Своего не предлагать• 06 февраля в 10:00
Алі і виграші в іграх
Хто може підказати скільки часу діє виграш в GoGoMatch щоб не проґавити на обмін? Бо зараз обмінювати на купон не хочу. І поки я не обміняю виграш на купон то мені більше не приходитиме пропозиція взяти участь в новому виграші?
Бува і таке• 06 февраля в 10:03
А що це за гра? Я не бачила такого в ГоГоМатч.
Але в багатьох іграх, купон дійсний 7 днів (поливалка та магазин)
Своего не предлагать
• 06 февраля в 10:14
Ответ дляБува і таке
Зліва зелене ’кредитний виклик’. Сумми бувають різні. За самі ’купони’ знаю що 7-8 днів, зараз купувати немає потреби щось тому і не хочу обмінювати виграш на купон але шкода якщо так і прогорить.
Малая Налегке• 06 февраля в 11:08
Ответ дляСвоего не предлагать
странно, у меня такого нет
Бува і таке• 06 февраля в 11:30
Ответ дляСвоего не предлагать
В мене немає такого
Своего не предлагать
• 06 февраля в 13:17
Воно не завжди буває, час від часу приходить запрошення і з´являється запрошення з суммою виграшу де кількість набраних зірочок.