Леди_в_ночи• 07 февраля в 21:30
Я помітила, що свого чоловіка дратую
Це кінець стосункам ???
Він каже , що любе . А я цього не бачу і не відчуваю . Коли хочу його обійняти , або поцілувати він мене відштовхує . Типу постійно я це роблю не на часі . Він теж мене рідко цілує і обіймає . Секс я вже мовчу він рідко . Так як він останні роки мене відштовхує ( не фізично ) я теж стала холодною , дратівливою , і вже теж не хочу з ним сексу. Йому секс потрібен від мене раз на місяць , секс 5 хвилинка , швидко закінчує , я навіть нічого не встигаю відчути ((( У мене зʼявились думки про розлучення , а він каже , що не хоче розлучення ! Це моєму чоловіку все влаштовує чи йому просто потрібна домогосподарка ? Хто був в такій ситуації , з чого почати , щоб вийти з таких відносин??? Мені 30 років , а я стала депресивна , не відчуваю себе коханою жінкою і тд. У нас є дитина , вона любить татка і я теж відчуваю вже провину , що я розлучусь і як буде дитині ! Останній час ми постійно сваримось , чим далі , тим більше сварок ((((
Подмигашка• 07 февраля в 21:33
Такі стосунки це норм.
Така натура у людини.
Головне, щоб не знущався.
Можна розлучитись, а потім лікті кусати.
Бо нормальнів сімʼях.
А дитина буде без батька.
Така натура у людини.
Головне, щоб не знущався.
Бо нормальнів сімʼях.
А дитина буде без батька.
ТихоЯ• 07 февраля в 21:34
Блин, мой бы меня юзал раз в месяц. А так шакал ненасытный - в любом состоянии ему надо. Уже мечтаю о его импотенции. Как муж и человек - замечательный, всегда поможет, не требует жрачки, стирки, уборки. Сам уберёт, с готовкой не очень, но закажет доставку. Деньги зарабатывает. Общаемся хорошо, есть о чем поговорить, но этот секс каждый день - меня уже достал.
Диви яка я пава!• 07 февраля в 21:34
За дитину в даному випадку треба думати після себе. Дитина що з батьком що без виросте і за 5-7-9 років піде у своє самостійне життя, а ви витратите роки молодості на життя з некоханим чоловіком, а потім будете у 40+ або шукати жонатиків-коханців, або копрсатися в купі лайна на СЗ (там можна знайти але до того стільки провозитися треба).
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:35
Де ви зараз нормального знайдете з тою війною? Хіба ви Моніка белуччі. Не хочу знижувати вашу самооцінку, але реально оцініть свої шанси та й загальну обстановку в країні. Подумайте, бо все таки рідний батько дитині.
Леди_в_ночи
• 07 февраля в 21:35
Ответ дляПодмигашка
Де він працює?
Зп гарна?
Зп нормальна , працює багато в цьому плані він старається . Гроші потрібні , але ж і повинно бути тепло в сімʼї , кохання . Я не можу жити так , просто холод 🥶 Я емоційна людина ( мені потрібні обійми і тд , раніше була весела , а зараз просто депресивна навіть на вигляд (((
Радуга-дуга• 07 февраля в 21:35
Авторе, нащо ви пишите цю остаточну хрінь про ’ дитина любить татка’? Ви ніяк не забороните дитині любити його, і не треба робити з себе мати- героїню ,яка віддала все для того, щоб дитина любила татка
Радуга-дуга• 07 февраля в 21:37
Ответ дляНамазюкана нішою
Батьківські і подружні стосунки- це різне
ВерСаСе• 07 февраля в 21:37
сісти і поговорити, сказати чого вам не вистачає, запитати що йому не так, або ви розмовляєте або розлучаєтесь, так і скажіть йому. Я через таке проходила, тільки дитини не було. Думав нікуди не дінусь, а я вже і забули тоді що значить коли ти подобаєшся і тебе хочуть. Пішла від нього. Ні на мить не жалкую.
Дайте подумать• 07 февраля в 21:37
Ответ дляТихоЯ
Меня тоже достал, хоть и нормально реагирует на отказы, потому ни разу не каждый день. Но да, пройти сморкаясь мимо нельзя - уже стояк, тоде жду, когда ж уже тот возраст свое возьмет))
Диви яка я пава!• 07 февраля в 21:37
Ответ дляНамазюкана нішою
А ним вона точно щасливою не буде... дитина прекрасно виростає і коли батьки розлучені, то залежить не від шлюбу, а залежить від батька. А ось жінці роки не вернеш ніяк. І чекати молодість і врода поки корзиночку виколихаєте до 18 років не буде.
ВерСаСе• 07 февраля в 21:38
Ответ дляНамазюкана нішою
Та краще самою бути....ніж вдома тобі будуть тріпати нерви. Ніщо так не б´є морально, коли тобі некомфортно, тим паче вдома, з чоловіком. дома відпочивати треба.
