Ms. Откровенность• 08 февраля в 09:48
Бельгійські творожні вафлі - це ппц!
Хотіла зробити собі вафлі. Змішала творог, йогурт натуральний, яйце, борошно і розпушувач. І ось така фігня вийшла.
Ёшки_Матрёшки• 08 февраля в 09:56
Автор я последнее время делаю типа панкейки творожные , это последыш вчерашний 😂, свежие очень даже ничего такие пушистые
Жена сантехника• 08 февраля в 09:56
Випічка з йогуртом завжди лайно.
Йогурт робить тісто глевким
Акукарача• 08 февраля в 09:57
Причина у творозі, я робила вчора такі вафлі і все вийшло. З базарного творогу в мене теж сирники перетворюються в калюжу. Треба брати максимально сухий творог і не багато + йогурт лишній.
Бронетапці• 08 февраля в 10:04
Ответ дляЖена сантехника
Випічка з йогуртом завжди лайно.
Йогурт робить тісто глевким
А я роблю тіпа дієтичну випічку ..яблука яйця йогурт і дуже смачно виходить ..хоча може з сметаною смачніше...не пробувала
Ms. Откровенность
• 08 февраля в 10:10
Ответ дляЖена сантехника
Випічка з йогуртом завжди лайно.
Йогурт робить тісто глевким
Дякую
завтра спробую без
Ms. Откровенность
• 08 февраля в 10:10
Ответ дляАкукарача
Брала знежирений Простонаше
Херсон це Україна• 08 февраля в 10:21
Це не бельгійські вафлі ви робили
У вас Гугла нема в рецепту ?
Крию матом страшно• 08 февраля в 10:28
В творожные вафли не идет йогурт. Яйца, мука, творог, сахар и все
Не їм після шостої• 08 февраля в 10:31
Ответ дляАкукарача
І в мене з жирного творогу виходять сирники як у Висоцької.
Тепер купляю на базарі не жирний творог, сирники виходять як треба. І смачні.
Фрикаделька• 08 февраля в 11:09
Ответ дляЖена сантехника
Випічка з йогуртом завжди лайно.
Йогурт робить тісто глевким
Точно, последний раз жалко вылить было, добавила в блины. Итог: выброшен не только йогурт, но яйца, сахар и мука.И ведь знала, но решила рискнуть...