Показушница• 07 февраля 2025
Без рієлтора взагалі зараз нічого неможливо?
Раніше сама могла здати реальним людям. Цей раз більшість телефонували рієлтори. На перегляд привела людей, які одразу залишили мені завдаток і домовилися про підписання договору на окремий день. Рієлтор їм повідомила, що договір нотаріально завірений. По факту здертий з просторів інтернету шаблон, в який вона внесла всі наші дані. Ніякої навіть печаті агенства, чи її даних)) Вартість послуг 75% + оплата переглядів. Мені цікаво, ця сфера, не офіційного розводу людей на гроші, колись покине український ринок?
До речі, запитувала людей, чому вони не прийшли ще раз, але пізніше, щоб ми все вирішили поза посередниками. Відповідь " Якось незручно".
МатьЧасть• 07 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Ще раз для тих, хто неуважно прочитав: я співпрацюю з одним(!!!) конкретним спеціалістом вже багато років. Тому мене не задовбують ні ріелтори, ні орендарі, ні покупці (коли продавала) - ніхто. Вони задовбують мого рієлтора. І всіх це цілком влаштовує. Тому про вчасне зняття об´яв і висіння квартири на сайті роками - то в моєму випадку мимо.
Та співпрацюйте, якщо вас влаштовує. Ми обговорюємо загальний і конкретний стан справ , пов´язаний з рієлторством. Не маю досвіду, як це робиться за кордоном, але впевнена, що в нашій країні- це користливе спотворене явище.
Невгамовна Бу• 07 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Весь світ працює через посередників, тоді чого ця сфера має покинути український ринок?
У світі ріелтори відпрацьовують свої гроші, у нас - ні. Наприклад, родич орендує квартиру в Польщі. Завдання ріелтора - організувати повний супровід, тобто він відстоює інтереси орендаря, йде з ним до нотаріуса на підписання договору. Якщо з власником виникають проблеми, то орендар спершу звертається до ріелтора, а той усе розрулює. Узагалі будь-яка дрібниця вирішується через ріелтора. Не знає орендар, як увімкнути опалення - до ріелтора, не приходять вчасно рахунки - знову до ріелтора. Власник - людина зайнята, він просто отримує гроші на карту)
Ответ дляПоказушница
Він ніяким чином не завірений, і про це я вже висловилася. Єдиний ідентифікатор це - почерк рієлтора. Там ні бланка, ні реквізитів, ні печаті установи немає. Вже не кажучи про якогось уявного нотаріуса.
До вас особисто безліч питань: але найголовніше- Ви здаєте офіційно?
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Звісно. Оплата на розрахунковий рахунок ФОП. Коли працюєш чесно і сплачуєш податки в повному обсязі, то такі ’заробітчани без зобов´язань’ дуже дратують. Ще й потім , мабуть, пільги мають і на пенсію притендують. Сподіваюся, що колись в нашій державі щось зміниться і така сфера зникне назавжди.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Ще якісь питання будуть?)
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
За такий пакет послуг не шкода заплатити. А за що наші рієлтори беруть кошти? Незрозуміло... Правильно писали вище - за повітря(
Тро Нью-Йорку• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
У клієнта є вибір? Знайдіть зараз нерухомість від власника. Це практично неможливо. Навіть якщо їдеш в той будинок, звязуєшся з власником, то він не хоче працювати без рієлтора, бо там договір. Але й оплатити його послугу також не хоче. Тобто йому хочеться продати, взяти кошти, а за всю цю кузню рієлторську нехай платить покупець. Дуже зручно.
А ви не думали, чому більш власників нерухомості не ризикують здійснювати прямий продаж, без посередника? Раджу ознайомитися з кримінальною хронікою, коли господарі стикалися з бандитами, публікуючи свої дані у публічному прсторі та заключаючи угоди без свідків. Я тільки один раз з багатьох заключала угоду без посередника, все інше тільки через перевірене агенство, що мене страхує та економить час, зберігає нерви.
