Українська Мрія• Изменено 06 февраля 2025
Чоловік виганяє на вулицю/вокзал
Ми якраз недалеко від вокзалу живемо
Каже от зараз шукай куди ти переїдеш,а в мене всі речі і їх дуже багато в цій квартирі зйомній,всі документи тощо
Співбесіди в мене заплановані на суботу тільки,як я можу ось так взяти і за три секунди кудись дітися?
Я йому кажу ти ось так колись переїздив моментально?
Може спочатку потрібно розуміти чи я буду на тій роботі,а потім під неї шукати житло ,а не отак моментально кудись піди на кшталт вокзалу
Пішов завозити дитину в садок сказав ,щоб коли він повернеться то я вже була зібрана на вихід та віддала ключі
Це чоловіча поведінка?
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Автор, я не знаю з яким виродком ви живете але на мороз навіть собаку не виганяють. Немає виправдання для такої поведінки і причин бути не може. Те що вас тут намагаються ногами закопати, то в дусі порадниці. Нічого дивного. Шукайте роботу з проживанням, надають гуртожитки іноді. Не розмовляйте з ним взагалі. Найстрашніше що такій поведінці ще шукають виправдання.
дамаАмстердама• 06 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Яким чином, якщо спочатку потрібно це оплатити
С некоторыми женщигами и расстаться невозможно
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Хто ці люди, які під постом, в дитини аутизм, ржуть? Кончене, деградоване суспільство. Вироджується нація.
ТаПрямТам• 06 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Да троль это, поэтому такая реакция.
Ответ дляЧекаю завтра
Оправдать нет, потому что муж знает, что жена с беспомощном положении, а объяснить.
Представьте себе маму и сына. Мама приготовила обед, зашла к сыну и зовет его, он говорит ’сейчас’. Проходит 10 мин и всё повторяется. И так 10 раз.
На 10й раз мама, что называется, теряет человеческое лицо, забегает к нему и матом.
И тут ожидается, что сын вскочит и побежит за стол. Но. Сын тупой. Не в оскорбительном смысле, а в буквальном. Сигналы в его нервной системе из точки А в точку Б проходят медленно.
Он понимает, что мама звала, что мама нервничает, но ничего не чувствует при этом. Он не злится, ему не обидно, он желе.
Поэтому продолжает сидеть.
Мама окончательно выходит из себя и выбрасывает из дома.
Поэтому сыну нужно с мамой говорить, только так
Поэтому продолжает сидеть.
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Да троль это, поэтому такая реакция.
На що? Немає різниці хто це пише. Як можна так реагувати на напис, в дитини аутизм? В яку нормальність це взагалі можна вписати?
Лівий Локіть• 06 февраля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Да троль это, поэтому такая реакция.
У вас тут всі тролі.
Разгуляшка• 06 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Виправдання в студію. Хто її виганяє?! Автор, якщо не троль, сидить дома і пише в телефоні
ТаПрямТам• 06 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Немає там ніякого аутизму, написано ’дитині 4 роки’, узнайте коли такий діагноз ставиться і як важко і довго отримати інвалідність з цим діагнозом.
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Чоловік, ми обговорюємо текст на екрані. Вам буде легше коли вона писатиме з вокзалу?
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Вам це точно відомо?
Ви на сто відсотків впевнені?
Звідки вам це відомо?
Можна хоча б один факт того що автор говорить неправду? Пардон, пише.
Ви на сто відсотків впевнені?
Звідки вам це відомо?
Лівий Локіть• 06 февраля 2025
Авторко, яка причина розлучення?
Якщо це ви не витримали, тоді реакція чоловіка зрозуміла. Тому й дитина з ним.
Ваша ідея про розлучення?
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Поэтому продолжает сидеть.
Я не зовсім розумію як ваш приклад стосується теми. Напишу так, збудувати діалог, за бажанням, можна з будь ким, навіть з хворими людьми. Якщо це не геть тяжка розумова відсталість або щось подібне. Навіть з тяжко хворим людьми лікарі реабілітологи спілкуються. Але треба розуміти, як інформацію донести. У якій формі, якими словами. Насилля, будь яке це не спілкування.
Капризуля• 06 февраля 2025
Ответ дляТаПрямТам
Да троль это, поэтому такая реакция.
Кто проверил что тролль?
