Показушница• 07 февраля 2025

Без рієлтора взагалі зараз нічого неможливо?

Раніше сама могла здати реальним людям. Цей раз більшість телефонували рієлтори. На перегляд привела людей, які одразу залишили мені завдаток і домовилися про підписання договору на окремий день. Рієлтор їм повідомила, що договір нотаріально завірений. По факту здертий з просторів інтернету шаблон, в який вона внесла всі наші дані. Ніякої навіть печаті агенства, чи її даних)) Вартість послуг 75% + оплата переглядів. Мені цікаво, ця сфера, не офіційного розводу людей на гроші, колись покине український ринок?
До речі, запитувала людей, чому вони не прийшли ще раз, але пізніше, щоб ми все вирішили поза посередниками. Відповідь " Якось незручно".
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Риелторы это разводилы. Они сперва запугают обманом, но на самом деле там ноль ответственности, ненужное звено. Покупка через нотариуса, он консультирует по всем вопросам. Аренда, то даже говорить не хочу.
Нотаріус консультує виключно в межах своїх повноважень
Пузата Хата• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Напевно знайдуться простачки, що повірять
Пока его не поймали у нас постоянно в квартире был дежурный
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
То в кіно тільки таке
Госпожа_тамагочи• 07 февраля 2025
Мы с мужем смотрели квартиру по обьявлению риэлтора. Она даже не приехала на просмотр, сказала, что ей далеко ехать( заламало), дала адресс по телефону и время. Встретились с хозяином, хотели снять без риэлтора, так он перепуганный, без нее боялся сдать, как будто она нас за нас ручается (общались, только по телефону). Стремный хозяин, мы отазались.
Пузата Хата• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
То в кіно тільки таке
Ага . Если б
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Отлично нотариус консультирует, покупка/продажа это не запуск ракеты. А риелтор в каких? Спрашивает у нотариуса и пересказывает клиенту? Еще и ведет часто к своему нотариусу, чтобы потом доп процент от нотариуса получить за приведенного за клиента.
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Мы квартиру купили с риелтором ,тот так підмічал підводні камені і супроводжував , что долг за газ не увидел и мужа хозяйки который на момент продажи был в тюрьме.
Не смешите , это работа для людей с низкой моральной ответственностью, по простому бессовестных.
Ми так першу квартиру купили. 5000 дол заплатили рієлтору, а квартира з величезними боргами. Ще й попередні власники брали кредити, то рік приходили банківські виконавці. Тоді немала досвіду і довірилася. Сподіваюся, що кошти які він ’заробив’ пішли туди, куди я бажала.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Ага . Если б
Место встречи изменить нельзя (с)
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Пані, ви хоч якось вникаєте в написане?
І яка установа? Ви з установою договір оренди укладаєте?
З представником установи!! Бачу тут тільки ви не вникаєте.
Все і одразу• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Випийте заспокійливі.
Удалено администрацией...
Пузата Хата• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Ого , 5 тыс это очень дорого( сочувствую
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Звісно, відмінно проконсультує щодо безпосередньо угоди. А не ’по всем вопросам’. До чого тут ріелтор, хіба я про ріелтора щось казала?
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Дзвонять,але нормальна людина здатна ввічливо сказати ’ні’. І не треба бути гімном по життю.
Люди, які є тим самим гімном по життю якраз обирають собі сферу рієлторства.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
А як ви купили без ’нульовок’? Для цього і ріелтор не потрібний
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Автор,напишіть в об´яві’ ріелторам не турбувати’ і вас не будуть турбувати ніякі ріелтори. Просто бісять такі хітрожопі,як користуватись допомогою ріелторів- так все ок,як оплачувати послугу,так ріелтора погані. Не спілкуйтесь з ріелторами,їм і без вас вистачає роботи!
Будут, они потом еще звонят годами. Телефон в базе, еще и коллегам своим его передают. Я как-то давно оставила одному, так звонило с 10 разных. Сдала сама отличным людям, которые через консьержку взяли номер.
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну, був у тюрьмі, і що?
Я б не купила, знаючи завчасно.
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну, був у тюрьмі, і що?
Я б не купила, знаючи завчасно.
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну, був у тюрьмі, і що?
Я б не купила, знаючи завчасно.
Леопардові панчохи• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
У вас договір оренди з юридичною особою?
Борщичок• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
На таких же умовах? Можливо, хоч офіційно працюють? Бо щось я чеків за послуги не бачила жодного разу...
