Метелик• 06 февраля 2025
Наважилася зробити тортик зі шпинатом
Знайшла тут стару тему про тортик зі шпинатом, багато хто написав, що смачний. Ось вирішила зробити. Якщо чесно, то дійсно дуже легкий і досить смачний, хоч і виглядає незвично
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Рецепт в студию ))
Спочатку треба перебити блендером шпинат( у мене свіжий) з олією і цедрою, а потім як звичайний бісквіт: білки з цукром до піків, вмішати жовтки, шпинатну кашу і лимонний сік, борошно з ваніллю та розпушувачем. На форма 20-22 см діаметром. Охолодити, зрізати верхівку для посипки, розрізати навпіл , перемазати кремом, прикрасити
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляХачапууури
а где малину свежую брали ?
В магазині, у нас є
Хачапууури• 06 февраля 2025
Ответ дляМетелик
В магазині, у нас є
у нас только заморозка. классный тортик на вид получился. я такой не пробовала.
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Можно фото в разрезе, если есть? Спасибо.
Ні, на жаль , він до завтра в холодильнику настоюється
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Але має бути таким ) Це фото з рецепту, начебто у мене все так само вийшло
Липка-прилипка• 06 февраля 2025
Ответ дляМетелик
А як ви зробили таку присипку з бісквіта? Як він так розкришився?
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
присипка з верхіки, але тільки м´якіш, без корочки. можна руками подрібнити, легко кришиться. я блендером зробила
Аннуитет• 06 февраля 2025
Так весь секрет в креме. Маскарпоне и сливки 30%- с этим и бумагу можно съесть и будет вкусно
Липка-прилипка• 06 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Бубль Гум)• 06 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Дякую
Мона_Лиса• 06 февраля 2025
Ответ дляМетелик
Ви написали, що смачний. Думала, ви вже його приговорили))
Мона_Лиса• 06 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
Вкусно в какой пропорции? Сделала первый раз тирамису, что-то не оценили, как-то жирно и невкусно
Безпорадна Кроко• 06 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
У мене на 250г маскарпоне зазвичай 200мл вершків, які потім збиваю.
Але, я ще додаю жовтки, прогріті на паровій бані з цукром та солодким вином. Виходить не жирно, смачно.
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
так в мене ж були шматочки верхівки і крем на пробу))
Метелик
• 06 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
мені смачно 300г вершків і десь 100-130г маскарпоне і зовсім трохи цукру. Інакше так, дуже жирно
Мона_Лиса• 07 февраля 2025
Ответ дляМетелик