ВсеЧетко• 08 февраля в 09:32
Як вичислити Пасху?
Християни як вичисляють?Поясніть коротко будь- ласка.На який тиждень після чого?
Танцепесенная• 08 февраля в 09:34
Є другий спосіб, математичний,але він не короткий. Нам на вищій математиці показував викладач
Варена цибуля• 08 февраля в 09:37
Самий простий метод - пишете слово Паска і потрібний рік - завжди ним користуючись
Прибираю щодня• 08 февраля в 10:35
Якщо сам алгоритм вираховування складний, то як коротко можна пояснити? В вікіпедії все правильно написано.
Хома з пастою• 08 февраля в 11:12
почитайте про давній простий, але надійний спосіб обчислення - вруцелето і вруцелетну пасхалію, там зі схемами