А до чого тут чеки?
Все і одразу• 07 февраля 2025
Ответ дляКидстаффовна
У меня отдельный номер для объявлений - квартира сдалась,номер в тумбочку. Это так сложно?
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ви вроде пишите «напишіть в обʼяві не турбувати», а не я.
автор Показушница • 07 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Я не ріелтор,я це написала. Просто ненавиджу брехливих людей. Гімно- це люди які обманюють,і не важливо з яких причин. Якщо погодився показувати квартиру ріелтору,який тобі людей привів,то вже треба через нього всі питання вирішувати. Не хочеш мати справу з ріелторами- пиши в об´яві’ ріелторам не турбувати’,так,деякі все одно дзвонять ,але для нормальної людини не проблема ввічливо сказати ’ ні,дякую’. Для нормальної,але не для бидла.
Так, так. Ви зовсім не било. Ви нормальна. Повторюйте цю мантру тричі на день.
Качка в тапцях• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Аж ніякої. У мене, наприклад, навіть не перевірили документи на право власності. Тобто я могла б цю квартиру подобово орендувати і здати наївним людям. Схем повно.
Тіньовий бузнес про який ніяка податкова ’не знає’ і на рівні Держави, ніхто’ не знає’.
Кидстаффовна• 07 февраля 2025
Ответ дляПоказушница
Перегляди оплачує клієнт. У нас в місті 75 % оренда, 5% покупка ( Вінниця). Це дуже важко, але можливо. Потрібно моніторити кожну годину.
Шок від розміру відсотків, питання - за що вони їх деруть. За повітря( Якийсь час жила за кордоном, там платить ріелтору лише хазяїн. Не хочеш платили, здавай без посередника. Але ріелтор (організація) несе відповідальність і дійсно вирішує більшість питань (від детальної інвентаризації і до повернення)
Качка в тапцях• 07 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Авторко, а можно пояснення, що це означає : Рієлтор їм повідомила, що договір нотаріально завірений
Багато людей в нас , не освічені і магічне ’нотаріально завірений’ не викликає питань
Мстящий за Зайца• 07 февраля 2025
Вы радуйтесь, что им ’якось незручно’, значит люди нормальные.
Бабка_в_кедах• 07 февраля 2025
в первую очередь все зависит от продавцов. я когда искала на сьем и на покупку сидела на олх дом риа с утра до вечера и одни риелтора выставляли обьявления. сняла у мужчины который не хотел париться и просто нашел риелтора и она всем занималась. и также покупала у женщины которая боялась без риелтора шага ступить. хотя я приходила к ней потом договориться. В первую очередь продавец должен сам что то сделать и выставить свою квартиру на продажу на всех сайтах.вы выставили?
жижифреймут• 07 февраля 2025
Ответ дляМатьЧасть
Якщо і додовбують дзвінками, так то рієлтори. Знімайте об´яву вчасно після здачі, і ніхто вас турбувати не буде.
Ви заєте, що ці рієлтори понастворювали купу груп, де ваша квартира висить роками? Дзвониш тому рієлтору, питаєш за квартиру, а воно , як дебіл мутить- крутить, чи то є та квартира, чи ні, не зрозуміло.
Кількістю квартир за своїм профілем вони також створюють імідж супер крутого ділка.
Тут де я, місто невелике, тому бачу, що до сих пір піднімаються квартири, які вже давно продані чи здані. Ублюдки, коротше, ці рієлтори. 95% непрофесійні, тупі наживали. Окреме їм місце в пеклі.
Ааа, ще згадала, як один про власницю різні плітки мені розповідав, бо балакучий аж надмірно. Фу, бридота.
Ще раз для тих, хто неуважно прочитав: я співпрацюю з одним(!!!) конкретним спеціалістом вже багато років. Тому мене не задовбують ні ріелтори, ні орендарі, ні покупці (коли продавала) - ніхто. Вони задовбують мого рієлтора. І всіх це цілком влаштовує. Тому про вчасне зняття об´яв і висіння квартири на сайті роками - то в моєму випадку мимо.
Крижана бурулька• 07 февраля 2025
Ненужная прокладка и если нет уникального договора с одним агенством- смысла в них нет. И снимала и покупала и сдавали- везде сама. Четко на фото квартиры номер моб отпечатанный мой или узнать номер у консьержа не проблема. Сейчас в чате нашего ЖК люди спрашивают контакты и напрямую все делают