Электричка• 07 февраля в 22:21

Шипи для язика, в кого діти носили, як швидко звикли?

Поставили на днях сину ці шипи, і ніяк він не може звикнути, першу добу взагалі не їв, балакати почав трохи з дефектами, чую слину сковтує звучно, напевно, бо механіка ковтання змінилася.
Якщо хтось мав досвід, як швидко дитина звикла і як довго носили?
ЯспАкойнаЯ• 07 февраля в 22:24
Зачем этот треш нужен?
КондуктЕр тролейбуса• 07 февраля в 22:24
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зачем этот треш нужен?
ШанельКуКу• 07 февраля в 22:25
Они для того и нужны, чтоб сделать неудобства языку, который своим положением создавал другие проблемы. Сначала тяжко, потом привыкнет.
автор Электричка • 07 февраля в 22:25
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зачем этот треш нужен?
Щоб прикус виправити, бо язик тулиться не до верхньої щелепи а до нижньої, і розштовхує нижні зуби, вони роз´їжджаються
автор Электричка • 07 февраля в 22:26
Ответ дляШанельКуКу
Так оце ж і цікаво, скільки звикатиме, Гуглила, ютуб дивилася, просто кажуть- дитина звикне, а за скільки- ніде не пишуть
ТихоЯ• 07 февраля в 22:34
Вперше чую.
До пластин теж звикають якийсь час.
Слину ковтає гучно, бо її більше на початку.
Мозок розуміє що з´яаилось інородне тіло, дає стгнал більше слюни дати і густішої до того ж, щоб виштовхнуть інородне тіло.
За кілька днів мозок зрозуміє, що нікуди не дінеться те тіло. І почне адаптуватись до нього і звикати
Дайте подуться• 07 февраля в 23:11
Ой, мені таке ставили. Вже дорослій людині. Це був жах. Не те, що їсти, засинати було незручно. Тижнів за три звикати почала потроху. А потім вже не помічала. Тримайтеся!
автор Электричка • 07 февраля в 23:21
Ответ дляДайте подуться
А довго ви їх носили? Вони дожили до ’кінця’ чи зламалися? Бо син боїться що зламається та проковтне
Дайте подуться• 07 февраля в 23:24
Ответ дляЭлектричка
От вже не пам´ятаю, скільки, може з півроку...
Не ламалися. Але я теж боялася, та лікар заспокоїв, що нічого страшного не станеться і я повірила)
ПолБатона• 08 февраля в 04:16
Моєму на верхні ставили, не звик, знімав. Я з ним як на роботу до ортодонта їздила. Але помогало. Нажаль докінця цей шлях не пройшли
автор Электричка • 08 февраля в 07:42
Ответ дляПолБатона
А чим замінили? Чи так і залишили?
ПолБатона• 09 февраля в 04:06
Ответ дляЭлектричка
А чим замінили? Чи так і залишили?
Та війна почалася😢, а ми за кордоном. Зняла і зуби знову розїхалися. Тут про таке і не мрію: 2 нирки треба продавати, щоб поставити. Чекаю, коли повернемося і знову будемо ставити