Показушница• 07 февраля 2025
Без рієлтора взагалі зараз нічого неможливо?
Раніше сама могла здати реальним людям. Цей раз більшість телефонували рієлтори. На перегляд привела людей, які одразу залишили мені завдаток і домовилися про підписання договору на окремий день. Рієлтор їм повідомила, що договір нотаріально завірений. По факту здертий з просторів інтернету шаблон, в який вона внесла всі наші дані. Ніякої навіть печаті агенства, чи її даних)) Вартість послуг 75% + оплата переглядів. Мені цікаво, ця сфера, не офіційного розводу людей на гроші, колись покине український ринок?
До речі, запитувала людей, чому вони не прийшли ще раз, але пізніше, щоб ми все вирішили поза посередниками. Відповідь " Якось незручно".
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви написали :договір нотаріально завірений. Тобто, вже існуючий.
А не ’буде’.
Висловлюйтесь будь ласка так, щоб вас можна було правильно розуміти
А не ’буде’.
Він ніяким чином не завірений, і про це я вже висловилася. Єдиний ідентифікатор це - почерк рієлтора. Там ні бланка, ні реквізитів, ні печаті установи немає. Вже не кажучи про якогось уявного нотаріуса.
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2025
Ответ дляНиколай-b526
хотя бы знают, как выглядит вытяг из реестра нерухомого майна, чтоб вы не сняли через 3 прокладку квартиру..на этом пожалуй и все))))
мене бісять і дуже, працювала із ріелторамі, здалося, що уся їх діяльність направленна на вимутити-викрутити, а як воно між собою мутятть - капец!
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну за нотаріуса вам довелось би платити також
Ні, бо мене про це не попереджали. Цю інформацію вона говорила клієнту, я , можна сказати, почула випадково.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
А уявіть півмільйонне місто, де послуги ріелтора сплачує продавець. А покупець тільки в тому випадку, коли сам прийшов до агенції і уклав договір на пошук конкретної нерухомості.
Ось так і має бути. Хоче продати/здати і не хочеш зайвих рухів - оплачуй послугу рієлтора.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляНиколай-b526
Цей витяг вони навіть не бачать до завдатку. І тим більше, що його надасть вам будь який нотаріус.
Все і одразу• 07 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
Продала і купила 2 квартири без їх допомоги ’професійної’. Просто як прийшли люди з рієлтором, дала їм свій телефон, вони перезвонили , і ми все оформили без них. Ніфіга вони не робять і не допомагають. При здачі квартири теж прошу ріелторів не турбувати і до мене з ними не приходити.
А нащо ви погодились показувати квартиру риєлтору? По факту ви обманули людину. Нехай до вас та до ваших дітей так само люди ставляться все життя. Я не ріелтор,якщо що.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
Я як власник мала на увазі всіх ріелторів. Колись була не власником, і мені ті шахраї поперек горла, поки на арендах була. Але і там я 1 раз тільки вляпалась, що був ріелтор, інших послала подалі. То тепер людям кажу відразу, з рієлторами не працюю, можуть не приходити, якщо так не хочуть. Телефони свої даю відразу, і кажу звертайтеся , все через нотаріуса і з економією. Якщо ріелтори починають верещати, я відразу кажу:’ вон з моєї квартири.
Супер) Потрібно всім так робити.
Николай-b526• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
я вам больше скажу!) вы можете его взять сами!)))
Все і одразу• 07 февраля 2025
Автор,напишіть в об´яві’ ріелторам не турбувати’ і вас не будуть турбувати ніякі ріелтори. Просто бісять такі хітрожопі,як користуватись допомогою ріелторів- так все ок,як оплачувати послугу,так ріелтора погані. Не спілкуйтесь з ріелторами,їм і без вас вистачає роботи!
Одяг та сумки• 07 февраля 2025
завжди здаю без рієлтора на олх. Продажа до війни квартири і купівля іншої теж без них. ОЛХ я знаю краще них- не бачу сенсу в них.
Пузата Хата• 07 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Підшукують обʼєкт, дають поради, підмічають підводні камені, супроводжують вас
Мы квартиру купили с риелтором ,тот так підмічал підводні камені і супроводжував , что долг за газ не увидел и мужа хозяйки который на момент продажи был в тюрьме.
Не смешите , это работа для людей с низкой моральной ответственностью, по простому бессовестных.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Пані, ви хоч якось вникаєте в написане?
І яка установа? Ви з установою договір оренди укладаєте?
Одяг та сумки• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
всеодно сектанти рієлторські дзвонять
це як кольсунтани оріфлейм
Все і одразу• 07 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
всеодно сектанти рієлторські дзвонять
це як кольсунтани оріфлейм
Дзвонять,але нормальна людина здатна ввічливо сказати ’ні’. І не треба бути гімном по життю.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Ну, був у тюрьмі, і що?
Одяг та сумки• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
гімно це хто рієлтори? так згодна, тількі авно може витрачати чужий час і з першого разу їм не доходить - не телефонувати рієлторам. А за свій час це авно хоче щоб йому сплатили, так чомуж чужий час не цінує? Я так розуміюю ви ріелтор- якщо та то дайте відповідь
Пузата Хата• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну, був у тюрьмі, і що?
А то что потом когда он с нее сбежал у нас менты жили ,надеялись он домой вернется , и никто не спрашивал у нас разрешения , поставили перед фактом и все.
Все і одразу• 07 февраля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Я не ріелтор,я це написала. Просто ненавиджу брехливих людей. Гімно- це люди які обманюють,і не важливо з яких причин. Якщо погодився показувати квартиру ріелтору,який тобі людей привів,то вже треба через нього всі питання вирішувати. Не хочеш мати справу з ріелторами- пиши в об´яві’ ріелторам не турбувати’,так,деякі все одно дзвонять ,але для нормальної людини не проблема ввічливо сказати ’ ні,дякую’. Для нормальної,але не для бидла.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Довго жили?
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Риелторы это разводилы. Они сперва запугают обманом, но на самом деле там ноль ответственности, ненужное звено. Покупка через нотариуса, он консультирует по всем вопросам. Аренда, то даже говорить не хочу.
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Скопировать (или украсть) объявление, напугать и взять комиссию за воздух. Это вся их работа.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Випийте заспокійливі.
Ответ дляКукарикуууууу
«підшукують обʼєкт???», ну це, коли я до них сама звернусь, а коли вони тирять і потім блокують хозяйські обяви, а потім показують орендаторам квартиру, яку раніше в очі не бачили, то вони називаються АФЕРИСТИ.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Конечно
Напевно знайдуться простачки, що повірять