Меряю от 0• Изменено 09 февраля в 07:03

Подруга плаче цілий тиждень - U4U

Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 21:54
Ответ дляLove_Love_Love_
А я кажу що в мене все ок з легалізацією.
Я не розумію ваші відповіді. Скажіть, будь ласка, прямо! Ви збираєте речі і їдете до дому після війни чи знайшли спосіб лишитись? Якщо так - то який? Просто, прямо, без цих загадок ’в мене все ок з легалізацією’ - невже це так важко?
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:00
Ответ дляМеряю от 0
Я залишусь . Який спосіб не має значення, моя відповідь ніяк не допоможе ні вам, ні вашій подрузі.
Я вам пишу який раз, всі ці способи як були відомі, так і є, не залежно від того закінчиться війна чи ні.
Ю4ю три роки, хто хотів вже окреслив для себе план, хтось вже його здійснив ну принаймні знайшов адвоката.
Не потрібно вигадувати велосипед. Його вже вигадали. Америка країна де легалізовуються нелегали, прострочені роками турвізи.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:02
Ответ дляМеряю от 0
Ви 20 сторінок пишете тут, вам хтось дав варіант виходу з ситуації? Ні і не дасть, це справа еміграційних адвокатів.
Замріяна• 09 февраля в 22:02
Ответ дляМеряю от 0
Вона не хоче ділитися своїм шляхом, не зобов´язана.
Вам форуми не допоможуть. Підіть до адвоката (чи подруга хай піде), заплатіть за консультацію і зрозумієте в яку сторону рухатися саме вам (чи їй) у конкретній ситуації.

Ви не отримаєте багато інфо з чатів та топіків. Єдине, що ви там отримаєте - високу тривожність і витратите енергію та можливо кошти на непотрібні речі.
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не розумію - ТАК ВАЖКО СКАЗАТИ ЯК САМЕ? Ви тут сотні коментарів написали - і ЖОДНОГО РАЗУ не сказали ЯК!!! І це українці!!!

З ТАКИМИ співвітчизниками і ворогів не треба!!!!
Коплю на груди• 09 февраля в 22:04
Авторка 20 сторінок прямо каже, що любе халяву. Адвокат аж 10 тисяч коштує. Ви шо вони ж біженці, по європах скитались 10 років. Ні каплі сочуствія, ні 100 грам паніманія.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:05
Ответ дляЗамріяна

О! Найслушніша думка з 20 сторінок. Це ж так очевидно, хіба ні?
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:06
Ответ дляЗамріяна

Подруга ходила - московський патріархат, який переслідує влада України! Типу їй небезпечно повертатись додому через переслідування від влади Зеленського через віру. Все!

Схоже їй доведеться це робити і схоже ця теж зробила те саме. Не вірю, що щось інше.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:06
Ответ дляМеряю от 0

Не треба мною маніпулювати, ок?
Ні, мені не важко - я не хочу.
Бо це абсолютно ніяк не допоМоже ні вам, ні вашій подрузі Ще раз!!!! ВСІ ШЛЯХИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ. Нового нічого не вигадали!
Замріяна• 09 февраля в 22:07
Ответ дляМеряю от 0

Давайте я вам скажу
1) шлюб, воз´єднання з сім´єю
2) професійна міграція, включаючи інвестиції
3)лотерея
Недоброчесні адвокати ще радять притулок і розповідають по пункту 2 неральні речі. Ви повинні зрозуміти, що з українським мастером без бажання вашого роботодавця професійна іміграція по O візі чи NIW не світить, навіть якщо ви написали три статті в місцечкових журналах. І навіть, якщо 10 і проплатили якийсь журнал типу закордоном з редколегією невідомого складу
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:08
Ответ дляКоплю на груди
Во во, ну смішно. Три роки пробули на ю4ю і тут почали тиждень плакати))))))
Тих адвокатів з кейсами вже можна було брати перебрати🤷‍♀️
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Не треба мною маніпулювати, ок?
Ні, мені не важко - я не хочу.
Я НЕ МАНІПУЛЮЮ!!! ЦІНА КОЖНОМУ ВАШОМУ КОМЕНТАРЮ - НУЛЬ!!! СОБІ ЗРОБИЛА І СИДИТЬ ВИМАХУЄТЬСЯ НА ФОРУМІ!!!!! АМЕРИКАНКА!!!

