Морожена_курка• 07 февраля в 22:25
Мужчина в піхорі. Що можете про нього сказати?
ЯсноВидящая• 07 февраля в 22:28
Ответ дляЗвоночек
Що таке піхор?
Хор вірьовки?
Співає ?
Хор вірьовки?
Співає ?
Це пальто тепле на хутрі. Дорога річ колись була. Та і зараз не дешева, якщо на норці.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3675314-1
Звоночек• 07 февраля в 22:29
Ответ дляЯсноВидящая
Аааа
Ясно
Автор - це казнокрад
В земельному відділі селищної ради працює
Ясно
Автор - це казнокрад
ЯсноВидящая• 07 февраля в 22:31
Ответ дляЗвоночек
Аааа
Ясно
Автор - це казнокрад
Ясно
Автор - це казнокрад
Щось ви не лєстної думки про автора) може автор і казнокрад, а як ви це побачили?)))
Звоночек• 07 февраля в 22:32
Ответ дляЯсноВидящая
Може
В БТІ працює та зустрілися по роботі
ГоловнаЯ• 07 февраля в 22:35
Що йму покуй на думку якогсь там дикуватого стада!) яке окрім китайських пуховиків нічого не бачили, мабуть )
Корсет_на_шурупах• 07 февраля в 22:51
Ответ дляЗвоночек
Аааа
Ясно
Автор - це казнокрад
Ясно
Автор - це казнокрад
😂 ой как вы угадали в нашем городе все самые известные казнокрады в таких и ходят, один на всю Украину известный коррупционер ( жил раньше у нас в доме) вот пальтишко с воротничком ну про него сразу и подумала и туфельки эти лаковые остроносые