Українська Мрія• Изменено 06 февраля в 09:15
Чоловік виганяє на вулицю/вокзал
Ми якраз недалеко від вокзалу живемо
Каже от зараз шукай куди ти переїдеш,а в мене всі речі і їх дуже багато в цій квартирі зйомній,всі документи тощо
Співбесіди в мене заплановані на суботу тільки,як я можу ось так взяти і за три секунди кудись дітися?
Я йому кажу ти ось так колись переїздив моментально?
Може спочатку потрібно розуміти чи я буду на тій роботі,а потім під неї шукати житло ,а не отак моментально кудись піди на кшталт вокзалу
Пішов завозити дитину в садок сказав ,щоб коли він повернеться то я вже була зібрана на вихід та віддала ключі
Це чоловіча поведінка?
Ответ дляМой завтрак
Дитині 4, ви не працюєте 7 років через складнощі з дитиною... до мами не поїдете, а на вокзал - вже й речі зібрали... За дитиною потрібен належний догляд, а у вас і у вашого чоловіка вавка в голові. Може краще вже віддайте дитину до притулка, і нехай знайдуться вашій дитині хороші батьки, бо ці рідні вже зіпсовані та ремонту не підлягають
Ребенок автора ходит в Киеве в частный коррекционный сад, возможно в Дитина з майбутним, это лучшее, что на сегодня есть в Украине для детей рас.
Муж наймет няню. Это не проблема если есть деньги.
Какой притулок?
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:13
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мене не візьмуть в держ структуру
Економічне, ніким
Да почему не возьмут? Вы ходили и подавали заявку на какую вакансию?
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:14
Ответ дляМой завтрак
Хто за хоче брати під опіку дитину із аутизмом?
Це ж дуже важко.
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:14
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні
Нет не собираетесь или нет не вы?)
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:14
Ответ дляДжага-джага
Вже година пройшла, авторко, де ваш садочок знаходиться, що чоловіка досі нема?
Вже приїхав
Мой завтрак• 06 февраля в 10:14
Ответ дляSo_so
Какой притулок?
Ви автор?
Разгуляшка• 06 февраля в 10:15
Ответ дляSo_so
Какой притулок?
Звідки ви знаєте стільки про автора? Вона тут написує? Я думала, що це троль
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:15
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ким?
Основная -юрист, в качестве доп готовлю тендер ’под ключ’. Если есть время, то ещё в качестве подработки беру таблицы сводить.
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:15
Ответ дляСусідка знизу
Ні, просто логічно ,що там все зайнято
Джага-джага• 06 февраля в 10:15
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вже приїхав
А ви сидите і далі строчите? То хто вас куди виганяє
Все питаю зарання• 06 февраля в 10:15
Ответ дляУкраїнська Мрія
Яким чином, якщо спочатку потрібно це оплатити
Попросити гроші у батьків в борг.
Кімнату в Києві біля метро Святошино можна знайти за 5 + комунальні
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:15
Ответ дляБубль Гум)
В Києві? Немає?
Якщо є то скиньте
Джага-джага• 06 февраля в 10:15
Ответ дляРазгуляшка
Троль, а хто ж ще
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:16
Ответ дляСусідка знизу
Нет не собираетесь или нет не вы?)
Не я
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:16
Ответ дляДжага-джага
Виганяє далі
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:16
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, просто логічно ,що там все зайнято
Нет, не логично, особенно в Киеве. В каждом районе есть вакансии, можете идти и подавать заявку.
Джага-джага• 06 февраля в 10:17
Ответ дляУкраїнська Мрія
Виганяє далі
А ви сидите на Порадниці тим часом
Українська Мрія
• 06 февраля в 10:17
Ответ дляСусідка знизу
Де саме?
Цнап?
Мой завтрак• 06 февраля в 10:17
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це ж дуже важко.
Тому ви тікаєте з сім´ї?
Українська зірочка• 06 февраля в 10:18
Ответ дляСмажена полуничка
Це вже не перша трольна тема сьогодні зранку.
Так и коменты почитайте , все ведутся на этот бред
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:18
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну звідки ви такі беретесь?
Я другу дитину в 2,9(діти ідуть в садок або в 2 повних роки на момент 1 жовтня, або в 1,5 і те це зараз, бо через війну в садочках недобір дітей і зробили такі молодші групи) в садочок віддала і тільки в її 3 роки змогла вийти на роботу (бо тільки тоді вона уже ходила на повний день)
І то! Мене підтримала мама, яка приходила сидіти з моїми дітьми до мене додому, бо щойно я вийшла на роботу вони із 2 місяців про хворіли 5 тижнів
А у меня мамы нет, но в декрете я ни одного дня не была)
И обратите внимание, что автор вообще нигде и никогда не работала)))
муха в кедах• 06 февраля в 10:19
Ответ дляУкраїнська Мрія
Собі ніби,в дитини аутизм
Шта? Тролль знатный. Вы хоть бы аутизмом не кидались, если не знаете о чем речь
Мой завтрак• 06 февраля в 10:19
Ответ дляУкраїнська зірочка
Та ніхто не ведеться, одна лише So_so автору допомагає писати факти сімейного життя
Сусідка знизу• 06 февраля в 10:20
Ответ дляУкраїнська Мрія
Де саме?
Цнап?
Везде, в цнап, в утсзн, в освиту, идите на сайт своего района и смотрите вакансии. Еще можно в администрацию в кадры подойти.
Бубль Гум)• 06 февраля в 10:20
Ответ дляУкраїнська Мрія
Якщо є то скиньте
Ви серйозно? Ви півдня булки грієте на форумі, а я буду вакансії вам шукати?
Сайт ворк уа, обирайте фільтри не повна зайнятість, обирайте без досвіду.
А ще чудовий варіант, викладіть своє резюме на сайті
Чекаю завтра• 06 февраля в 10:24
Ответ длямиссАрфография
значить є причини його такої поведінки
повертайтесь туди, де жили
Чоловік покидьок? Так, це причина.
Злюсь до кипіння• 06 февраля в 10:24
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні немає
Нет конечно, но и у вас не поведение взрослой женщины.
План Б должен быть на такие случаи, финансовый как минимум
Чекаю завтра• 06 февраля в 10:26
Ответ дляСусідка знизу
А вы чего не работали?
В неї дитина хвора.