Кракадэ• Изменено 07 февраля в 17:26
Лопнула венка на пальці, він тепер німіє
Позавчора лопнула судина на пальці руки, відповідно зараз синяк. Ну я не звертала уваги, але сьогодні він почав німіти. Це норм чи варто до лікаря? Палець може злегка світліший за кольором від інших
Пожарник• 07 февраля в 19:02
Гомоцистеин сдайте для начала. Он должен быть 5 в норме. На референты не надо обращать внимания они больше. Норма женщины 5. Мужчина максимум 7.