Всех анонимов аноним• 05 февраля в 16:37
Тарологи в Телеграм
Напевно і я вперше потрапила до шахраїв,хоча сподіваюсь,що все таки я помиляюсь.Звернулась до таролога у Телеграм,людина йшла на контакт поки я не оплатила,далі зникла і вже 6 днів жодної відповіді.Сподіваюсь вона все таки вийде на зв´язок і мені не доведеться повертати кошти через поліцію.
Бегущаяпо• 05 февраля в 16:38
Единая тема Таро на Советчице, все бесплатно, что ж вас тянет непонятно куда?))
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 16:46
Ответ дляСирожено_пирожено
У нее карты на техобслуживании.
Дай Бог щоб це було так...
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 16:48
Ответ дляБегущаяпо
Можливо вона і тут є,а не лише в Телеграм і Тік Ток.
Я все розумію,обставини бувають різні,але якщо не виходить то можна домовитись,призначити іншу дату,а не мовчати майже тиждень.
Бегущаяпо• 05 февраля в 16:49
Ответ дляВсех анонимов аноним
А сколько вы заплатили?
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 16:50
Ответ дляПушап Мі мі
Это про вас..
Сподіваюсь,що ні...
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 16:52
Ответ дляБегущаяпо
А сколько вы заплатили?
Трохи більше тисячі.
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 17:11
Коли немає зв´язку з рідною людиною з фронту,то маєш надію на все...Відгуків у неї дуже багато і усі позитивні тому сподіваюсь на краще...Відпишу обов´язково чим все завершилось...
Гуляю босоніж• 05 февраля в 17:44
Ответ дляВсех анонимов аноним
автор, тут отличные девочки
Всех анонимов аноним
• 05 февраля в 18:33
Ответ дляШиворот Навыворот
А як Ви того таролога знайшли? Як її звати?
Наразі імені відкривати не буду.Ще трохи зачекаю.
Безлім на все• 06 февраля в 21:43
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вам відповіли, автор?
Безлім на все• 09 февраля в 20:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні.
Шкода(( А людина, про яку питали, вийшла на зв´язок?
Всех анонимов аноним
• 11 февраля в 17:27
@taro_expeert у Телеграм.Велика ймовірність,що шахраї!Будьте обережними!За 11 днів на зв´язок так і не вийшли!
Всех анонимов аноним
• 11 февраля в 17:28
Ответ дляБезлім на все
Так.Слава Богу все добре.Лише із здоров´ям погано.Зараз на лікуванні.
Безлім на все• 11 февраля в 17:34
Ответ дляВсех анонимов аноним
Хай одужує найшвидше!
Всех анонимов аноним
• 11 февраля в 17:46
Ответ дляБезлім на все
Хай одужує найшвидше!
Дякую!
Всех анонимов аноним
• 16 февраля в 10:55
Мають,ще канал у Тік Ток де активно ’ведуть пошуки’ військових!Тому будьте максимально обережні!Справа не в грошах,хоча звісно б краще я допомогла ними ЗСУ,а в тому що вони можуть обманути ще не одну тисячу людей,якщо не буде розголосу!Я до останнього сподівалась,що людина все таки одумається і вийде на зв´язок...Але 17 днів-тиша...Значить висновок-очевидний!Будьте обережні!