Ответ дляЧекаю завтра
Хочется думать, что эмоции вышли у мужа, до автора хоть что-то просочилось и они смогут договориться как взрослые люди
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ні, сонечко. Не так. Я з вами по більшості в темах погоджуюсь але не цього разу. Я вам можу це навіть на молекули розкласти але це довга розмова. За моїм власним аналізом, по тому як людина пише текст, будує речення, ніякої відсталості в розумінні у автора немає. Вона все чудово розуміє. Я думаю вона проживає складне життя. За умови якщо історія правдива ))
Из Кукуева я• 06 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
З іншої області
Мама працює ,тато служить
Ну якщо вас зовсім вижене чоловік на вулицю, то їдьте з речами до мами. Я розумію, що там скоріш за все туго з роботою, але якщо у вас не має грошей вийняти хоча б кімнату, то не ночувати ж вам на вокзалі. Потім починайте все з нуля. Колись ви ж змогли це зробити, то і вдруге зможете.
Чи хороші стосунки маєте з мамою?
Невидимка Майя• 06 февраля 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну звідки ви такі беретесь?
Я другу дитину в 2,9(діти ідуть в садок або в 2 повних роки на момент 1 жовтня, або в 1,5 і те це зараз, бо через війну в садочках недобір дітей і зробили такі молодші групи) в садочок віддала і тільки в її 3 роки змогла вийти на роботу (бо тільки тоді вона уже ходила на повний день)
І то! Мене підтримала мама, яка приходила сидіти з моїми дітьми до мене додому, бо щойно я вийшла на роботу вони із 2 місяців про хворіли 5 тижнів
Краще скажіть звідки беруться такі як ви, які далі свого носа не бачать і крім як вашої правди більш ніякої не існує. Беруть дітей в більш малому віці. Ось в нашому садку, як до горщика привчений більш-менш так і беруть. А це і 1.5 рочки і 1р.10міс. І до війни ще так було. І в мене геть інша істррія за вашу. Ні мами з підтримкою не було, і дитина, слава Богу, ходила нормально, не хворіла часто
Разгуляшка• 06 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
То я якраз текст і обговорюю, це ви щось своє читаєте. Якщо автор сидить дома і пише безтолкові коментарі тут, то прямо в шию її не гонять. А коли люди розходяться, то логічно, що вони люблять хочуть жити окремо, тим більше хвору дитину чоловік залишає. Зовсім не зрозуміло, чому автор ігнорить питання про причини розлучення і чому вона 7 років сиділа з чотирирічною дитиною
Ответ дляРазгуляшка
Потому что автор ещё сама ребенок, ей всего 24 года.
Разгуляшка• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ви можете скинути посилання хоча б на одну тему.
Чекаю завтра• 06 февраля 2025
Ответ дляРазгуляшка
З чого ви це взяли? Чому вона не може написати тут якщо відчуває себе безпорадною? Коли адекватні люди розходяться, вони домовляються як вони будуть жити, ділити майно, за наявності такого, як вони будуть виховувати власну дитину. У автора, за текстом, дитина тяжко хвора. Повні неадеквати намагаються випхати в нікуди, на мороз, без грошей, навіть не з свого житла, зі зйомного. Без будь якого діалогу. Вона про це пише. Немає значення, чому вона не працювала не це тема для обговорення.
Нервогенератор• 06 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
За дитиною дивилася,їжу готувала,прибирала та робила закупки продуктів
А розходитесь чому? Яка причина?
ТаПрямТам• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Ранний детский аутизм ставят в 2 года без проблем.
Официально ставят после 3-х лет.
Невидимка Майя• 06 февраля 2025
Ответ дляSo_so
А ви її особисто знаєте? Мене, наприклад, дивує, що на цьому форумі, що не тема, то відразу набігають тролєхантери. Але, чомусь з відповідей авторки у цій темі, мені здається теж що історія як не повністю, так наполовину вигадана. Навіть, якщо це не перша її тема, чому це не може бути таким собі серіалом з багатьох частей.
Ось, автор каже, що не працює років 7, тобто точка початку роботи мала б бути у 17. Якщо є освіта, то вона ж її мала якось отримати, це кілька років, то ж починати працювати у 17 ніяк не могла. Якщо каже не працюю років 7, то значить, до того працювала? Бо інакше була б відповідь не працювала ніколи. Коротше, або ви її з кимось плутаєте, або автор ще той графоман, і історія просто вигадка з купою нестиковок.
Дуняша• 06 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бо ми розходимось ,і він хоче ,щоб я моментально покинула квартиру
Вас питають причину розлучення, а ви на морозі
Дуняша• 06 февраля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Для чого ці діалоги будувати з тупими, які не хочуть нічого чути?