Оно само купилось• 07 февраля 2025
Я мабуть беззуба буду 424000 грн нарахували за 4 імпланта і протез на нижню щел(
Блиск думки• 07 февраля 2025
Ответ дляПутающаяся
Так я лікую зуби дома в Україні, бо це якісніше і дешевше. За промбу плачу 2000 грн. 1800 професійна чистка у стоматолога. Адекватні ціни, як на мене
адекватні в перерахунку на що, на вашу ’європейську’ зарплату? І пишіть правду: їдете. бо на отримані єврики дешевше, ніж в Європі. Але це на єврики
KROX@• 12 февраля 2025
Ответ дляkate.golova
Клиника Ромашка на Осокорках. По средам принимает хирург Благий Александр.
Спасибо!
KROX@• 12 февраля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ищите другие варианты. Если не в Киеве, можно найти дешевле. Но смотрите не только на квалификацию и опыт врача, но и на материалы используемые. Многие дурят и в счет ставят одно, по факту другое (китайские аналоги дешевые, которые не приживаются никогда)
В Киеве как раз дешевле и есть
всегдаДаДа• 13 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам можу порадити клініку у Львові де ви заплатите втричі менше, за такі гроші можна поїздити
Напишіть будь ласка назву клініки