб або практична. Так само з фізики