Стріляний птах• 06 февраля 2025
Сатаністи. Ви вірите?
Доброго дня! Дівчата не кидайте тапками))
Ніколи не вірила в усі забобони, магію, таро і т.д.
Але побачила у знайомих (декілька різних людей) котрі дуже успішні в різних сферах вироби мистецтва з зображеннями з рогами, що нагадують чорта.
І от дивлюсь ютуб з різними музикантами (в основному США) і у всіх бачу ці мотиви…
І от я згадала що іноді кажуть на різних людей сатаністи і т.д.
Я от думаю може реально? Ви вірите що успішні люди славлять ось це? Не знаю чи про продаж душі правда чи фантазії, але думаю про це останній час.