Петриківна• 07 февраля в 22:52

Відпустка у батьків.

Тиждень відпустки. Їдемо до батьків, але я дуже не хочу жити в батьків весь тиждень, дня три ок, але хоча б три дні провести суто своєю сім´ю разом. З іншого боку батьки живуть в приватному будинку, це може і без печніше в плані обстрілів . Як відрости яйця і робити як хочеться ,не шкодувати кошти і пояснити батькам? Київ.
Прибираю щодня• 07 февраля в 22:55
Не пояснюйте, скажіть, що на три дні приїхали, далі хочете самі відпочити. Що не так?
КартаБезКомиссий• 07 февраля в 22:56
Робіть як хочете. Це ваше право. Ідьте в Карпати чи під Київ на базу.
Але я хочу завжди до батьків(((
Файна пані• 07 февраля в 22:58
Не знаю де ваш приватний будинок і безпечно
Тільки що збили шахед поряд, вже стоїть швидка. Приватний сектор Київщина
ЭтаваНиМожетБыть• 07 февраля в 23:00
У вас одразу 3 проблеми.
А що мається на увазі ’не шкодувати кошти’? Які у вас варіанти, крім як сидіти у батьків? Скільки вас і який вік?
Мальчун-задирун• 07 февраля в 23:00
Ответ дляКартаБезКомиссий
Але я хочу завжди до батьків(((
Це значить, що у вас шикарні батьки.
В мене така мама, яка всю печінку мені виклює. Гостю у неї та її чоловіка інколи.
Я їй повсюди заважаю. Треба рано вставати, менше спати і їсти, бути стрункішою як вона, помагати їй готувати і прибирати. Вона постійне хоче уваги. Ревнує, що я кудись ходжу з подругами і іншими родичами. Хочеться частіше спілкуватися, бо мама, але витримати це нереально))
При чому після цього всього вона ниє, що я рідко приїжджаю і вона дуже сумує...але жити лише по її правилам. Наче мені знову 12 років
ЭмчЭндЭм• 07 февраля в 23:04
А откуда вы едете?
ПадаюВреверансах• 07 февраля в 23:05
А я вас розумію. Але мені важко саме з дітьми убатьків
автор Петриківна • 07 февраля в 23:05
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У вас одразу 3 проблеми.
Варіант орендувати житло на кілька днів для 4 людей в місті або передмісті. Оренда в районі 8-10тис за кілька днів.
Сито для думок• 07 февраля в 23:07
Ответ дляПетриківна
Зачем???? Это бред, если не хотите быть у родителей неделю, побудьте столько, сколько хотите и едьте домой или в любой другой город.
Стебель березы• 07 февраля в 23:08
Ответ дляПетриківна
Приехать раз в год к родителям на неделю... и свалить на съем.
Родители это переживут?
Вы же с семьей остальных 358 и так вместе живёте.
КартаБезКомиссий• 07 февраля в 23:09
Ответ дляМальчун-задирун
Це значить, що у вас шикарні батьки.
Моя як ваша окрім деяких моментів, але життя таке коротке. І розумієш, що так хочеться поговорити з татом а його не має і ніколи вже не буде. І в такі моменти думаєш, що їздити треба було кожен раз коли можеш, бо по справжньому цінуєш коли втрачаєш.
Моя колега, до матері не їздила бо та була погана матір, але як же вона гризла собі локті коли та померла.
автор Петриківна • 07 февраля в 23:09
Ответ дляЭмчЭндЭм
А откуда вы едете?
Відстань десь 1150 км, майже добу дорога.
КартаБезКомиссий• 07 февраля в 23:11
Ответ дляФайна пані
Ну то Київщина не тільки з боку Бориполя, броварів чи іншого де постійно хлам падає і збивають є місця 80 км від Києва з іншими реаліями.
автор Петриківна • 07 февраля в 23:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ми без авто, то тільки місто або майже місто.
Файна пані• 07 февраля в 23:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я про передмістя, так
ЭмчЭндЭм• 07 февраля в 23:20
Ответ дляПетриківна
Это вы заграницей?)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 февраля в 23:37
Тоді хоч напишіть де ви і де мама.
Ручки-Крючки• 05 марта в 00:07
Ответ дляПетриківна
Ще важливіше чи має чоловік ’парасольку’ від мобілізації (бронь, багатодітність, інвалідність), бо якщо так можна і в Чернівцях чи Ужгороді на сакури подивитися, а як ні то абсолютно інші справи