Диви яка я пава!• 27 января в 00:47

Подобається мені, а спілкується більше з подругою

На роботі є хлопець до якого маю симпатію. Ми іноді трохи спілкувались, але на дуже поверхневі теми. З нами теж працює моя подруга, то я помітила - він з нею спілкується більше.
До того ж сам ініціює розмову, може пожартувати, пропонував їй перейти до нього в філіал. Вже кажу подрузі - у тебе вже є чоловік, не забувай. Подруга хоче з ним щось мати?
Последний вагон• 27 января в 00:48
Відчепитися вам треба від людей, хай собі фліртують
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:49
Ответ дляПоследний вагон
Це флірт хіба у них?
Последний вагон• 27 января в 00:49
Ответ дляДиви яка я пава!
Це флірт хіба у них?
Так, а що ще?
Залізний занавіс• 27 января в 00:50
В них шури-мури зароджуються. Не трогайте людей . Вони самі вирішать. Та дівчина сексуально його притягує, хоче її.
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:51
Ответ дляЗалізний занавіс
Та може як колега просто спілкується
Хтомолодець? Я!• 27 января в 00:51
Ответ дляДиви яка я пава!
Та може як колега просто спілкується
Нет. Смиритесь.
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:52
Ответ дляХтомолодець? Я!
Нет. Смиритесь.
Не чула щоб говорили на якісь такі теми
Хропочка з гривкою• 27 января в 00:52
Ответ дляПоследний вагон
Так, а що ще?
Нет, потрахушки намечаются
Творю чудеса• 27 января в 00:52
Шо, опять?
Ответ дляТворю чудеса
Шо, опять?
Що?
Залізний занавіс• 27 января в 00:52
Ответ дляДиви яка я пава!
Та може як колега просто спілкується
Вряд чи. З мого великого досвіду, люди просто так нічого не робять. Завжди хтось щось хоче, і намагається це зробити.
Судячи з того , що ви описали, та дівчина йому подобається.
Творю чудеса• 27 января в 00:53
Ответ дляДиви яка я пава!
Що?
Вы ж уже писали эту историю. Замом зовет к себе подругу, мне вашу тему предыдущую найти?
Залізний занавіс• 27 января в 00:54
Ответ дляДиви яка я пава!
Не чула щоб говорили на якісь такі теми
Ну ви то з людей зовсім маргіналів не робіть. Щоб спілкуватися ’ на такі теми’, треба хоча б переспати і бути ближчими.
Хтомолодець? Я!• 27 января в 00:54
Ответ дляДиви яка я пава!
Не чула щоб говорили на якісь такі теми
Вы как себе это представляете? Люда,ты мне нравишься, давай займемся сексом? Так?
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:55
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не чула щоб він їй компліменти робив, переважно за роботу говорять
Хтомолодець? Я!• 27 января в 00:55
А где это охотники на троллей? Спят уже все что ли?
Залізний занавіс• 27 января в 00:55
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну так культурно все. Будуть наодинці у ліжку, там інші розмови.
Хтомолодець? Я!• 27 января в 00:55
Ответ дляДиви яка я пава!
Важно не ЧТО говорят, а КАК говорят.
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:56
Ответ дляХтомолодець? Я!
Важно не ЧТО говорят, а КАК говорят.
Це як?
Залізний занавіс• 27 января в 00:57
Ответ дляДиви яка я пава!
Це як?
Люди подають знаки, що подобається іншим не завжди словами)) є сигнали не видимі для посторонніх, але для тої дівчини буде все ясно.
автор Диви яка я пава! • 27 января в 00:58
Ответ дляЗалізний занавіс
В моєму розумінні лише слова все підтверджують. Жінки часто накручують собі
Залізний занавіс• 27 января в 00:59
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну то живіть в цій ілюзії і далі. Слова то тільки повітря трясти. Дії і вчинки мають значення, більше нічого.
Творю чудеса• 27 января в 01:00
Предыдущая тема автора

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3659848
Хтомолодець? Я!• 27 января в 01:02
Ответ дляТворю чудеса
Предыдущая тема автора

А остальные 250?
Залізний занавіс• 27 января в 01:02
Ответ дляТворю чудеса
Предыдущая тема автора

Ну так видно з цієї теми теж, що автор того чоловіка геть не цікавить. Навіть сама навязалась, а той із вічливості трохи порозмовляв з нею. А подобається подруга автора. Не просто так він її зове в свій відділ.
Летала_НаМетле• 27 января в 01:02
Скоріш за всього вона йому більш цікавіша, а може і є симпатія. Але це не означає, що ви гірша, просто якщо не хоче, не нав´язуйтесь, хай спілкуюються, їх справа. Треба, щоб поряд був такий, який сам звертав на вас увагу і ініціатива шла від нього
Залізний занавіс• 27 января в 01:03
Ответ дляХтомолодець? Я!
А остальные 250?
Ну бувають уперті , що не вірять в те, що не подобаються. Толку, що пише 250 тем, той же чоловік все рівно до подруги ходить.
КвартираЧья• 27 января в 01:06
Ответ дляДиви яка я пава!
Та може як колега просто спілкується
Ви не подобаєтесь. Ви це не зрозуміли?
Залізний занавіс• 27 января в 01:08
Ответ дляКвартираЧья
Ви не подобаєтесь. Ви це не зрозуміли?
Це троль скоріш за все. Теми тут вже давно тухлі, скоріш за все на роботі хтось тут теми такі тупі розкручує. Одна краще іншої. То офісний троль, то бірємєна від Ігорька. То нам по 40 дітей нема, чоловік любить молоду колегу, доньку друзів, сусідку....
Залізний занавіс• 27 января в 01:09
Ответ дляДиви яка я пава!
Ось цей вираз спалив автора, жодна жінка такого не напише. Всі знають, що слова без дій , то пустишка .