Бибер-анонимер• 05 февраля в 23:42

Біль попи після туалету

У дитини 4 роки біль після туалету біль у задньому проході, на вигляд зовні наче все нормально, але після того як зробив свої справи починає плакати і казати що болить

Що це може бути?
До якого лікаря заернутись?
Садова гойдалка• 05 февраля в 23:43
Запори як варіант.
Звертатись до хірурга
Ніколи не збрешу• 05 февраля в 23:46
Так а стул у ребенка нормальный ?
Директор Пляжу• 05 февраля в 23:46
Трещина может быть или геморрой.
НуКаНаКа• 05 февраля в 23:47
Ответ дляДиректор Пляжу
Трещина может быть или геморрой.
У моєї таке, кровило, але щоб біль, то не було такого. Плюс, видно коли з ануса щось виглядає.
Ніколи не збрешу• 05 февраля в 23:48
Ответ дляНуКаНаКа
Внутренний не выглядывает )
Фіфачка• 05 февраля в 23:48
Ответ дляДиректор Пляжу
Трещина может быть или геморрой.
В 4 года... Рацион у ребенка просто не правильный - это вопрос к родителям.
Ніколи не збрешу• 05 февраля в 23:49
Ответ дляФіфачка
Знаю семью, где у ребенка почти в таком возрасте был. Причина - регулярные запоры
Фіфачка• 05 февраля в 23:50
Ответ дляНіколи не збрешу
А дальше копнуть - причина частых запоров?
Ніколи не збрешу• 05 февраля в 23:51
Ответ дляФіфачка
Начались проблемы с жкт после лечения антибиотиками. После была уже психологическая проблема - страх ходить в туалет из-за боли. Там долгая история
Садова гойдалка• 05 февраля в 23:52
Ответ дляФіфачка
Разные причины. От психологических до органических поражений кишечника. Поэтому, к хи-рур-гу!
Ніколи не збрешу• 05 февраля в 23:53
Автор молчит, на вопросы не отвечает. Троль туалетный сменил стиль ?
Показушница• 05 февраля в 23:54
Пересмотрите питание у ребенка, возможно и геморрой внутренний, при неправильном питании,боль может усиливаться.
Глаза_в_3_карата• 05 февраля в 23:56
После туалета не вытирать салфетками и бумагой, а подмывать. Потом аккуратно промокнуть и смазать облепиховым маслом. Оно красится, но помогает хорошо.
Рацион богатый клетчаткой. Достаточно питья.
Хирургу стоит показать, если проблема повторяется.
Миловидна леді• 06 февраля в 00:11
Ответ дляФіфачка
Стресс
Директор Пляжу• 06 февраля в 00:28
Ответ дляФіфачка
Множество причин, включая органические, такие как долихосигма и др.
автор Бибер-анонимер • 06 февраля в 00:56
Літом був запор, не міг нормально сходити в туалет, було йому боляче, після того з місяць не міг сам сходити-боявся, що буде боляче, рекомендація лікаря-були на мікроклізмах 2 неділі, потім почав сам ходити

Зараз з туалетом все впорядку наче, ходить сам,без запорів, все нормально, без крові си ще чогось там
Біль саме вже після процесу
автор Бибер-анонимер • 06 февраля в 01:00
Ответ дляСадова гойдалка
Запори як варіант.
Звертатись до хірурга
Немає запору, стул нормальний
автор Бибер-анонимер • 06 февраля в 01:01
Ответ дляФіфачка
При тріщені наче як тоішки кровити має
Ло Шарик• 06 февраля в 13:32
Ответ дляНіколи не збрешу
Я вам більше скажу, у мого сина був геморой у віці 2 років без закрепів.

Не знаю як, але з ростом він пройшов, нам пропонували, якщо до 6 років не пройде, то операція.
автор Бибер-анонимер • 06 февраля в 15:47
Ответ дляЛо Шарик

Він був зовні чи з всередині?
Як ви зрозуміли що щось не так?
Ло Шарик• 06 февраля в 17:19
Ответ дляБибер-анонимер
Він був зовні чи з всередині?
Як ви зрозуміли що щось не так?
Зовні. Витирала/мила попу і бачила. Ліарі самі визнали, що рідкісний випадок. У мене син дуже терплячий і не жалівся ніколи. Років в 4 була тріщина, ми її залікували облипиховими свічками і я вже мріяла ту операцію зробити, але повторююсь, не знаю яким чином, той гоморой до 6 років пропав.
Спочатку я думала, що просто дитина виросла, то він втягнувся і став внутрішнім, але сину зараз 16 і за весь цей час більше 10 років ніяк той геморой себе не проявив.