Міряно-переміряно• 05 февраля в 17:24
House повернення НП безкоштовно?
При оформленні повернення було вказано, що НП і Міст безкоштовно, а УП платно.
Коли роздрукувала бланк, там вказано, що потрібно сплатити при відправці.
Не можу зрозуміти, чи треба оплачувати на НП чи ні.
Може хтось недавно оформляв повернення Хаус Новою поштою? Ви оплачували чи було безкоштовно?
Дякую.
Sweet Nastya• 06 февраля в 09:02
Безкоштовне повернення, якщо річ яку Ви повертаєте з підтвердженим браком , у інших випадках повернення платне.