Невидимка Майя• 07 февраля 2025
не відходить моча в старої людини
бабі 89 років, впринципі на її вік все нормально. пару днів почала погано відходити моча. лікарі одні кажуть ставити катетора інші капати. покапали але щось толку не дуже, 2 дні капали, через катетор теж не йде. кажуть старість, але ж має бути причина і де її шукати? зараз вдома ніхто з такими старими не хоче возитися і класти в лікарню
Бабо-лебідка• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
капец , а яка причина?
Я так понимаю, начали почки отказывать, потому и моча не шла . А за почками уже и другие органы идут.
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Так автор, все ж таки. Скільки по об´єму відходить сечі?
я не знаю, бо я не находжусь поруч. це зі слів родичів.
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
в неї вони ніколи не хворіли.
Оскорбляю всячески• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
кажуть немає місць
Мабуть хотять грошей. Я плюсую за люкарню і негайно
Оскорбляю всячески• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
в неї вони ніколи не хворіли.
Здрасьте. 90 годів людині.
Там-тарарам• 07 февраля 2025
Ответ дляФантазерша
Як це - через катетер не йде сеча? Поставили правильно?
Да очень просто-развивается анурия,мочи не будет,сколько б ни капали, ни стимулировали мочегонными.Возможно началр ОПН,увы,но стоит готовиться.
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляТам-тарарам
що це таке, і чи можливо щось зробити?
Бабо-лебідка• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
в неї вони ніколи не хворіли.
У моей тоже никогда почки не болели. Сердце и давление как у космонавта было. Так врачи говорили. Но это уже возраст. Её ,кстати, тоже отказались в стационар брать.
Барабан для дорослих• 07 февраля 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Та не хоче ніхто грошей. Зараз купа чоловіків лежать в лікарнях, щоб мати підтвердження якихось хвороб. І взагалі сезонність. Люди хворіють вірусними інфекціями, отримують ускладнення і потім лікуються. Та й не хоче ніхто мати справу з людиною 90 років, бо це й вени вже ніякі і взагалі...
Там-тарарам• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
що це таке, і чи можливо щось зробити?
Ничего не сделаете.Как бы я не хотела вас поддержать.
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
я розумію старість і ткд, але якщо людині болить, то яка різниця який вік, хоч би собі до такого не дожити(
Оскорбляю всячески• 07 февраля 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Та да, це все так.
Бабо-лебідка• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Огромная разница. Зачем им , чтобы пациенты умирали в больнице ?
Барабан для дорослих• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
ще дуже надутий живіт( це напевно від мочі
Це рідина, асцит. Нажаль, прогноз дійсно не радісний...
ПАЦАНКА О• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ой йой.наполягайте на швидкій
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Ой йой.наполягайте на швидкій
ну вони приїзджають але ніхто не забирає. катетор ставили і все. перед тим 2 дні возили капати в лікарню
Бензопирен• 07 февраля 2025
В батька було схоже. Моча погано відходила, потім почав жалітися на слабкість, погано їсти, високий цукор. Забрали в лікарню по швидкій, там поставили поліорганну недостатність, помер за тиждень.
Я таке знаю• 07 февраля 2025
А які обстеження зробили у лікарні? Які результати? Якщо її капають, якщо вона нормально їсть і п´є, то рідина десь має бути. Якщо вже відмова внутрішніх органів, то самі розумієте, що то значить. Можливо лікарі просто не кажуть вам правди, як вони зазвичай роблять з літніми людьми ьа просто випихують їх додому помирати....
Я вибачаюсь звичайно, але то правда.
Невидимка Майя
• 07 февраля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Я вибачаюсь звичайно, але то правда.
оглядав уролог приватний вдома і призначив капання. потім катетор ставили приїзджали. та я розумію вік і ткд, але не хочеться щоб людина мучилась, от і запитала тут на форумі, може хтось підкаже. але зрозуміла, що напевно нічого не зробиш(
Я таке знаю• 07 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Розумієте, уролог не людина-ренген і не УЗД. Які гарні не були б аналізи та зовнішній огляд, цього мало, треба робити УЗД черевної порожнини. Тоді, коли там усе покаже добре, то одне, якщо там покаже проблему, то інше. Можливо то кінець, а можливо є варіанти подовжити людині життя без мук. Тому потрібно везти людину до лікарні і робити нормальні дослідження та обстеження. При наймі, якщо не має змоги оплачувати стаціонар у приватній, то хочаб обстеження зробити можна і розуміти, що далі.