Бюст Березуцкого• вчера в 21:14

Чи є на Кіпрі класний дітей з аквапарком і мʼякесеньким пісочком як в Туреччині?

Чи все таки вибирати Туреччину?
На Кіпрі лежаки входять в ціну? Чи як в Іспанії треба платити по 10 Євро?

Пс ніколи ре була в Туреччині і Кіпрі.. шукаю на початок червня варіант відпочинку з дітьми, щоб їм не стало нудно
Цветов Мне срочно• вчера в 21:19
Що ви шукаєте? Лежаки?
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 21:19
Лежаки на Кіпрі платні, якщо це не перша лінія і готель на пляжі. Тобто лінія муніципального пляжу буде, але і ви не далеко від моря
r25-1• вчера в 21:23
Ответ дляЦветов Мне срочно
Що ви шукаєте? Лежаки?
типу вона на місяць їде.
Альдебаран• вчера в 21:26
Нісі біч з пісочкои
Якшо в однойменному готелі - лежаки входять у вартість
До аквапарку їхати хв 10
Викачую яйцями• вчера в 21:35
Писали, що там торба - посуха....
автор Бюст Березуцкого • вчера в 21:53
Ответ дляВикачую яйцями
Писали, що там торба - посуха....
Жарідло?
Як_наготую...• вчера в 22:02
Посмотрите в ай -напе пляж нисси бич. Это сказка для детей и без аквапарка
Янка-угомонись• вчера в 22:20
Ответ дляЯк_наготую...
В Айя Напе кстати и аквапарк классный) мы были с мужем - остались в восторге
автор Бюст Березуцкого • 2 часа назад
Ответ дляЯнка-угомонись
Порадьте готель там
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Тільки треьа розуміти що після 16 там тусе з велетенською кількістю людей
Пухнасті штани• 2 часа назад
Але з ранку там рай