Играю у края• 06 февраля в 22:47
Якої ви думки про психолога, сексолога, психіатра Олега Чабана?
Часто дає інтерв´ю на ТВ, в ютубі...інколи не однозначні та спірні...
бЭйбА• 06 февраля в 22:49
як психіатр мабуть ок, а як психолог - катастрофа, особливо з його поглядами на стосунки.
Глас_Народа• 06 февраля в 22:49
Лекции очень нравятся. Родственник у него лечился, вытащил из серьезной ситуации.
Про то, что он грубо ответил на интервью, читала. Не зацепило.
Вас щось конкретне турбує про що він висловлюється? Якшо є таке - давайте більш конкретно обговоримо
Подивилась його на YouTube - всі вони вєщают на велику аудиторію тому звичайно велика частка узагальнення є у його словах. Індивідуальні випадки можуть мати інші рішення
бЭйбА• 06 февраля в 23:17
Ответ дляLonda___
ні, не в цьому справа. Наприклад, він вважає і цьому навчає, що щастя в родині залежить виключно від жінки. І якщо вона захоче, то щастя буде, а якщо ні, то все.
Це знімає відповідальність з чоловіків і перекладає її виключно на плечі жінки. Як мінімум це несправедливо. Ну і геть нереалістично.
спальное место• 06 февраля в 23:21
посилалась на його статтю коли писала диплом, там було все ок. І його погляд на деякі розлади імпонує. Але є й такі висловлювання, що неприємно вразили.
Люблю Украину• 06 февраля в 23:22
сексист, чоловічий шовіність, завмер на 20-річчя тому і не розвивається
Inconvenient• 06 февраля в 23:36
Бизнесмен от медицины. Прописал и втюхал моей родственнице лекарство, которое ей было противопоказано по возрасту. Прочитали инструкцию и сразу увидели. При этом даже не делал вид, что собирается ее лечить, отделался пустыми фразами. У него в клинике работала женщина, которая моей родственнице помогла, но фамилию ее не помню. И вообще я к профессорам давно перестала ходить, они все такие. Кстати, его коллеги о нем тоже невысокого мнения.
Ответ длябЭйбА
я думаю що зараз такий час що «вчителів» - до фіга різних.
Подивіться інших - точно знайдете тих чиї погляди ви будете поділяти.
Це як з учителями у школі - ті які нам подобались (за себе кажу) то їхній предмет мені була мотивація і інтерес вчити. А якщо вчитель поганий - то нічого я від нього і не взяла
Фізик-ядерщик заочно• 07 февраля в 10:01
Впечатление - напыщеный индюк, несущий шовинистскую ересь, протухшую лет сто назад, главное с очень умным и снисходительным видом. Странно, но подобного плана персонажи часто бывают популярны и любимы народом.
Как врач он может и хорош, не могу сказать ничего. Но лечил бы психов и не лез туда, куда собака голову не сует, какой из него психолог, какие интервью, один испанский стыд
Йосип_молодий• 07 февраля в 16:17
Слухала не раз його інтерв´ю, а також підписана на ютуб-канал, подобається. Дуже толково розказує як себе вести при ПТСР. Не розумію хейту в його бік.
Йосип_молодий• 07 февраля в 16:46
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну ви дуже грубо висловились. За ту інформацію, що він дає безкоштовно, ви у психолога заплатите 2000+ грн за один прийом. А прийомів треба не один.