Підписуємо петицію якщо не хочемо платити на 20% більше на посилки з-за кордону -
Ответ дляAnna-08e7
Толку з тих петицій
100% Навіть якщо петиція набере достатню кількість голосів її запросто можуть не підтримати у ВР. Щойно попалась на очі петиція про позбавлення депутатського мандата М.Тищенка. Голоси набрала, у відповіді - депутати розглянули це питання і вважають що недостатньо підстав для його звільнення. Хоч доказів предостатньо. От і все.
Ответ дляAnna-08e7
Толку з тих петицій
А толку з таких коментарів?
Ответ дляVikyliya
Про тищенка раніше треба було думати. Як і про бойка, суркіса і т.д. Частина петицій проходить. Але якщо її не буде, то і шансів у неї не буде.