Полонянка SexShop-а!• Изменено 06 февраля 2025

Попередження про відключення.

Неподала вчасно показники в ДТЕК і нарахували заборгованість. Пару тижнів як веду з ними переписку, надала фото лічильника. Мені відповідь надають, що передано дані фахівцю і очікуйте. Але вже прийшло попередження в особовий кабінет КОЕК.
Сумма значна, як я її заплачу то років10 можна за світло не платити. Не хотілось би, бо квартира тепер закрита.
Дуже хитро розкидали мені на півроку заборгованість, хотя в рахунку за листопад ще її не було. Сказали разували по середнім показникам.
У кого є досвід. Вони реально відключають і не дивляться, що я залишила заявку на виправлення показників?
автор Полонянка SexShop-а! • 06 февраля 2025
Ответ дляГерцогиня
Ну все нормально. А як по іншому?
У мене у батька так було. Він передавав показники більше ніж реально було. Виставляли великі рахунки.
Я просто пішла і передала реальні ( менші ніж у рахунку). Все, на наступний місяць вже рахунок правильний
Це давно було? Я хвилююся , що вони в березні перерахують, а попередження в 20 числах лютого, що відключають
Ответ дляГерцогиня
А коли оплата від вас була останній раз?
Да,я вже сьогодні 2 тисячі кинула але ж толку,як борг є
Фуліганка• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Рахунок в січні відразу прийшов на 12 тисяч, до цього не було боргу. Я написала в січні і надала фото сподівалася, що в лютому перерахунок і заходжу сьогодні ,а там вже попередження висить
Не совсем понятно.
Вам в январе пришёл счёт за декабрь в котором было указано что вы израсходовали 2.800 кВт ?
Даже если бы вы подавали показания не каждый месяц - вам бы столько не насчитали.
Может быть вы полгода не подавали показания - тогда другое дело.
Ответ дляLilian-nochka
Они начисляют минимум🙄я плачу так,чтоб на месяцев 7 по моим показателям наперед было))))иногда не проканывает,перерасчет делают и возвращают🙄а так удобно,особенно при подорожании ,ну и комиссия экономиться🙄
Возвращают как переплату в квитанции?
Герцогиня• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
До цього разу коли ви платили востаннє?
Ответ дляГерцогиня
До цього разу коли ви платили востаннє?
В декабре, я ж пишу за ноябрь нормально все было
Герцогиня• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ок. У грудні ви оплатили по рахунку, який надійшов?
Lilian-nochka• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Возвращают как переплату в квитанции?
Угу)или перерасчетом🤭но это редко,обычно проканывает
Проработник• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
не могли за один месяц выставить счет и сразу на отключку
Мальовнича даль• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Спробуйте через ФБ з ДТЕКом поспілкуватися. Зазвичай відповідають оперативніше і дієвіше.
Всім шампаньського• 06 февраля 2025
Вы хоть пока разбираетесь, подавайте показатели по 0, а то и дальше будут насчитывать
Ответ дляПроработник
Показую 2 рахунки . Особисті дані затерла
Ответ дляLilian-nochka
Подивіться знизу, там показники нереальні. Мої внуки ще використовувати таріф ніч будуть
Проработник• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
откуда они взяли баланс попереднього периода 12 тыс если он был 24 грн
Lilian-nochka• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Чет не то
На питання чого в листопалі одні показники, а в грудні інші коек написав наступне
’Звертаємо Вашу увагу на те, що ПрАТ ’ДТЕК Київські регіональні електромережі’ після зняття показів виконало донарахування прогнозованого об´єму за період серпень - листопад 2024 року в обсязі 5 008 кВт/год.’
Проработник• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
у вас есть возможность к ним сьездить?
Lilian-nochka• 06 февраля 2025
Вы платили по реальным показателям,или по общему,что без показаний минимум насчитали?
Ответ дляLilian-nochka
Чет не то
Ось о це я їм і намагаюсь довести. Бо показники спожитого більше ніж показники лічильника. Розумієте?
Фуліганка• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А вы сразу не обратили внимание что данные счётчиков в квитанции совершенно не совпадают с вашими?
Это не ваши показания.
Кто-то что-то перепутал.
На всякий случай посмотрите хорошо - это ваши квитанции или соседские
Ответ дляФуліганка
Это не ваши показания.
Кто-то что-то перепутал.
в 8 січня отримала борг перший раз і 13 січня написала з фото до них. Ви розумієте, що мені борг заднім числом написали. І відповідь надали , що злійснили перерахунок
Кожен раз новий оператор каже чекайте все, а коек посилається на дтек
Герцогиня• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви можете до них сходити. Не дзвонити,не писати ,а сходити?
Герцогиня• 06 февраля 2025
Контролер мін переплутати і вам не ваші написати. Таке також буває
Ответ дляГерцогиня
Ні
Герцогиня• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні
А чому у вас оплата з попередньо періоду у січневій не збігається з виставлених рахунком у грудні?
Ви самі вирішили скільки платити?
124,76 грн - звідки саме стільки?
Герцогиня• 06 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні
А свій лічильник з реальними показниками ви як дізналися? Хтось вам фото робив?
Мальовнича даль• 07 февраля 2025
Створіть особ кабінет на ДТЕК, подивіться, може вже вони внесли зміни
автор Полонянка SexShop-а! • 07 февраля 2025
Ответ дляГерцогиня
Ви самі вирішили скільки платити?
124,76 грн - звідки саме стільки?
Це рахунок по реальним показникам,які відповілають дійсності. Грудень фантастичні не мої показники.
Герцогиня• 07 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я про оплату. Не показники. Хто платив за світло ? Чому саме 124,76?