Кусман Сиру• 08 февраля 2025
Лікування гемороїдального вузла, почались болі (жіночий половий орган)
Призначили таблетки, свічки, та крем
Від коли почала лікувати почались болі в інтимному місці. Це може бути пов´язано з лікуванням чи просто так співпало?
Хата на мати• 08 февраля 2025
Жіночий статевий орган це матка чи піхва? Внутрішні органи знаходяться близько і ви можете неправильно ідентифікувати, що саме болить.
Забрызжу ядом• 08 февраля 2025
А какие табл, свечи крема? Полов партнера не менчли, дни цикла какие сейчас?
Щедрик ведрик• 08 февраля 2025
Где боли конкретно? В анусе? Болит или чешется или и то и др вместе?
Кусман Сиру
• 08 февраля 2025
Ответ дляХата на мати
Не в середині, болить зовні, ріжучі болі
Кусман Сиру
• 08 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Зовні, не в середині. Ріжучі болі
Хата на мати• 08 февраля 2025
Ответ дляКусман Сиру
Можливо, свічка потекла і якесь запалення вийшло? Хоча малоймовірно, свічки розраховані на слизову оболонку.
Кусман Сиру
• 08 февраля 2025
Ответ дляХата на мати
Я також думала що або свічка або крем попали
Щедрик ведрик• 08 февраля 2025
Ответ дляКусман Сиру
Зовні, не в середині. Ріжучі болі
выпейте ибупрофен, пройдет. Обязательно следите за питанием, вам же сказали?
Кусман Сиру
• 08 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, нічого жирного, жареного, менше кави
Ранковий базар• 08 февраля 2025
Вибачте, за питання не по темі, а скільки Вам років, що ви боїтеся, або не знаєте таких слів, як піхва, вагіна, статеві губи і т.д?
Напланетянка• 08 февраля 2025
Жіночий половий орган)), ну щось не те не звучить, у жінки жіночі статеві органи, в множині.