І ГОЛОВНЕ - СКРИВАЄ, НИКАЄТЬСЯ! Щоб хтось ще не дай Боже не дізнався!!!!
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:10
Ответ дляМеряю от 0

не нервуйтеся так.
Я нічого не никаю, читаємо ще раз: ВСІ ШЛЯХИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ, ВІДОМІ АБСОЛЮТНО ВСІМ!!!!!! Тут ніяк не скриєш
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:11
Ответ дляLove_Love_Love_
не нервуйтеся так.
Я ж кажу - землячка. Фу на таких людей!!! Два дні тут всім нерви мотала, шукала тролів - а потім - А Я СОБІ ЗРОБИЛА!! АЛЕ ВАМ НЕ СКАЖУ! Я просто повимахуватись прийшла - яка я класна!! Бєєєєє
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:13
Ответ дляМеряю от 0
Блін, як було мені смішно на першій сторінці, так і досі ржу.
Ви плануєте легалізуватись в США через Совєтчіцу?
Чи чого ви адвокатів не наймете?
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Чи чого ви адвокатів не наймете?
Ідіть за російським кораблем. Деякі руські кращі люди, ніж такі ’українці´, як ви!!!
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:15
Ответ дляМеряю от 0
Ахахаха
Я не можу
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:16
Ответ дляМеряю от 0
По ходу ви таки не троль, беру свої слова назад😂
Ви просто скупа дуже і наївна.
Неначасі• 09 февраля в 22:27
Ответ дляМеряю от 0

Плохой вариант, потому что выдуманный. Таких адвокатов уже ловили за жопу в Нью Йорке и судили, а всех их клиентов отправили на проверку их кейсов. Вы и ваша подруга прекрасно знаете что никто здесь не преследует московский патриархат, их церкви есть в любом населении пункте, это первое, второе: для подачи на полит убежище есть определенный срок с момент въезда в страну. Невозможно находится 3 года, а потом бац, тебе желтая вода в голову ударила и ты вспомнила, что сильно верующая.
Адвокату хорошо, потому что ему тысяч 15-17 надо отвалить, а потом еще и неприятности иметь возможно за вранье.
Не играйте в эти игры с США, это плохо заканчивается.
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви просто скупа дуже і наївна.
Добре, я наївна. Ви хоч натякніть в яку сторону копати.
автор Меряю от 0 • 09 февраля в 22:36
Ответ дляНеначасі
Ми це з нею обговорювали, що це булщіт. І краще цього не робити.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:39
Ответ дляМеряю от 0
Боже
Ви хоч розумієте що вам пишуть?От Замоіяна вам написала, я, ще дівчата пишуть.
Чим швидше ви це поймете, тим краще для вас.
1. Шляхи легалізації відомі і доступні!!!!!!!!!!
2. Який обрати вам залежить від вашої конкретної ситуації, не підійде вам мій кейс. Все.
Шукайте адвоката!
Ми витратили пів року на пошуки адвоката і купу грошей при завідома успішному кейсі.
Ви ж шукаєте рішення тут. Це брєд.
diablo12• 09 февраля в 22:40
Ответ дляПростоваля
Так а як до війни люди в Америку ту їхали? Отак хай і вони
У меня виза на 10 лет
Неначасі• 09 февраля в 22:40
Ответ дляМеряю от 0
Можно просто остановиться на том, что это вранье, а это всегда в таких делах очень плохо. Даже за вранье в анкете на тур визу человек получает пожизненный запрет на въезд в США. Что уже говорить о кейсе на полит убежище. Сейчас адвокаты говорят, что уже выданные грин карты за последние 3 года будут перепроверять.
Даже если ей прийдется уехать сейчас, у нее останется возможность подаваться на визы, грин карт лотерею, а если соврет и это вскроется, путь в США будет закрыт навсегда.
Love_Love_Love_• 09 февраля в 22:43
Ответ дляНеначасі
Чоловіка брат 12 років має громадянство, останній раз коли він летів в США, офіцер йому сказав що він має сотні причин щоб більше ніколи його не впустити в США, люди дивні.
Ну автор взагалі мене дивує і її спосіб пошуку варіантів.
Я натуралка• 09 февраля в 22:46
Ответ дляНеначасі
В смысле не преследует? Вы видео очевидцев не смотрели или про священников в тюрьме?
Я натуралка• 09 февраля в 22:48
Ответ дляНеначасі
Может, никого не бусифицируют? Вы смотрите только тв, прямой анальный канал или как его там?
Неначасі• 09 февраля в 22:48
Ответ дляЯ натуралка
В прямом смысле. У меня все родственники как ходили в церкви МП, так и ходят. Они все не месте, священники тоже.
А те кто тюрьмах, они в них по другой причине, не по причине что они священники. Просто за то что ты священник, даже МП, в тюрьму никто не садит.
Ну и подруга автора не попадья, как вы понимаете.
xardin• 09 февраля в 22:49
А с какого перепугу им надо там оставаться? Их туда кто-то звал? Им дали гражданство?
Они беженцы - война закончилась - дуйте домой - свою страну поднимайте!
Я натуралка• 09 февраля в 22:51
Ответ дляНеначасі
Был бы человек, дело всегда найдётся. Или в розовом мире добрых пони в Украине все получают срок только за совершенное преступление?