пьЯНА• 07 февраля в 09:52
Кто жил или живёт в Стамбуле
Поделитесь опытом, как там живётся?
Мой завтрак• 07 февраля в 10:01
В мене однокласниця там. Вона вийшла заміж туди. Але дуже класний мужик. Архітектор. І вона теж архітектор. Спочатку говорила англійською. Може вже і мову вивчила.
Стамбул - більш європізований, цікавий, але, Автор, не забувайте, що це Азія.
В мене родичі мають дві квартири в Аланії і переїхали в Лондон через навчання дочки.
Місцеві навіть у школі при американському посольстві мало звертали увагу на дівчинку і не розуміли питання про вступ та майбутню професію. Дитина дуже талановита. Англійська С1. Малює шикарно. Тому жінка в Туреччині - це завжди другий сорт.
Її життєвий план - це вийти заміж і народити дитину.
Сама я б спробувала Стамбул. Місто мені подобається. Зараз я в ЄС, то тут, звичайно, жінці більш комфортно. Немає цього сексизму на кожному кроці