В мене знайомі гризуться, дитині 5 років і він вже все розуміє і маніпулює. Яку модель сім´ї бачить дитина?? Що батьки як сусіди....а де ж ласка, піклування і тд?
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:39
Ответ дляРадуга-дуга
Та я розумію, але у мене знайома з двома дітьми пішла за почуттями і емоціями у громадянський шлюб із заможнішим за чоловіка
Три роки опісля: її колишній вже в сша кар´єру будує і будинок в іпотеку з новою жінкою хоче брати
Вона в Україні в забутому богом місті все ще в громадянському шлюбі з двома дітьми. Ніхто її заміж особливо не кличе
Подмигашка• 07 февраля в 21:40
Тріщати нерви буває по різному.
Не вистачає уваги це одне, а тріпає щодня нерви це інше.
Якась прибере до рук, і забуде татко про дитинку тільки так.
Потрібно зважити всі плюси та мінусти.
Порадниці вас швидко розлучають…
А чи до кращого?
Потрібно зважити всі плюси та мінусти.
Порадниці вас швидко розлучають…
А чи до кращого?
Атятя_тётя• 07 февраля в 21:41
Ответ дляТихоЯ
Я б здуріла.
Я взагалі не залежна від сексу.мені на вихідних в самий раз. Щоб не вставать потім рано в я не втомлена. В будні щодня я б убила
ТихоЯ• 07 февраля в 21:41
Ответ дляДайте подумать
Для меня месячные - праздник. Сказала, что мне очень плохо, я сру, рыгаю, кончаюсь, они у меня 7 дней, цикл 28. Хоть какой-то отпуск.
Радуга-дуга• 07 февраля в 21:42
Ответ дляНамазюкана нішою
Чоловік,який не цікавився своїми дітьми, живучи із жінкою, буде робити так само, проживаючи окремо- все логічно.
Ну а заміж- це не гарантія щастя або нещастя
ТихоЯ• 07 февраля в 21:42
Ответ дляАтятя_тётя
Я б здуріла.
Так и я каждый день не даю, но каждый день нужно держать оборону, чтоб не приставал.
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:43
Ответ дляПодмигашка
Тріщати нерви буває по різному.
Потрібно зважити всі плюси та мінусти.
Порадниці вас швидко розлучають…
А чи до кращого?
Потрібно зважити всі плюси та мінусти.
Порадниці вас швидко розлучають…
А чи до кращого?
Точно, тут на порадниці одне рішення: розлучення, ви такого не варті
А якщо подумати: у нас більш менш нормального, не питущого, з мозгами, дуже швидко підберуть, не пройде і місяця
А дівчині потім тикатись микатись з тою дитиною як неприкаянній
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:43
Ответ дляРадуга-дуга
Зате це гарантія хоч якоїсь стабільності в наш час
Мальчижка• 07 февраля в 21:47
Ответ дляПодмигашка
Такі стосунки це норм.
Така натура у людини.
Головне, щоб не знущався.
Бо нормальнів сімʼях.
А дитина буде без батька.
Така натура у людини.
Головне, щоб не знущався.
Бо нормальнів сімʼях.
А дитина буде без батька.
Семья без секса и с рраздражением
Подмигашка• 07 февраля в 21:47
Ответ дляНамазюкана нішою
І таких дівчат в оточенні повно.
Серед моїх знайомих мало хто знайшов собі нормального після розлучення.
Нові ще з більшими проблемами, ніж був той, з ким дитину нажила.
Радуга-дуга• 07 февраля в 21:48
Ответ дляНамазюкана нішою
Так,автор вже стабільно отримує стабільно погане відношення
ВерСаСе• 07 февраля в 21:48
Ответ дляТихоЯ
и его не волнует, что вы сама без удовольствия а тупо даете ему? или он думает что у вас каждый раз оргазм?
Мальчижка• 07 февраля в 21:49
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну так он детей скинул и полетел
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:50
Ответ дляПодмигашка
І таких дівчат в оточенні повно.
Так а шо перебирати. Автор, будьте мудрішою. Підіть реалізуйте свої емоції через флірт десь на роботі. Може навіть коханця заведіть
Але нащо розкидатися хорошими чоловіками. Не розумію
ТихоЯ• 07 февраля в 21:50
Ответ дляВерСаСе
Ой, я вас умоляю
Какую там степень оргазма можно понять за три минуты?
Мальчижка• 07 февраля в 21:51
Ответ дляНамазюкана нішою
Точно хороший?
Намазюкана нішою• 07 февраля в 21:51
Ответ дляРадуга-дуга
Автор сама не знає шо хоче. Емоції можна отримати на стороні. А стабільне передбачуване життя зі стабільним партнером - нащо втрачати?.