Вообще не факт• 08 февраля в 10:48

Гарбузові оладки? Так вийде?

Я часто роблю кабачкові оладки - просто замістьборошна пеерважно кабачок тертий.
А якщо замість кабачка потерти гарбуз, додати трози борошна і яйце - пропечеться? Розпушувач є.
Бабулька• 08 февраля в 11:15
Так. Але мені більше подобається з пюре з гарбуза робити
автор Вообще не факт • 08 февраля в 11:19
Ответ дляБабулька
Тобто зварити гарбуза і додати туди інші інгрідієнти?
Бабулька• 08 февраля в 11:25
Ответ дляВообще не факт
Так, зварити шматочок гарбуза злити воду, блендером зробити пюре додати до тіста. Пошукайте в інтернеті є рецепти. Я так навіть кексики чи мафіни з гарбуза роблю, теж на пюре
автор Вообще не факт • 08 февраля в 11:50
Ответ дляБабулька
Сьогодні спробую, дяк
НичеНипанимаю• 08 февраля в 12:43
Я всю зиму їх роблю, вийдуть. Тільки я тру на дрібну терку, яйце, борошно і манка.