пАлАвинкА• 08 февраля в 21:46
Можливо хтось розуміється на котячих аналізах
У аналізі сечі знайдено "неспецифічні кристали"
рH - 9
Чи є це ознакою сечокам´яної хвороби?
рH - 9
Чи є це ознакою сечокам´яної хвороби?
ГороховаЯ• 08 февраля в 21:59
В нашій ветклініці в бланку аналізу солі просто помічаються як +++ або +, або -, тобто по формулюванню не підкажу. Але ph 9 - це дуже лужна сеча, є велика вірогідність утворення струвітів. У мого кота і при ph 6,5-7 та кормі з низьким вмістом магнію умудряються утворюватись, возимо сечу на аналізи кожні 1,5-2 тижні, контролюємо((
пАлАвинкА
• 08 февраля в 22:04
Ответ дляГороховаЯ
А що робити, якщо утворюються? Їх виявляють лише аналізом чи роблять УЗД?
ГороховаЯ• 08 февраля в 22:20
Ответ дляпАлАвинкА
В першу чергу аналізи, по узд можна побачити, чи не утворились з солей камінці, ну і пісок теж в принципі можна побачити. В нашого котика солі вперше утворились на гастрокормі, вилікували гастрит - отримали солі і цистит. Тепер вони в нього поки утворюються, варто хоч на крок відступити від суворої дієти, тому контролюємо.
Струвіти розчиняються при слабокислій сечі (дуже закисляти теж небезпечно, можуть утворитись оксалати), тому в кормі можуть бути підкислюючі добавки. Є такі добавки окремо, але чи вони потрібні, вирішує лікар. Для нас виділили ключове - підходящий корм, який підтримує оптимальний ph, і питний режим. І контроль, чи солі розчиняються/ виходять/ перестають утворюватись.
А лікар не уточнив, чи є солі і якого виду?
пАлАвинкА
• 08 февраля в 22:24
Ответ дляГороховаЯ
там різні в аналізі є, у т.ч. струїдні: всі негативні
тільки якісь ’неспиціфічні’ виявлені
дуже переживаю за неї
дякую за ваш досвід
тільки якісь ’неспиціфічні’ виявлені
дуже переживаю за неї
дякую за ваш досвід
ГороховаЯ• 08 февраля в 22:34
Ответ дляпАлАвинкА
тільки якісь ’неспиціфічні’ виявлені
дуже переживаю за неї
дякую за ваш досвід
тільки якісь ’неспиціфічні’ виявлені
дуже переживаю за неї
дякую за ваш досвід
А є симптоми? Часто бігає в туалет?
Просто різні типи солей по-різному виводяться, лікар мав би пояснити, які у вашої киці і що з ними робити. При одному виді солей (якісь дуже рідкісні були окрім струвітів) моєму коту навіть препарати для печінки призначали((
Як мінімум, які б не були солі, важливо, щоб киця добре пила, ми підмішували в водичку смаколики, щоб стимулювати достатнє пиття, поставили питний фонтанчик.
Бажаю малечі здоров*я, важко, коли вони хворіють(
пАлАвинкА
• 08 февраля в 22:54
Ответ дляГороховаЯ
А є симптоми? Часто бігає в туалет?
Я тако розумію, поки що невідомо
Їй виписали заспокійливі, протинабрякові і корм
Після першого аналізу
Я думаю лікар схиляється до неспицифічного циститу
Ми чекаємо на інші аналізи
Після першого аналізу
Ми чекаємо на інші аналізи