ГонУрова дівка• 07 февраля в 10:42
Самопочуття при алергії
Доброго всім ранку! Як ви себе почуваєте при алергічних станах ( на пил домашнього кліща або запахи, або не гострі стани при харчових алергіях). Окрім відчуттів з очима або носом, чи є загальна слабкість, важкість у тілі, голова важка можливо, взагалі, що відчуваєте?
НашлаПерепискуМужа• 07 февраля в 10:48
Сыпь, чешешься все, чихаю, кашляю, слезы текут, глаза красные
НашлаПерепискуМужа• 07 февраля в 10:49
Могут даже пятна красные высыпать, после икры красной было, видимо краситель был