Щебетуха• 07 февраля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
риелтор зашел в тему
Тро Нью-Йорку• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Ми так першу квартиру купили. 5000 дол заплатили рієлтору, а квартира з величезними боргами. Ще й попередні власники брали кредити, то рік приходили банківські виконавці. Тоді немала досвіду і довірилася. Сподіваюся, що кошти які він ’заробив’ пішли туди, куди я бажала.
Я теж коли купувала, ріелтор не перевірила всі борги, але я наполягла на свіжих довідках. Звісно, їх потрібно контролювати, як і інших, з ким працюєш
Луноходик_Ик• 07 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
Я продала квартиру без риелторов. Но мне повезло, купили соседи. Ещё квартиру продавала - так я этим вообще не занималась. Отдала ключи - занимался риелтор. Раз в 3-4 дня звонил и рассказывал, что происходит. Он же помог мне сдать квартиру. Нашел порядочных арендаторов. Я тоже туда не ездила и со всеми желающими не общалась
И во всех случаях платили арендаторы и покупатели, так ведь? Ну это же капец. Наняло человека вы, а платят ему посторонние люди. Платить риелтору должен тот кто его нанимает. А у нас все вешают на тех кто ищет
Щебетуха• 07 февраля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
у вашій хворій уяві
у вас ус отклеился, чушь же пишите и сами об этом знаете.
Тро Нью-Йорку• 07 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не всегда, я наняла риелтора в 2015 дистанционно и платила именно я для продажи квартиры в оккупированном городе
Луноходик_Ик• 07 февраля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Продажа квартиры по эксклюзивному договору это другое. Хотя и в этом плане часто риелторы сдирают 50% комиссии с покупателя тоже. А вот с аренды никогда не встречала что бы риелтору платил арендодатель, всгда платит арендатор. Даже за то что хозяин не хочет заморачиваться и отдает показы риелтору должен платить арендатор. Ну бред же
Дама-мадама• 07 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я платила. Успокойтесь. Я попросила оказать мне услугу- я ее и оплачивала
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Я би радила вам сидіти тихіше трави, бо несплата податків карається законом
Давайте поради тим, хто їх потребує. Не навязуйтеся так сильно.
Файна цьоця• 07 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Если за услуги риелтера будет платить продавец/арендодатель, то просто поднимется цена квартиры/аренды на эту сумму. А для покупателя/арендатора ничего критично не изменится.
Файна цьоця• 07 февраля 2025
Да, снять без риелтера сложно. И не потому что сложно найти подходящий вариант, сложно найти без посредника. Мы переселенцы, я пыталась сэкономить, искала в первую очередь, чтоб без риелтерских. Ни один вариант не подошел( Те варианты, что предлагают риелтеры, как правило, вообще не соответствуют запросу.
Но с другой стороны я продавала квартиру в том году. Живу в другом городе. Приехала один раз на 2 дня, подготовила квартиру, отдала ключи. Через 2 месяца приехала еще раз, на 1 день, заключила сделку, получила деньги. Тут было за что платить.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Але не всім, а тільки тим, хто з якихось причин сам не може займатися продажем/здачею. Але ж більшість людей в змозі це робити самостійно, їм просто це не дають зробити. Оголошення на тому ж самому дім.ріа блокується для перегляду потенційними клієнтами. Фільтри та налаштування не допомагають. Взагалі не поважаю цей сайт. Припинила з ним будь яку співпрацю. Це тупо площадка для рієлторів
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Скоріш ріелтор може брати участь у кримінальній схемі та здати власника, у кого гроші на руках.
Файна цьоця• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Так и есть, я в другом сообщении написала, как искала аренду. Без риелтерских - очень скудный выбор. И на самом деле большая часть этих объявлений не от хозяев не потому, что хозяева не в состоянии сами их дать, а потому что риелтеры берут чужие объявления и забивают количественно своими. Очень дикий у нас этот рынок.
Ну то есть вообще проблема не в том, кто будет платить. Эта услуга в большинстве случаев навязывается обеим сторонам.
