Дівчина заглядєніє• 07 февраля 2025
Це ж не нормально?
Чоловік просто обожнює свою роботу. У них дружній чоловічий колектив. Вони періодично разом збираються ходять в бані , або влаштовують корпоративи в кафе під любими приводами.(наприклад хтось машину змінив на кращу а хтось телефон крутий купив).Щодня зізвонюються між собою по черзі, (тобто весь майже день на телефоні),щось обговорюють, сміються.
А мене це бісить🤬
Не знаю, може я ревную!
Але я не можу позитивно на це реагувати.
Це ж не нормальне щось зі мною?🤦♀️
Заспокойте мене або добийте🙏
А мене це бісить🤬
Не знаю, може я ревную!
Це ж не нормальне щось зі мною?🤦♀️
Заспокойте мене або добийте🙏
Ksenia-fc89• 07 февраля 2025
Вам мало уваги просто ,ви ревнуете ,накручуєте себе що ви не так важлива йому
Я теж така 🤷
все по ГОСТу!• 07 февраля 2025
Ответ дляБорщичок
Займіться і ви чимось )
Устроиться в мужской коллектив с корпоративами это выход, раз от мужа нет внимания и времени на жену
Дівчина заглядєніє
• 07 февраля 2025
Ответ дляБезлім на все
А вы работаете?
Поки що ні. Нажаль не маю можливості 😔
Кукарикуууууу• 07 февраля 2025
Знайдіть собі друзів по інтересам і теж кудись ходіть. Обмежуватися спілкуванням тільки з жінкою то таке. А робити йому нерви, самі знаєте, ще гірше будете. Навпаки скажіть: ой клас, гарно вам провести час, а сама теж там у кіно, кафе і все таке) ось побачите, можливо, заревнує і припинить))
Борщичок• 07 февраля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Можна і в жіночий: будуть святкувати свої приблуди, пити шампанське і теревенити )
Срочнокпсихологу• 07 февраля 2025
автор, вы мужу завидуете, ему повезло с коллективом,это большая редкость
Безлім на все• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Поки що ні. Нажаль не маю можливості 😔
Вы часто ходите гулять без него? Может просто вам тоже хочется веселиться
Не гоню• 07 февраля 2025
А у Вас нет подруг или знакомых, ну чтобы также отвлечься от всего, как это делает Ваш муж? Можно ведь сходить в тренажёрный зал или куда-то попить кофе.
Я вообще не понимаю, как можно быть обоснованной лишь на своём муже.
Он то ни куда не убежит.
Оновлена версія• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Поки що ні. Нажаль не маю можливості 😔
Шо такое? Грудничок?
Дівчина заглядєніє
• 07 февраля 2025
Ответ дляБорщичок
Займіться і ви чимось )
Я не любитель шумних закладів, не люблю гульки. Я домосєд
Оцененная• 07 февраля 2025
Это возраст)) дружбаны играют большую роль. Ничего, когда-то повзрослеет.
Маю рацію• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Поки що ні. Нажаль не маю можливості 😔
Кто мешает?
Маю рацію• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так
Так наслаждайтесь материнством, разве это не лучше?
А у нас макарошки• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
У вас просто нет возможности гулять
Алгонавт• 07 февраля 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так
Скільки рочків? 3- 5-10-16? Ви навіть в темі занудно пишете. Не дивно що чоловіку з вами не цікаво.