Не їм після шостої• 06 февраля в 19:52
Чи є у вас знайомі, які назвали дітей незвично або навіть дивно?
Цікаво, які це імена?
Аленький носочек• 06 февраля в 19:54
Ответ дляСкумбріяП8
Фелікс
У мене родич є Фелікс, його на честь діда назвали)

Прикуси Язика• 06 февраля в 19:55
Одна знакомая назвала сына Мухамед.
При чем папа наш. Просто актер ей. какой то нравился турецкий в молодости). Вот сын Мухамед Игоревич условно Павленко

Последний вагон• 06 февраля в 19:59
Ответ длясладкий_ноябрь
В знайомої Фема - донька
Не плутати з феРма
Последний вагон• 06 февраля в 20:00
Ответ дляПаратруперсупер
близнецы Асклепий и Психей
Псіханули батьки
Бува і таке• 06 февраля в 20:00
Не те що дивне, просто незвичне. Дочка сусідки вийшла заміж за латиша, то ще при совку і не було таких міграційних процесів. У них сина звали Айвар (наголос на другому ’а’).
і ще згадала. але тут навіть не в імені справа, там мамка притрушена була. Бігала за всіма і поправляла ’Ана не Катя/Катруся, ана Єкатєріна’. врешті діти стали стороною обходити ту Єкатєріну разом з її мамкою. Як там далі склалось - не знаю, бо вони переїхали)))
Бува і таке• 06 февраля в 20:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Самсон
Лея
Квітка
Тім
Марцеліна
Акім
Якуб
Лея
Квітка
Тім
Марцеліна
Акім
Якуб
Марцеліна, Якуб - поширені і звичні в Польщі імена
сладкий_ноябрь• 06 февраля в 20:03
Ответ дляБува і таке
Ну звісно я пишу про імена, яких назвали в Україні, а не в Польщі,