Білий Лосик• 07 февраля 2025
Обсудим аквапарки?
Девушки, давайте обменяемся отзывами про аквапарки. Была только в Хмельницком, мне очень понравился.
Хочу с детьми на пару дней летом куда то в бассейны. По ценам рассматриваю Львов, Тернополь.
Знаю что крутой в Мукачево, но цена вроде тоже крутая, и очень много отзывов про то что дети травмируются.
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
Прям ’готуй сані влітку’
ну...звикла я так все планувати стратегічно :00
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В 3 сини 5* класний аквапарк
нам би щось,щоб було по карману середньому класу
Бринзолетта• 07 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Полтава, Глухомань. Але вам мабуть далеко.
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
далеко
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляOksana0612
У Львові гидотний, краще їхати в Мукачево
чим?
Сон і дрімота• 07 февраля 2025
Автор, погугліть парк розваг Уруру, під Львовом. Отам дуже дітям сподобалося
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
В Тернополі дуже скромний аквапарк.
мені якщо чесно горки і всякі атракціони і не цікавлять. Достатньо поплавати, щоб були дорослий і дитячий басейни.
Бринзолетта• 07 февраля 2025
Ответ дляНиколай-b526
в Алуште прикольный...Буданов к лету обещал.....
Так там мазут на расії, так що викреслюйте Алушту)
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
там теж басейн?
Oksana0612• 07 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
В Уруру немає аквапарку
Сон і дрімота• 07 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
там теж басейн?
Коли ми були, то басейну не було, але мали відкривати. А вам басейн принципово? То в любий пристойний спортклуб берете денний абонемент, будуть вам і басейни, і джакузі, і сауна. У нас в Бучі дуже класний клуб Енеджим, 1000 грн/день за всі послуги, можна закиснути
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляСон і дрімота
так, зараз саме басейни розглядаю, тому що на море поїхати в цьому році не маю можливості.
Oksana0612• 07 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
Косино, як варіант . Там і клімат краще і природа в Закарпатті. І в Мукачево можна
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляOksana0612
там тільки термальні?
Роздратована шкіра• 07 февраля 2025
в Косино понравился Аквапарк , там и термальные воды 2в1, все на одной территории
Oksana0612• 07 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
А Солотвино як варіант?
В Солотвино просто басейни. Якщо вам аквапарк, то там немає
наКоблучках• 07 февраля 2025
В Хмельницком ничего особенного как по мне. Достаточно небольшая территория.. да и дорого
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляOksana0612
просто басейни теж влаштують
Oksana0612• 07 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
просто басейни теж влаштують
Незнаю звідки Ви плануєте їхати але їхати в Солотвино заради просто басейнів не варто.
Білий Лосик
• 07 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
1200 на людину, не находишся щодня