Пластилин_Колец• 07 февраля в 11:31
Хто багато читав в юності?
Я читала запоєм, все, що попадало під руку. +добросовісно в повному обсязі всі твори, що входили в шкільну програму. Романи, фантастика, детективи, ну все підряд.
Зараз мені 40 років, і я не можу згадати практично нічого з прочитаного. Деякі книги, ті що були екранізовані, пам´ятаю в загальних рисах. Але в основному навіть приблизно не пам´ятаю сюжет. От приїхала до батьків, у них величезна бібліотека, візуально пам´ятаю кожну книгу, пам´ятаю якісь особливості паперу чи шрифту, а про що книга-не пам´ятаю.
Хто багато читав-ви пам´ятаєте прочитане?
Рятівник Малібу• 07 февраля в 11:47
очень много читала и помню почти все из прочитанного.
более того, были пару раз ситуации, когда я пыталась найти книгу по описанию, потому что помнила сюжет и героев, но не помнила автора и название, т.к. в определенный период я читала малопопулярные книги из местной библиотеки.
Фокус-Покус• 07 февраля в 11:48
Не все пам´ятаю з прочитаного. Коли через декілька років знайома запитала про персонажа з книги, важко згадала з якої саме книги. Дуже багато читала раніше, зараз менше, але лише то, що подобається.
Сон і дрімота• 07 февраля в 11:48
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А хто згадає хоч один вірш,з тих що були на 3 сторінки?))
Коли мій син вчить вірші, я можу перечитати і швидко відновити в пам´яті. Деякі пам´ятаю.
Will_Be...• 07 февраля в 11:49
Мне 33, на моей совести 2 юношеских библиотеки, и с десяток домашних. Прям,все - не помню, но в общих чертах рассказать о чем та или иная книга - да. Много стихов из школьной программы до сих пор помню
Дайте вподобайок• 07 февраля в 11:49
Ответ дляПластилин_Колец
А мені якось образливо))) стільки часу витратила-і впусту)))
А что бы изменилосьсь, если бы вы все помнили? Я тоже много читала, некоторые произведения помню (те, которые впечатлили больше всего) некоторые нет. Невозможно помнить все
Просто болталка• 07 февраля в 11:49
Ответ дляПластилин_Колец
Про зубріння параграфів-то окрема тема. Перевіряю уроки, читаю ті параграфи, Боже, хто їх складав. Більшість матеріалу нечитаємі, тексти не пристосовані до дитячої психіки. Хто складає підручники-наче не були ніколи дітьми
Це точно. Якось була ситуація в класі 5-6. Син має гарні здібності і пам´ять, треба було в черговий раз щось там вивчити по літературі, щось древньо-грецьке в перекладі. Приходить і каже, що не може вивчити ЦЕ.
Тобто, питаю? що значить, не можеш? сидиш і вчиш. Приходить знову, каже, що не може.
Ну, думаю, буду допомагати, ділити якось на рядки і помалу вчити.
Почали.
Це не те, що вивчити неможливо, а навіть повторити два рядки підряд)
Якийсь набір не пов´язаних між собою слів і ще й без рими.
Сказала, щоб не мучився)
Пс: виявилося, що ніхто не зміг те вивчити, дали щось потім інше)
Почали.
Сказала, щоб не мучився)
Щебетуха• 07 февраля в 11:51
Читала много, помню хорошо.
Из некоторых книг - общий сюжет, из других - персонажа, или сцену, или цитату, или жизненный урок.
На подростков сейчас смотрю - они не могут мысль отследить, пересказ - анриал. Комментатор выше права на счет нейронных связей.
Пластилин_Колец
• 07 февраля в 11:53
Ответ дляПросто болталка
Почали.
Сказала, щоб не мучився)
Почали.
Сказала, щоб не мучився)
Так, і проблема не тільки в складності текстів. А й в загальній органолептиці підручників. Можна ж візуально оптимізувати матеріал, щоб око чіплялися за основне, щоб запам´ятовувалося на підсвідомому рівні. Та де там...
Просто болталка• 07 февраля в 11:54
Ответ дляПластилин_Колец
Хтось зайшов знервований і наліпив дизлайків)) може, з міносвіти)
Пешеходик• 07 февраля в 11:54
Ответ длялаМпочка
Те, кому за 40, практически все много читали. А шо делать то было? Интернета не было, да и в целом с развлечениями не густо было. В селах хоть орогод и хозяйство, а в городе практически не чем было заниматься. Вот и развлекались как могли, кто читал, кто рукодельничал.
В городе нечем было заняться?
Україна понад усе!• 07 февраля в 11:57
Мені теж 40.
Тільки зараз дізналась що у мене з дитинства дислексія , тому важко читалось . Мені мама в основному читала , а я слухала , або скорочені твори .
За своє життя прочитала до 20 книжок . Але гарно памʼятаю кожну з них .
Напевне ви читали не свідомо .
Доречі гляньте фільм - вбивати свідомо (міні серіал - комедія , може сподобається вам і зробите якісь висновки)
Напевне ви читали не свідомо .
лаМпочка• 07 февраля в 12:00
Ответ дляПешеходик
В городе нечем было заняться?
А чем? Каждый день в кино/ театр/ балет ходить не будешь. Музеи тоже не бесконечные. В хороший ресторан без знакомств спонтанно фиг попадешь.
Ксерокопия ночи• 07 февраля в 12:02
Ответ дляСметчица
Я очень много читала, помню почти всё. Даже очень много стихов выученых в юности помню наизусть. Мне 43.
есть книги у которых я помню сюжет, но не помню автора, это да.
У меня такое же. Я помню сюжет, не запоминаю зачастую ни автора, ни название. В детстве мне все дарили книги, запоем читала все подряд, состояла в книжном клубе. Сейчас в эру интернета тяжело себя заставить читать одну книгу, постоянно отвлекаюсь на другое. Может ещё и потому что книги не бумажные читаю, а в электронной версии.
ТрамвайGirl• 07 февраля в 12:19
Что-то помню очень хорошо, что-то в общих чертах. У меня так и с фильмами. Некоторые цитировать могу, а некоторые просто сюжетную линию помню)
Бензопирен• 07 февраля в 12:35
Не все. Перечитала бы сейчас Декамерон , Анжелику и голову профессора Доуэля.
Мая твая не панимать• 07 февраля в 12:35
Ответ дляПешеходик
В городе нечем было заняться?
І чим же?
Ну, все місто пішки, всі концерти на Майдані, під аркою. Щось іще? Коли в кишені тільки на дорогу?
Пешеходик• 07 февраля в 12:43
Ответ дляМая твая не панимать
І чим же?
С друзьями не гуляли? На велике не катались? Кино недорогое. Дома у кого-то собраться. Я вообще не помню, чтобы дома сидела.Книги читала по ночам.
Стріляний птах• 07 февраля в 13:09
Читала дуже багато.
В основному все пам´ятаю - і вигляд книжки, і зміст.
Зате можу забути автора і назву, особливо, якщо твір не дуже відомий. Але сюжетну лінію і основні моменти пам´ятаю.
Мая твая не панимать• 07 февраля в 17:46
Ответ дляПешеходик
Це не міські сценарії, таке можна будь-де робити
Оксана -1f11• 07 февраля в 20:10
Я теж перечитала все вдома і до бібліотеки ходила, пам´ятаю у загальних рисах і не все.