Хи хи, ну ну• 09 февраля 2025
U4U Це правда якщо закінчиться війна то всіх попросять додому?
Чи все-таки вони будуть дивитись на те що люди там довго жили і вже мають роботу і планується лишитися
Радостина• 09 февраля 2025
Кстати а кто-то знает что в итоге там с Колумбийцами которых выслали и их не приняли домой в Колумбию?? Все таки США пришлось забрать назад или они так где-то и летают по миру в том самолете??
Ужгород• 09 февраля 2025
Ответ дляДобра всем!
Трамп всех посадит в самолет и на Борисполь
Аааа, то це для того хочуть літаки в Україні запустити
Он воно що
младокошкина• 09 февраля 2025
Ответ дляРадостина
Куда они денутся
Колумбія погодилася прийняти депортованих із США нелегальних мігрантів
Уряд Колумбії для цих цілей також підготував президентський літак.
С почётом привезли.
Мольфарочка• 09 февраля 2025
Ответ дляРадостина
Трамп их шуганул санкциями и тарифами, через 49 минут президент Колумбии сказал, что вышлет свой личный самолет за ними.
Цирк на дроті• 09 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Моя знакомая в Германии говорит, что нельзя заканчивать войну, русня опять нападёт.
Только границы 91,только полное уничтожение наступательного потенциала русни
Пусть поволнуются. Скоро у них выборы,придут фашисты- и выпрут их домой
Трохи злякана• 09 февраля 2025
Ответ дляРадостина
Прийняли на третій раз, коли Трамп пригрозив 100% мито на їхні товари ввести. І колумбійців, і мексів прийняли.
Після цього порахували, що один рейс військового літака, яким доставили 80 депортованих нелегалів в Колумбію, обійшовся в 800 тис доларів, тобто якщо всіх 11 млн нелегалів, яких Трамп планує депортувати, будуть отак доставляти, то це обійдеться країні в 110 мільярдів доларів. І тут навіть стійкі прибічники Трампа виявили незадоволення. Тож будуть щось інше думати тепер.
Крихітка на всі• 09 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
Да да, уже рыдаем. Это те, которые создают темы ’завалила экзамен второй раз, снимут мне пособие или нет?’
. Подвинся рвань, фрау едет🤣
У нас в офіс повернулися жінка, яка 2 роки в Німеччині сиділа.
Тут вона керівник відділу, там навіть не казала, які роботи пропонували, сказала, що погані. Тут у неї хороша зарплата, чистий офіс свій кабінет
Там в Німеччині, вона за ці 2 роки влаштовала сина вчитися і допомогла пройти адаптацію
Такі і повернуться, а решта не стільки їде за хорошим життям закордон, як врятувати дітей від життя в Україні
Ответ дляТрохи злякана
Вже всі, хто по u4u до серпня 23-го прилетіли, собі tps оформили, тож трохи дупку собі прикрили) по tps люди десятиліттями живуть, і норм. Тож подадуть в березні доки на продовження захисту, і ок.
Ну і багато хто вже подовжив u4u, і має право ще на 2 роки залишитись.
Принаймні, я знаю людей, які там легально до грудня 26-го залишаються.
А там видно буде.
Так Трамп пришел
Завтра проснутся - программы нет
.
Жизнь полна сюрпризов
Завтра проснутся - программы нет
Жизнь полна сюрпризов
Счастье_же_вот_оно• 09 февраля 2025
Скоро только такие темы на советчице и будут. Хотя это действительно самые наболевшем вопросы для тех кто выехал. Они ведь все планировали, что выезжают как минимум на пмж
Трохи злякана• 09 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Так Трамп пришел
Завтра проснутся - программы нет
.
Жизнь полна сюрпризов
Завтра проснутся - программы нет
Жизнь полна сюрпризов
Так люди ВЖЕ мають всі документи, ссн, дозвіл на роботу. На якій підставі їх вигонять?
Из Кукуева я• 09 февраля 2025
Не знаю, как там в США, но в ВБ оставят только тех, у кого есть рабочая виза. А сейчас требования доя её получения повысились...
младокошкина• 09 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
Це якась брехня.Вартість завищена разів в 8-10.Ми фрахтували транспортні літаки для перевезень до війни.З України в Європу.
Маю натхнення• 09 февраля 2025
Ответ дляАпофиозная
Встречайте ваших соотечественников, они приедут с языками и потеснят и без того не ахти рынок труда, тут уже была тема одной обиженки, что приехала женщина с германии и ее взяли на начальника, потому что знает немецкий.
нормальные не приедут , у меня есть контракт и давно слезла с защиты, еще и мужа заберу ..вывозить всех буду
сыновей
Не зацілована• 09 февраля 2025
Ответ дляУжгород
Ага, живуть
Це помітно по кількості створення тем
Так ці теми виїхавши створюють, плачуть, що повертатися доведеться.
Счастье_же_вот_оно• 09 февраля 2025
Ответ дляТрохи злякана
К чему привязаны их документы и разрешение на работу? Вот этим поинтересуйтесь для начала. Разрешение на работу имеет срок и его можно отменить
Не зацілована• 09 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Так ті хто залишився ці теми не створюють. Це від виїхавших плач Ярославни. Чи ті хто залишився, вже не мають права коментувати на українському форумі?
Забула що?• 09 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
З першого разу ясно - можете не повторюватися
Не зацілована• 09 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Я прокоментувала двох різних дописувачів. Що не так? Чи ви з двох акаунтів пишете, одне й те саме?
Апофиозная• 09 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
. Подвинся рвань, фрау едет🤣
Ну одну уже подвинули, тут ныла на форуме 😂🤷♀️
Ужгород• 09 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Сумно що ті які не виїхади більше чекають коли всіх біженців попруть, а не чекають коли всю кацапню з країни попруть і перебють
палка-копалка• 09 февраля 2025
Ответ дляАпофиозная
Ну правильно, человек развивался, привнес что-то новое, а смысл в сидящей на одном месте, что она нового может дать?
Трохи злякана• 09 февраля 2025
Ответ длямладокошкина
Я з вами попрощалась, не пишіть мені.
Не зацілована• 09 февраля 2025
Ответ дляУжгород
Та приїжджайте і переб´єте всю кацапню, а то тільки чекаєте, що це хтось інший зробить, і тільки переживаєте за те, щоб тимчасовий захист не відмінили. Ще й після цього дивуєтесь якомусь негативному ставленню від тих , хто залишився?
Забула що?• 09 февраля 2025
Ясно одне - свято єднання 16 лютого можна скасовувати
Ніщо так не тішить українця як проблема у іншого українця
Анекдоти про виколи мені одне око -таки правда .
Про справжнє зло - кацапів - вже ніхто і не згадує
Трохи злякана• 09 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
ЦРУ Тед мало всі документи - і всіх за ніч розігнали. В Трампа спитайте
Ок, якщо це підніме вам настрій і додасть щастя в житті - то, звісно, думайте, що всіх з США вигонять вам на радість.
Не зацілована• 09 февраля 2025
Ответ дляпалка-копалка
И сколько же тех ,от общего числа, кто выехал и развился на новом месте и привнёс что-то новое? Большинство выехали и сидели на одном месте.
Забула що?• 09 февраля 2025
Ответ дляНе зацілована
Ті що залишилися - в суцільному самовдосконаленні