фан L.O.S.T.• 07 февраля 2025
Нагадала собі як 13 р тому їздила в Париж і смерділо взуття Ессо
Купила я шкіряне взуття екко
В Парижі дуже довго ходили
А ввечері пішли на спектакль, сиділи за круглим столом я зняла ці черевики, а вони так смерділи що поруч зі мною сиділи люди і питали що це так смердить 😅😅😅
А я не признавалась, бо мені так натерли ноги так боліли вони що я Була вимушена їх зняти
😅😅😅😅😅
В Парижі дуже довго ходили
😅😅😅😅😅
Бесконечность-не предел• 07 февраля 2025
Ваші проблеми дуже турбують нас
Париж та ЕССО,
ЕССО та Париж
Париж та ЕССО,
ЕССО та Париж
фан L.O.S.T.
• 07 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
А спектакль про що був?
Мулін руж
Оці фанарі
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мулін руж
Оці фанарі
Ви зі своїми запашними ногами зганьбилися на всю Францію. Повірте, у Парижі та Марселі досі тільки про це і ведуть розмови
фан L.O.S.T.
• 07 февраля 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Просто я думала що екко класне взуття і не натирає
Снегурочко• 07 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
У меня были кожаные кроссовки ессо, пор малейшем намокании они пахло кошачьими сцаками. Сомнений в подлинности нет, были куплены даже не в интретопе, а именно а магазине ессо
фан L.O.S.T.
• 07 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
Оо так це мої
Вони теж шкіряні
І теж смердять котом
Вони теж шкіряні
І теж смердять котом
Зараз все скажу• 07 февраля 2025
Самые ’потные’ кроссовки моего мужа -это Geox. Поэтому я давно уже не ведусь на эти супер-бренды обуви.
фан L.O.S.T.
• 07 февраля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мені в дитинстві вносили що найкраще це Еко і геокс
Кукусикиииииии• 07 февраля 2025
Я носила кроси екко ще коли училась у класі 8. То взагалі проблем не було,кроси просто невбиваємі,і нічого не смерділо,не дивлячись на те що я була активною. У вас палєво якесь було
Радикальная• 07 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мулін руж
Оці фанарі
Так може то не ваші ноги пахли
Мовчу, але хочу• 07 февраля 2025
Возможно, вы тогда смазали на ночь ноги кремом с мочевиной и смыть забыли ;) я так однажды свои спортивные кроссы убила. Запах было ничем не вывести. Хотя в обычной жизни ноги не воняют вообще.
Кондуктор трамвая• 07 февраля 2025
Ecco це не панацея, потрібно за гігієною ніг стежити, до чого тут бренд?