Показушница
• 07 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Навіть немає сумнівів. Там такі схеми розробляються та втілюються в життя... Мафія))
Я вище вже писала як мені поміняли заставні кошти. Але я сама винна, бо не сфотографувала або хоча б переписала номера банкнот.
На завдатку їх директорка сказала, що розрахунок тільки новими банкнотами. А якщо у нас є 2006, то вона їх зможе поміняти за 100 грн 1 банкнота. Потім мені стало зрозуміло чому з моїх 4 банкнот з жовтизною через тиждень стало 15))
В них різні способи обману.
У мене тоді через стрес настільки ррзболілася голова, що навіть уколи не допомогли. Думала, що ми влипли по повній. І що це тільки початок, а на угоді будуть інші сюрпризи. Я читала всі ті документи, що аж очі червоні були))
В них різні способи обману.
Подвійна веселка• 07 февраля 2025
Ответ длябарабанщица
Оплата переглядів? А хто платить, клієнт чи ви? Це щось новеньке. Як і комісія 75%, завжди було 50.
Сдавала півроку тому, як завжди на олх, майже одні лише ріелтори телефонували, лише двоє живих людей звернулися.
Дівчина мені сказала - так, рієлтори пропонували вашу квартиру, меня сподобалося, але не перегляд одразу не пішла, пошукала оголошення від власника на олх і знайшла, та до вас напряму, нащо ті посередники треба) А вирахувала вона мене як власника по тому, що в мене лише одне оголошення, а у рієлторів їх зазвичай ціла купа.
От вона молодець, не розумію чого б так усім не робити.
Она потратила время и сэкономила,не все это нужно
Усміхайлик• 07 февраля 2025
Вы ж понимаете, что они сидят и каждую секунду мониторят объявления, у людей нет такой возможности. Мы тоже искали через риелтора. Что не звонила, то везде агентства были.
Одяг та сумки• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я не ріелтор,я це написала. Просто ненавиджу брехливих людей. Гімно- це люди які обманюють,і не важливо з яких причин. Якщо погодився показувати квартиру ріелтору,який тобі людей привів,то вже треба через нього всі питання вирішувати. Не хочеш мати справу з ріелторами- пиши в об´яві’ ріелторам не турбувати’,так,деякі все одно дзвонять ,але для нормальної людини не проблема ввічливо сказати ’ ні,дякую’. Для нормальної,але не для бидла.
так ви так і не відповіли на питання чому нормальна людина повинна витрати час і чемно відповісти тому хто чхав на ту людину? а написали купу і знов хамство про бидло. Так хто бидло? - для мене рієлтор у такому випадку бидло
Ща как дам• 07 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Ахахах, рука лицо все объяснила)) чужую прибыль без чеков обсуждать куда приятней чем свою)
Ща как дам• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Учитывая что они есть во всем мире, то просто изменится цена на их услуги. Вот если бы у нас коррупционеры куда то делись думаю риелторы вас так бы не раздражали
Кукусик• 07 февраля 2025
Автор, я год назад сдавала квартиру. Своя, без агентских. Приходит одна- ооо, у вас телевизора нет, приходит вторая- ооо, зал с коридором без двери (по фото в обьяве это все было видно) и т.д.. то бисер мелкий, то апельсины не сладкие... плюнула- обратилась к агенту- сдала айтишнику, но мальчик 3 мес прожил и работодатели в Киев забрали. Оставил весь двойной залог и благодарность огромную в телеграмме накатал. После него сразу попросила агентшу сдавать, раз зами не хотят. Заселилась пара, вот первые пол года прошли, сказали что у меня очень хорошо, остаются дальше. Кстати в одном конце дома вход в метро, в другом- супермаркет. Инфраструктура вокруг бомба. Кстати еще до войны когда сдавала другую квартиру мне девочка что пришла с агентом сказала- ой, а я видела ваше объявление как от хозяйки. Так че с риелтором то пришла??!! Я агентов не люблю, но вижу что наш народ без них не может. Не может- пусть платит... если что я в аренде 14 лет, но как ни парадоксально - с агентами снимают лучше и более вменяемые