Кусачая Я• вчера в 10:10
петиція Про демобілізацію та припинення мобілізації чоловіків старше 50 років
Давайте поддержим, хотя я и не верю.
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Ваша дитина вже воює?
Нет, в декрете, все остальные мужчины из семьи воюют, даже некоторые женщины тоже и я планирую, если ребенка пристрою.
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляРегионщица
Да проснитесь уже наконец. В этом загоне обречены все украинцы. И дети наши тоже.
Я и не спала, а вот вы, похоже, никак не хотите принять реальность.
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
А воевать за вашего мой должен? Чего ваш не воюет? Чего сидит за спинами военных?
Так воюйте за свого, хто вам заважає, самі ж заховались за його спиною💁♀️ хто ви така, щоб вказувати хто і коли має воювати, а? У людини може бути бронь, відстрочка і тд.,чи у вашу ’розумну’ голівку це не приходить? І відповіді на питання так і не було, лише перехід на особистості
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Ну от влаштуєте, тоді напишете💁♀️ бо поки це просто бла-бла, і не факт що правда
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Во первых быть за спиной мужа это ок, особенно имея маленького ребёнка и инвалидность. А во вторых, плевать на ваши брони и отсрочки, вы сидите за спиной таких как мой муж, ну ладно вы, а мужло ваше чего сидит? Ему норм прятаться?
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Что вам написать? Меня и ребенка мой муж защищает, а ваш ссыкун сидит за спиной таких как мой муж, может пора и ему пойти воевать? Или он только по паспорту мужчина?
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Ніхто не ховається, альо💁♀️ звідки ви знаєте мою ситуацію? Якщо ви готові віддати своє життя за країну і життя своїх близьких за країну - вперед. Але це не означає, що хтось має мати такі є принципи як ви
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Може пора закінчувати це? Чи вам треба крові і м´яса? Хай чоловік вас захищає, і хай бог його береже. Свою жовч направляйте на русняві форуми
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
За себя воюйте, а не сидите за спинами нашими! Не прячется, воюет? Нет? Значит таки прячется! Боже, реально, ну вам не противно от к себе подпускать? Оно же сбежит при первой опасности)
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Надо было не начинать, а теперь мы или они, третьего не будет.
У меня не жельч, а мне просто надоело, что такие как вы за счёт других живут.
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Слідкуйте за своїм і за бойовими подругами, бо знаєте, бували тут на форумі і такі теми))
Ви законно не воюєте, відповідно, законно буває і чоловіки не воюють. Чи знову ж таки, вам не доходить? Чи тугенькі трішки? Ви хочете всіх з європ вернути, всіх на фронт, злість аж вибирає з вас, може, пора вам до психотерапії звернутися?
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Так ви теж живете за рахунок інших, в чому проблема?
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Я эту реальность поняла и офигела до оцепения гораздо раньше вас. В 2000-х, расписывать не буду. Но вы могли смягчить или даже предупредить многое холя бы до 2019 года. Мне очень жаль, но когда-то вы еще вспомните наш разговор…….. всего наилучшего вам и вашей семье ❤️
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Я давно уже туда обратилась, ваш муж инвалид? Тогда вопрос снят, если нет, то сцикло обыкновенное.
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Интересно каким образом?
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Щось вам не допомагає
Лягайте відпочивати
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляРегионщица
Та не, походу ещё не приняли....
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Интересно каким образом?
Так яким чином я, та інші форумчани живуть за рахунок інших? Ваш чоловік тільки ж вас береже?
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Та не, походу ещё не приняли....
Это вы походу просто еще не поняли.
Ваше право принимать и активно участвовать в этом. Не тяните туда остальных.
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Удалено администрацией...
Попельшка• 2 часа назад
Ответ дляРегионщица
Это вы походу просто еще не поняли.
Было бы смешно, если бы не было так печально....
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Вибачте, а хто туди хоче бігти? Мене не треба берегти💁♀️ і ваша думка ноунейма, з невідомо чи правдивою історією, тут мало кого буде цікавити
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
А мій весь час на нулі майже був 3 роки. А останній рік трошки далі, але і там вже населення евакуюють. І ні кінця, ні краю. А рочків йому вже 57. Тобто , якщо залишиться живим, він повинен ще 3 роки служити виходить. І 4,5 вже позаду. Ну може вже пора і додому..,
А якщо в 30 мобілізували, то що, чоловік повинен 30 років служити чи як? Це має якось регулюватися. Але, на жаль, цього не буде.
Це дивно, що на 5й рік війни ані зарплат нормальних, ані чітких термінів служби немає і хз коли буде
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Ок как, мы вас туда не посылали.....ну ничего, ваш тоже сходит, скоро, точно знаю, если он не 60+ и не инвалид)
И да, ваше мнение, женщины, которая даже мужа не смогла выбрать из мужчин, а взяла сцыкло, ещё меньше кого-то интересует)
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Никогда, власть популистов, боится сцыкло вытянуть из под баб, потому такое и происходит....
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Ідіть відпочивайте, бо скоро лопнете від злості і жовчі, власне, людина ділиться тим чим наповнена. А сенс ваших постів зрозумілий - ви хочете побільше кладовищ та покалічених в країні, вам так буде морально легше
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Это вы походу просто еще не поняли.
Говори до гори, а гора горою, ось як це називається))
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляЗалетна Я тут
Адміни, я розумію, що не зручна тема. Ресурс взагалі став не зручним через те, що очі в жінок відкрилися. Але ось це повинно отримати повний бан, назавжди.
Такі теми мають бути без анонімів, щоб таке не творилося. Але адміністрації, схоже, важлива кількість, а не якість.
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Это вам хочется этого, а мы, жены действующих военных хотим пополнения в бригады, что бы на позиции ходили не по 3-6 как есть, а по 10 + как надо и это куда больше шанс выжить всем. Что бы военные могли ездить домой в отпуск, а не сидеть там, потому как некем заменить.
Хватит сидеть за спинами действующих военных и прятать своих сцыкунов, нормальные мужчины сами идут защищать свою семью.
Обязательно отдохну, только закончу отправки ребятам и мужу завтрак на 5 утра приготовлю.
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Ще раз - в країні діє закон і хочете ви того чи ні, і є ті хто мають законні підстави. Не тільки в мене, а й в купи людей. У вас якогось особливого статусу немає, можете кричати до посиніння. Для вашої злості є такі форуми а-ля вуменсру і тд. Надобраніч