Рассказница• 06 февраля 2025

Чому я не відчуваю своєї зайвої ваги?

От поки в дзеркало не гляну я її зовсім не відчуваю. Почуваюся ледь не фітоняшкою 🤣 В моєму житті постійно присутній спорт , займаюсь фітнесом майже щодня , і тричі на тиждень кінний спорт . Крепатура це мій постійний супутник . Я відчуваю практично кожен свій мʼяз )))Можливо в цьому причина ? Чи що це за викривлене сприйняття себе?
А як гляну в дзеркало то якісь не зрозумілі зайві 8-10 кг 🤣
У мене з головою щось ?
автор Рассказница • 06 февраля 2025
Ответ дляграфиняВишенка
М´язи важчі за жир, а жиру у Вас мало.
Може, вони і не зайві у тому числі по ІМТ.
Який зріст і вага у Вас?
Я почала відчувати у русі зайві кг після 20-го. Це коли підйоми в гори важче почали даватися.
А так лише у дзеркалі було видно.
В басейні вони взагалі не заважають.
162 см 65 кг .
Мʼязи видно лише тоді коли працюють і напружені . А так то я зовні мякенька кругленька 🤣
автор Рассказница • 06 февраля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В повседневной жизни ещё поверю, но при любой аэробной нагрузке очень почувствуете, от одышки до колен.
Да и в целом метаболический синдром катастрофа для организма, он все чувствует каждую секунду.
Нема у мене ніякої задишки.
автор Рассказница • 06 февраля 2025
Ответ дляБджолина королева
При регулярном спорте крепатуры не будет,не пишите чушь
Я підвищую навантаження. Альо! Працюю на різні групи мʼязів , постійно змінюю вправи.
Я инженер, меряю от 1• 06 февраля 2025
Ответ дляРассказница
Нема у мене ніякої задишки.
А вы 100+ или всего десятка лишняя, о чем пишете?
При чем здесь вы, если мы с тем комментатором обсуждаем очень полных людей...
Не боюся осуду• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
При чем тут вы?
Мужик 190 см
Братья Кличко на пике формы тоже были по 110 кг.
Мы же обсуждаем темы здесь в срезе среднестатистической жительницы советчицы - женщины среднего возраста и среднего роста.
Не, у меня намного больше жира, чем у Кличков) Потому что я - среднестатистический советчик)))
Не боюся осуду• 06 февраля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Можете спокійно пробігти пару кілометрів? І по горам поскакати? В мене чоловік і сестра із гарним набором ваги, не відчувають поки не начинается фіз активність, я їх завжди чекаю поки вони хекають і відпочивають, якщо починається щось швидше прогулянкові шагу
Нет, просто не буду бегать на такие дистанции. Потому что ударная нагрузка очень быстренько прибьёт суставы у дядечки под пиисят. Такчта, велосипед и силовые - мой выбор.
Не боюся осуду• 06 февраля 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Ну так для 190 см із 100 кг може бути жоден не зайвий.
У мене син приблизно 180 см і 74 кг. То лише трохи на пузі запас, бо зараз у басейн не ходить. У одязі й не видно. Спокійно на 9 поверх пішки без зупинок піднімається.
Ну, в молодостях, я на 14-й при весе 120 забегал. Потому что перерыв между парами был всего 10 минут(
А то шо зайвые у меня были, есть и будут - это точно. Но, это так, к слову. Они есть, но особо не мешают. Потому что раньше было хуже)
графиняВишенка• 06 февраля 2025
Ответ дляРассказница
162 см 65 кг .
По ІМТ це нормальна вага, тому і не відчуваєте.
Якщо і зайві, то, може, 3-5 кг, точно не 10.
Я 164 см і коли важила 52, була як змарніла корова - стирчали ребра і вигляд був жахливий у купальнику. Хоча у одязі було нормально.
Моя комфортна вага 60-64 кг.
графиняВишенка• 06 февраля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Як кажуть, на колір і смак...
Особисто мені не подобаються надто худі люди. Особливо чоловіки, якщо обличчя шкірою обтягнуте. Краще вже 10-ка зайвої ваги.
Але якщо є сальце, то воно швидко наростає і тримати себе у руках непросто.
Последний вагон• 07 февраля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
))) з лишньою вагою і тітоньки в 30 суглоби несуть посилену нагрузку від лишньої ваги. Я трохи про інше, людина із зайвою вагою звичайні кардіонагрузки, наприклад піднятися сходами, переносить гірше, знову же бачу по своїй знайомій яка займається навіть скалрлазанням, але якщо ми вдвох йдемо в гори, то я постійно її чекаю, хоча темп у неї досить повільний.