Шиворот Навыворот• 07 февраля в 19:59
Очищення шкіри без агресивних компонентів
Будь ласка, порекомендуйте засіб для очищення шкіри, хотілося з хорошим складом
Дівчина 15 років, нажаль я за своє життя немає в цьому питанні досвіду - не переймалася складом ((, але у доньки шкіра схильна до алергічних проявів - лущення … (взагалі великі прояви на шкірі рук, але ходимо до дерматолога…)
Буду рада якщо порекомендуєте і для мене хороші засоби - в моїй косметичці майже нічого немає дієвого (40 років, шкіра суха, без прищиків)
Дякую
Стрекоза любви• 07 февраля в 20:03
Шукайте пінки/молочко для вмивання для шкіри. Вам більше такий формат засобів підійде.